Başbakan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek
    adamalr 2 asker için ülkeyi yıkıyor biz 2 günde 15 şehit veriyoruz +)))))))))))))))))))

başa gelen adam sayısı bılmıyorum o koltuğu bana verseler herkeze freee domaın dağıtır freee sunucu açardım .

eskilerden kim kaldı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    sandığa gömecez ulan !!!

... sorcerer & musket ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    LYCRa 'am benim.Atatürk 'ün bi lafı var "Din Allah İle Kul Arasındadır" Ve çok doğru bi laftır.Aynı şekilde türbanda Allah ile kul arasındadır.Bu ülke laik bir ülkedir bunları neden siyasete sokuyo o zaman.Bu ülkede kimse türbana karışmaz etmez istediği yerde insan istediği şeyi giyer ama olay oyle boyutlara geldiki artık çogu siyasal simge olarak takıyo onu.Bilmiyorum anlatabildimmi?ama her insanın renkleri düşünceleri farklıdır.Hepsine saygı duyarım dinlerim katılırım katılmam o bana kalmıştır.Ama en önemlisi saygı duyarım

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek
    adamın yaptıkları ortada.ordunun görevi siyaset tabiki değil.ama atılan iftiralarla yapılmak istenen açıkça ortada.buradan yapılanlar bazılarının israili protesto için toplanan 1 milyon kişinin yaptığıyla aynı şeydir.sesimizi duysunlar diye yapmıyoruz tabi, düşüncemizi belirtiyoruz.
    dindar kavramının devlet kadrolarında işi yoktur, olamaz.LYCRA arkadaşım sana gösterdiğim sabrın, onda birini benim düşüncelerime saygı olarak beklemem suçmu.Ahlaksız demeye hakkın yok.
    Dindar insanlar tabiki olacak, herkes dinini yaşasın gereğini yapsın banane.Dinini yaşamak suç değil dini siyasete alet etmek suçtur, siyasete karıştırmak suçtur, din üzerinden siyaset yapmak suçtur, devlet işlerine dini sokmak suçtur.Nedir bu laiklik!Din ve devlet işleri ayrı işlerdir.
    Tv izleyen yada gazete okuyan yok mu aramızda?Geçen gün açıklandı devlet içine yapılan atamaları.Her bakanlıkta imamlar var neredeyse.İstanbul milli eğitim müdürü Fetullahçı.Buyrun burdan yakın.Lütfen bilgisi olmayan, gündemden haberi olmayan sadece yazmak için yazan arkadaşlar, küfür edip tartışmayı bozacak arkadaşlar aşırıya kaçmasınlar.

El Yumruğu Yemeyen Kendi Yumruğunu Balyoz Sanarmış.By_Medcezir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    bak dayı şu yazılanları bi oku. yazmak var yazmak var.

ben her zaman derim, kaplancılar söz konusu ise götürün, fetoşçu ise tutun götürün.. türban meselesiyle ilgili bırakın biz yazalım. türbanı büyük bir çoğunluk siyasi bi simge olarak takmıyor. zaten bunlar da TRde barınamaz. Kaplancılar burda mı? hayır almanyada. fetullah gülen ve yandaşları gelebilior mu TRye? gelemior..

bu ülkenin problemi AKPdir AKP! kendi malı gibi sattı herşei. kimseye sormadan "Uyvar önünde bir Türk gibi" sözünü tersine getirdi. Biz bu hallerde değildik. Sıçtı batırdılar lanet herifler..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    legendary laikliği iyi kavrarsak türbanla bi alakası olmadığını anlarız.türban direk demokrasiyle ilgili bişeydir.laiklikle hiç bir şekilde alakası yoktur.

... sorcerer & musket ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KingLion
    KingLion's avatar
    Erkek
    kardeş sanırım baş örtüsüne karşısın yazdığın yazıda ben bu manayı çıkardım hiçkimsenin hiçbirşekilde böyle bi karşılaştırma yapmaması lazım eğer başörtü ile karşılaştırma yapmasaydın sana destek çıkacaktım ama maalesef ha bu yazdıımıdanda başka bi mana aranmasın lütfen ben başörtüsüne karşı olanlara karşıyımm!!!!!

Ubi dubium ibi libertas
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek
    takan takar takmayan takmaz türbanı bu kişinin incancına göre değişir ama sonuç olarak Türkiye bir müslüman ülke . bazı kararlar alındığı zaman bu durum göz önünde bulundurulursa ii olur..

Konuyu kitliyorum :))))

eskilerden kim kaldı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek
    Size bi soru açık ve net:
    bu ülkede herkes dininin gereğini devlet kurumlarında yaşamak isteseydi, hindistandaki bir dine mensub adamın penisine taş bağlayıp, türban takanlarla aynı ortamda bulunmasına ne derlerdii.İzin verirler miydi?
    Toplum idaresinde "inanç" değil, "çağdaş yasalar" geçerlidir. Herkes her istediğini her istediği yerde yapamaz.
    O dine mensup kişinin resmi için:
    http://www.adolphus.nl/sadhpix/0255.jpg
    bakın bakalım bu adamın dininin gereğini yapmasını istermiydiniz?

El Yumruğu Yemeyen Kendi Yumruğunu Balyoz Sanarmış.By_Medcezir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    akpnin iktidar olduğu sene 10 milyon seçmen oy kullanmadı yapılan en büyük hatada buydu.

λ
Toplam Hit: 6895 Toplam Mesaj: 68