folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Baba Deniilen Şerefsizi Öldüreyimmi?

Baba Deniilen Şerefsizi Öldüreyimmi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naps
    Naps's avatar
    Erkek
    tugra bunu yazdı:
    -----------------------------
    zor iş dayı sakinleş bi hava çek ciğerlerine sonra kafası düzelince al karşına konuş bak de yanlış yapıyosun de olmadı elimden kaza çıkar bak uyarıyorum de bakalım aklı başına gelcekmi takma kafana müridim o adamı öldürmek sana ve ailene acı ızdırap verir olmadı kov gitsin maddi durumun varsa ama boşver Allah ın dan bulsun kardeşim
    tugra guzel konusmus cidden al konus karsına bikere ayık kafa ile düşünceğin en son şey öldürmek olsun...OlmasınBile

Hayat Ölüme Giden Yolda Bir Düştür...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek
    canım kardeşim anlıyorum halini fakat öldürmek falan olmaz, üniversite okudum diyorsun bunları düşünmemen gerek, evet senin şuanki durumundaki herkes bunu düşünür olmaz ama sende biliyorsun.arkadaşın dediği gibi polise gideceksin böyle böyle durumu anlatırsın, bir çare bulunur.

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    her evde olan seyler degil bunlar yok böye bir sey her ailede falan olmaz olamaz bizimkilerin su yasıma kadar bırak kavga ettigini birbirlerine sesini bile yukselttiklerini görmedim sen gidiyosun polisi arıyosun en azından en ciddi sey bu olur gerci polis de birsey yapmaz ama her seferinde sikayet edersen ve durup dayak olayına kadar gelmişse anneni doktora göutup rapor alırsın sonra gider savcılıga suc duyursunda bulunursun annen adına,en azında bir dahaki sefer vurmadan önce basına gelcekleri dusunur ugrasmak istemez kalkıp senide öldurecek degil ya cocukca sacma sapan öldurıyım geberditiyim gibi ani duygulara kapılma sogukkanlı ol benim gibi birinin tabi seni anlamsı guc sogukkanlı ol demeside kolay ama dısardan bakılınca en dogrusu bu git bi elini yuzunu yıka sonra bunları dusun hadi sonunuz selamet olsun
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Annene ve kız kardeşine yazık, öldür ama planlı bir eylem hazırlığı içine gir. Baban öldüğünde polisler ilk şüphelileri kendi çevresinden arar, bu mantığa dayanarak hiç bir iz bırakmadan işini bitir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nikita
    nikita's avatar
    Erkek

adam fen işleri müdürü. kimler nelaflar söyledi ama nafile

kurana el bastı 1 ay sürdü, tedavi görcem dedi ne yeminler etti .. evi terk ettik 1 ay sonra bütün sülale bidaha olmucak falan dedi döndürdüler.  içkili iken bi araba askerden dayak yedi 2 ay hastanede kaldı ya size rezilliğini bir anlatsam şaşar kalırsınız.. allah yukarda annem kardeşim olmasa balkondan aşagı atacaktım adamı ama ...

bi kere gözüm döndü bastım yırtlagına komsularımız komser ve doktor zor aldılar elimden ama sonra vicdan azabı cektim

vallaha bilmiyorum ne yapacagımı  

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    anneni ikna ediceksin gene oyle eve geldiği bi akşam anneni dovunce tabi morluk iz yara bere falanda olursa daha garanti olur hemen karakola gidip bi yazı cıkattıracaksın onunla hastaneden saglık raporu alıcaksın sonra vereceksin ifadeni dikeçeni vs surum surum surundureceksin hem boşanacaklar hem ceza alacak.sakın oyle oldurmeyi dovmeyi dusunme bin pişman olursun e boyle devam et karsına al konuş falan desem gene boş çıkacak biliyorum benim dediğim en dogrusu
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek
    arkadaşlar lütfen ya, yazıp durmayın öldür diye. burda ciddi bişey var bununla çözülecek iş değil, öldürdü diyelim (allah korusun) aileye ne olacak sonra? yıkılmayacak mı o kadın? iyi ettin oğlum beni kurtardın mı diyecek? hiçbir ana böyle bişeyi istemez.

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naps
    Naps's avatar
    Erkek
    Swool bunu yazdı:
    Annene ve kız kardeşine yazık, öldür ama planlı bir eylem hazırlığı içine gir. Baban öldüğünde polisler ilk şüphelileri kendi çevresinden arar, bu mantığa dayanarak hiç bir iz bırakmadan işini bitir.
    ----------------------------    
    abi bukadar kolay mı iz bırakmadan öldürmek polislerde salak ya bulamıcaklar...:S

Hayat Ölüme Giden Yolda Bir Düştür...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    öldürürsen annene kardeşine kim bakcak bi iş bul ayrı eve çıkın annenlerle.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nikita
    nikita's avatar
    Erkek

saolun arkadaşlar

komser alt katta karakola gitsem diyecekleri belli .. hastaneye gitsem ona aynısı.. sabah ne avrsa toplayım götürecem ailemi buradan sanrsam bu sabrım son noktası idi ah içimdeki allah korkusu olmasaydı

Toplam Hit: 13365 Toplam Mesaj: 83