folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Baba Deniilen Şerefsizi Öldüreyimmi?

Baba Deniilen Şerefsizi Öldüreyimmi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek
    polise git şikayet et.olmadı çalışabilecek durumdaysan al ananı bacını başka biyere git ama giderken kimseye söylemeden git.oda mı olmuyo bidaki sefere al eline bıcagı bacagına bi kere işle bak bakalım bidaha yapıyomu

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

rEfLeX bunu yazdı:
    -----------------------------
    polise git şikayet et.olmadı çalışabilecek durumdaysan al ananı bacını başka biyere git ama giderken kimseye söylemeden git.oda mı olmuyo bidaki sefere al eline bıcagı bacagına bi kere işle bak bakalım bidaha yapıyomu

nereye gideceksin dayı uzaktan sallamak kolay da ah alkol ah Allah sabır versin kardeşim unutma herkesin bi çızılmış alın yazısı var kimsenin de kolay bir çizgisi yok senin testinde belki bu olaydır olkolikde olsa Allahın verdiği canı hiçbir kul alamaz Baban bir gün pişman olacak yazık vallaha yazık ya o şahsiyet baban olmasa daha çok şeylerde söylerdimde sonuçda baban morelim altüst oldu ya 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

aynı şey benimde başıma geldi :X ama ben evi terketmiştim o zman. alkollüyken adama yaptıkları pek görünmez sakin kafayla gidip konuşman lazım nedeni neymiş ona göre hareket edersin. hoj bizim pederle de biz çok konuştuk ama adam hala içio hala içio bu içki başka bişi yaf :S o yüzden kardeş öldürmek çözüm değildir. yaşamak yaşatmak zor dur. sende sakin ol olur böyle şeyler ama bi psikoloğa gidmesini filan sağlayabilirseniz belki durum değişebilir. ama hiç bişi kar etmedi o saman yapıcak bişi yok akıl vermek istemem ama üniv. i bitir hemen askere git gel iş bul başka şehirde anneni bacını al başka şehire gidin :! 

Living Death
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turkchaos
    Turkchaos's avatar
    Erkek

Babacan polis falan bu duruma karışmaz. öldürme bu onunla senin arandaki farktır. Ama yapacağını söyleyeyim alkollü gelince temiz bir dayak çek.

sonra onun elini ayağını bağla alkol falan da verme, yani alkol batağından kurtar. Bunu yaparken acımasız olman şart. Baktın beceremiyorsun amatem e başvur. Baktın gene olmuyo.

bir akşam ailedeki herkesi al baban hariç başka bir tanıdığın yanına gidin. Gene olmadı. Babanın anahtarını çalışmayan bir anahtarla değiştir. alkollüyken eve alma.

Erkek adamın imzası sözüdür.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    agzini burnunu kir, surunsun ezik ezik, oldurup kendini yakmana gerek yok, tassak oglani yap yeter.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    Turkchaos bunu yazdı:

Babacan polis falan bu duruma karışmaz. öldürme bu onunla senin arandaki farktır. Ama yapacağını söyleyeyim alkollü gelince temiz bir dayak çek.

sonra onun elini ayağını bağla alkol falan da verme, yani alkol batağından kurtar. Bunu yaparken acımasız olman şart.

Baktın beceremiyorsun amatem e başvur. Baktın gene olmuyo.

bir akşam ailedeki herkesi al baban hariç başka bir tanıdığın yanına gidin. Gene olmadı. Babanın anahtarını çalışmayan bir anahtarla değiştir. alkollüyken eve alma.

nassı karışmıyo polis?

gelir alır babasını verirler mahkemeye hem boşanırlar boşanmasa dahi aylarca eve yaklaşamaz.

yaklaşırsa alırlar içeri

sen bırak birader, babadır sonuçta,babaya ne olursa olsun el kalkmaz bizim geleneğimizde.ne kadar kötü olursa olsun.

çağır polisi. 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar  nikita nın önceki mesajlarını okumadan  tavsiyelerde bulunmayın ,

Nikita  zaten bunları söylemiş ; 

adam fen işleri müdürü. kimler nelaflar söyledi ama nafile

kurana el bastı 1 ay sürdü, tedavi görcem dedi ne yeminler etti .. evi terk ettik 1 ay sonra bütün sülale bidaha olmucak falan dedi döndürdüler.  içkili iken bi araba askerden dayak yedi 2 ay hastanede kaldı ya size rezilliğini bir anlatsam şaşar kalırsınız.. allah yukarda annem kardeşim olmasa balkondan aşagı atacaktım adamı ama ...

bi kere gözüm döndü bastım yırtlagına komsularımız komser ve doktor zor aldılar elimden ama sonra vicdan azabı cektim

vallaha bilmiyorum ne yapacagımı  

tekrar konuş , araya büyükleri koy , karakolda polis iyi bir dövsün gibi şeyleri tekrar etmeyin.Zaten komşuları  ( biri de komser ) durumun farkında öldür diyen arkadaşlar direk hapse gir demiş oluyorlar.

En güzeli bazı arkadaşlarında  dediği gibi olayı kanıtlayacak delillerle önce  doktora gidip rapor almak , sonra karakola başvurmak ve olayı mahkemeye intikal ettirmek.

Mehkemede  ille de boşanma davası açmanızda gerekmiyor.Mahkeme babanın alkol bağımlılığından kurtulması için gereknlerin yapılmasını sağlayabilirse hem babanız alkoldan kurtulur hem de sizin aileniz dağılmaktan kurtulur.

Allah sabır versin ve  ailenizin yıkılmadan bu durumdan kurtulmanızı nasib etsin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    bana sorarsan dövülebilir, uygundur.polise falan gitme o içkili geldikçe döv
    içkiyi o kadar seviyosa dayağa katlanır.icabında ayıkken de dövebilirsin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    inş en kısa zamanda düzelirsiniz hocam
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bedbin
    bedbin's avatar
    Erkek
    Bana sorarsan sabret.Cezaevinde ne kadar pişman olacağını düşünemesezsin bile.ancak girersen anlarsın.annene sen sahip çıkacacaksın.şuan elinden bişey gelmeyebilir ama babanı öldürdüğünde annen yanlız kalacak.intikam soğuk pişirildiğinde güzeldir.bendede aile ile ilgili çok problem oldu.şuan 25 yaşındayım kimse dokunamıyor artık.dışarıda kaldım iett durakklarında yattım çok yanlız kaldım ama sabrettim.sabrın sonu selamettir kardeşim.sakın yanlış bişey yapma.
Toplam Hit: 13366 Toplam Mesaj: 83