folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bayrak Böle Asılır.. Özel Harekat İçerir.

Bayrak Böle Asılır.. Özel Harekat İçerir.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vac
    Vac's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Özel Harekatçılarımız Bayrağımızı Asarken ...

https://www.facebook.com/video.php?v=1013549032022516

Comeback...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

O videodaki tekbir olmasa şuan videoya yorum bombardımanı yağardı ama işte o işi bozuyor birileri için.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

- kendi ülkenin sınırları içinde, zaten kendine ait olan bir devlet binasına kendi bayrağını -tekrar- astın diye sevinç gösterisi yapmak ayıptır. marifet mesela süleyman şah'daki bayrağı indirtmemektir. o zaman istersen top atışı yap helal olsun.. 

- şu davranış şekli o bayrak indiren götü boklularla kendini aynı seviyeye koyman demektir. güç gösterisi yapacaksan, gider düşmanın ebesini sikersin, sonra 'buyur siktim bilader, bi durum mu vardı?' dersin.. sağlık ocağı bahçesinde havaya saydırmaktan daha etkilidir.

- amerikan ya da rus ordusunda böyle bir tavır görebilir misin? "our god is the greatest! hell yeah!" takır takır takır!... gavurun silahıyla saydırıyorsun, senin allahın daha ekber oluyor..

ekşi'de gördüm de, yazmaya üşendiklerimi adam yazmış.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

Özel harekatçı arkadaşlar ayıp etmişler gerçekten bayrağı asarken RockZs sormaları,öğrenmeleri gerekirdi.Onun beğendiği ve istedği şekilde olmalıydı.

ReyiZ tarafından 20/Ağu/15 12:21 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

- kendi ülkenin sınırları içinde, zaten kendine ait olan bir devlet binasına kendi bayrağını -tekrar- astın diye sevinç gösterisi yapmak ayıptır. marifet mesela süleyman şah'daki bayrağı indirtmemektir. o zaman istersen top atışı yap helal olsun.. 

- şu davranış şekli o bayrak indiren götü boklularla kendini aynı seviyeye koyman demektir. güç gösterisi yapacaksan, gider düşmanın ebesini sikersin, sonra 'buyur siktim bilader, bi durum mu vardı?' dersin.. sağlık ocağı bahçesinde havaya saydırmaktan daha etkilidir.

- amerikan ya da rus ordusunda böyle bir tavır görebilir misin? "our god is the greatest! hell yeah!" takır takır takır!... gavurun silahıyla saydırıyorsun, senin allahın daha ekber oluyor..

Aynen vallahi, kime hava atıyorlarsa.... Önemli olan bayrağı indirmemek..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Vatan, millet, Sakarya haydi buyrun vicdan mastürbasyonuna...

Gerektiği zaman sessiz kalan, emir bekleyen birliklerimiz iş video ile gaz almak oldu mu her türlü imkanı kullanıyorlar.

O mermileri havaya değil, bayrağı indirirken indirmeye çalışana, İstanbul göbeğinde kalashnikov ile gösteri yapanlara sıkacaktınız. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek

Allah korusun.

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

ne disiplin var ne hiza var 

özel harekat dediğin bi mermi ile 2 vatan haini indirmeli 

askerde G3 pimini kaybetti diye 10 gün 3-5 nöbet cezası alan var

öte yandan utanıp kaçacakken böyle orgazm olmalarıda baya ilginç yeni fethettik heral oraları

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    ReyiZ bunu yazdı

Özel harekatçı arkadaşlar ayıp etmişler gerçekten bayrağı asarken RockZs sormaları,öğrenmeleri gerekirdi.Onun beğendiği ve istedği şekilde olmalıydı.

yok hocam estağfirullah, hiç anlamam bu işlerden, o adamları da anlıyorum, hak veriyorum, söyledikleri şeyler de güzel yani ne desin ateş ederken Mustafa Kemal'in Askerleriyiz mi desin.. olayda bence bi' sıkıntı yok, mühür kimdeyse süleyman odur.

sevgiler.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Ulan o merminin tanesi 1,5-2₺. Hadi desen ki ordu bunu toplu alıyor %50 civarı iskontolu olaraktan. Gene aşağı yukarı 90kr-1₺ arası bir miktar. Gösteriş amaçlı sıkıyosun bi de. Bayrağı indirenlere, ülkeyi bölme gayreti güdenlere o mermileri sıksan helal olsun da, benim paramı böyle boktan bir şeye harcıyorsun ya, helal olmasın.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
Toplam Hit: 7825 Toplam Mesaj: 77
türkiye