folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bayrak Böle Asılır.. Özel Harekat İçerir.

Bayrak Böle Asılır.. Özel Harekat İçerir.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    manhyak bunu yazdı
    student bunu yazdı
    manhyak bunu yazdı

Tekbiiiir  Dolar 2.94 

Tekbiir   Euro 3.28

bazı şeyler sırf mesaj atmış olayım , aklım sıra dalgamı geçeyim diye yazılmaz.İnsanların inancına saygı duy.Tekbir  müslümanların içinden gelerek söylediği , savaşta da güç aldığı Allah'ın ismini söylemeleri ile dalga geçmen , senin hadi müslümanları sayma da bu ortamda askerimize de değer vermediğini gösteriyor.

Bu arada  dolar ve euro seçimden sonra haeketlenmiş , ve yine hükümet kurulamamasından dolayı belirsizlik yüzünden artmıştır. 

Şu konuya bi bak allahsen. Ülke boka dönmüş hergün biyerde bomba patlıyo. Ekonomi yalama olmuş.

Okulun bahçesindeki bayrağı geri astık diye burda millet mastrübasyon yapıyo.

Ayrıca özel harekat birimi asker deyil polistir. Aradaki farkı öğren. Hiçbir asker bayrağı geri astı diye hava ateş açıp tekbir getirmez.

O polisin zamanıda halka neler yaptığınıda unutmadık.

Ülkeyi boka döndüren pkk lı teröristler , devlettte temizlemeye çalışıyor.Okulun bahçesindek bayrağı indirirken pkk  ne yapıyordu ? Demek ki bi anlamı var geri asmanın.Senin nmiye zoruna gidiyor ben onu anlamadım.

Özel harekat polis olunca genlerimi değişiyor ? Ben ne yazmışım mesajımda , Biz Türkler   Allah Allah nidalarıyla savaşırız , TekBir getirmek  bize güç verir.Özel Harekatta  Türk . Tabi ki onlarda Tek Bir getirecek.Biraz kafanı çalıştır.

Senin bi kuyruk acın var anlaşılan Polislerle.

Türk askeri de , polisi de şu an pkk lı teröristlerle savaşıyor.Burada da nedense bazıları da  bayrak asmayı , Tek Biri bahane edip içindeki kini kusmaya çalışıyor .

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı
    ..

bu ergenekondakiler beraat etmiş miydi ? noldu bir şey oldu ? 

http://www.radikal.com.tr/turkiye/savci_ergenekon_diye_bir_teror_orgutu_yok_hepsi_beraat_etsin-1302713 

Konu ergenekona da kaydı tam oldu.

iyibu! yeniden..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    pesimistzombie bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı
    Kaldı ki şöyle bir düşünüyorum askerle alakalı bir konuda hükümet eleştirisine nerden varıldı bunu kaç mesajdır hala kavrayamadım hala düşünüyorum.

Videodakiler polis özel harekatı. Asker böyle militanca davranışlarda bulunmaz.

Asker, özel harekat, polis ve jandarma ayrı ayrı nasıl davranışlarda bulunurlar hocam; özel harekatı kastederek yanlış yazmışım fakat kafama takıldı?

Asker tek bir mermiyi boşa harcamaz. Disiplinlidir. Disiplinli olmazsa üstleri siker. Bayrağa saygısı vardır, bayrak nasıl göndere çekilir bilir. Artistlik yapmaz. Polis harekatı videoda gördüğün gibidir. Şımarıktır. Herkesi ben sikerim modundadır. Daha geçenlerde haberlere konu olan başka bir video; http://www.mynet.com/haber/guncel/hakkarideki-goruntuler-icin-basbakanliktan-aciklama-1955089-1 

Son videoyu göstermeseydin gayet güzeldi de o son video ne mantık? İşçileri mi o şekilde yere yatırmışlar?

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11825702_10153437457394376_8505570882160165756_n.jpg?oh=ca3b3c78addaa0c356bed9c5ba563031&oe=5636F94A

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/11866211_10153437457404376_3060344567490485430_n.jpg?oh=aab65157d7e2b59b2d3d0e547aa108c0&oe=566F8B6B

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11825853_10153437457414376_906319303342452862_n.jpg?oh=f20e189dc2abb20ab085b730bc46373b&oe=5644C78C

Bu inşaat malzemeleri de onların "işçi" olduğunu ispatlıyor zaten. Çok da güzel yapmıştı orada özel harekatçılar.

Edit: Ha merak etmeyin zaten hükümet kan aldı o özel harekatçıların "işçi"leri yakalamasından dolayı. Hakettikleri cezayı verdiler yani özel harekatçılara.

Edit2: Sanırım şu düşünce senin için en mantıklısı https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11836714_10153440287184376_528081478411530894_n.jpg?oh=f3ccfc65de6005e3e457dd18cd0486f7&oe=5681F32A

Hacı sen olayı anlamıyorsun aklın karışık çünkü duygusal yaklaşıyorsun. Duygusal değil mantık çerçevesinde yaklaş. 

1 - Bayrağın göndere çekiliş biçimi bayrak yönetmeliğinde belirtilmiştir.

2 - Göndere çekiliş biçimi videoda kesilerek servis edilmiş. Servis edilen görüntülerde tekbir çekerek havaya sıkan polis gücü görüyoruz. 

3 - Görüntü muhtemelen insanların gazını almak için servis edilmiş, başarılı da olunmuş. Ancak o mermilerin boşa harcanması, militan gibi tekbir getirmek, güvenlik önlemi almadan havaya sıkmak amatörlüktür, kabul edilemez. Tartıştığımız nokta budur.

4 - Dediğim gibi bunu asker yapamaz. Savunma moduna geçen herkes asker diyor. Bunlar asker değil. Polis özel harekatı. 

5 - Sırf ibnelik olsun diye bana tek tek nasıl davranırlar açıkla diyorsun ben de sana al buyur polis özel harekatı budur diyerek video gösteriyorum. 

6 - Gösterdiğim video + haber içeriğini okursan ne denmiş; Terörle mücadelenin demokratik hukuk devleti kuralları çerçevesinde taviz verilmeksizin sürdürülmesinin altını daha önce de defaatle çizen sayın başbakanımız kanunsuz hiç bir uygulamaya izin verilmeyeceğinin de altını çizmektedir. Bununla ilgili gerekli inceleme tamamlandıktan sonra kamuoyuna gerekli açıklamalar da yapılacaktır

Daha önce burada da tartışıldı git konuyu oku, böyle videoları çekip kanunsuz hukuksuz davranarak artistlik yapanlar asker değil, polis özel harekatıdır. 

7 - Neden hükümete giydiriliyor ben bunu anlamıyorum demişsin ya tüm bunların toplamında onu söylüyorum sana; Polis özel harekatı tayyibin özel harekatıdırve artistlik içeren tüm videolar bunlardan çıkar.

Anlaşılmadığım bir nokta var mı hala?

:|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Lafa geldi mi askerlik amelelik yerinden tutta komutanin karisinin pazar ayakcisina rutbelilerinin egoistlikten tut insanliktan nasiplenmemis hayvan oldugunu, askere gitmek icin 20 liloyu nasil alirim, tecil icin aöf de hangi bolumu okurum, nerde yuksek lisand yaparim diye yazanlar cizenler gecmis konularda, simdi mevzu polis-asker karsilastirmasi olunca götleriyle baslari yer degistirmis vaziyette :) azcık karalter sahibi oldugunuzu belli edin lutfen.

Asker de bu ülkenin evladı poliste. Iki kurumun personeli de yeri geldiginde canindan gecip vatan savunmasina gecmekte beis görmezler. Bayrağa el koyup namusu uzerine yemin etmistirler.

Burda mevzu tamamen gövde gösterisi baska da bisey degil. Orda ki bu personel 1 senedir izin kullanmamis  45-50 gundur gunde en az 15-16 saat elde silah görev basinda bekleyen insanlar, psikolojisi yerine dibine girmis hayattan zevk namina bisey alamayan insanlar, her hafta 1 arkadasinin cenazesinde elleri selam durmus vatanin evladi bu insanlar. Sarimsaklidan bodrumdan antalyadan yorum yaziyosunuz bari biraz da o insanin yerine koyun kendinizi, yapabilirseniz. Emir bekleyip elleri kollari bagli insanlar bunlar.

Emin olun bunlara verilecek bi dagitin emrine taş üstünde taş bırakmadan son nefese kadar carpisir düm düz ederler oraları. Oyle insan bunların hepsi.. Tartisacaginiz en son sey su videodan önce 550 tane basiretsiz insan takimidir. Hala tatilini bodrumda villasinda yapip, aksam rakisi elde sehit haberi izleyen insan musvetteleridir. Gidin buraya bakin önce.

Kime ne anlatiyorum oda mechul, sapla samani birbirine karistirip millet-devlet-siyaset ayrimini beceremeyip, hukumeti her halta katan insanlar laf ebeligi yapmaktan geri durmayin asla ayni devam.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    ...

Hacı sen olayı anlamıyorsun aklın karışık çünkü duygusal yaklaşıyorsun. Duygusal değil mantık çerçevesinde yaklaş. 

1 - Bayrağın göndere çekiliş biçimi bayrak yönetmeliğinde belirtilmiştir.

2 - Göndere çekiliş biçimi videoda kesilerek servis edilmiş. Servis edilen görüntülerde tekbir çekerek havaya sıkan polis gücü görüyoruz. 

3 - Görüntü muhtemelen insanların gazını almak için servis edilmiş, başarılı da olunmuş. Ancak o mermilerin boşa harcanması, militan gibi tekbir getirmek, güvenlik önlemi almadan havaya sıkmak amatörlüktür, kabul edilemez. Tartıştığımız nokta budur.

4 - Dediğim gibi bunu asker yapamaz. Savunma moduna geçen herkes asker diyor. Bunlar asker değil. Polis özel harekatı. 

5 - Sırf ibnelik olsun diye bana tek tek nasıl davranırlar açıkla diyorsun ben de sana al buyur polis özel harekatı budur diyerek video gösteriyorum. 

6 - Gösterdiğim video + haber içeriğini okursan ne denmiş; Terörle mücadelenin demokratik hukuk devleti kuralları çerçevesinde taviz verilmeksizin sürdürülmesinin altını daha önce de defaatle çizen sayın başbakanımız kanunsuz hiç bir uygulamaya izin verilmeyeceğinin de altını çizmektedir. Bununla ilgili gerekli inceleme tamamlandıktan sonra kamuoyuna gerekli açıklamalar da yapılacaktır

Daha önce burada da tartışıldı git konuyu oku, böyle videoları çekip kanunsuz hukuksuz davranarak artistlik yapanlar asker değil, polis özel harekatıdır. 

7 - Neden hükümete giydiriliyor ben bunu anlamıyorum demişsin ya tüm bunların toplamında onu söylüyorum sana; Polis özel harekatı tayyibin özel harekatıdırve artistlik içeren tüm videolar bunlardan çıkar.

Anlaşılmadığım bir nokta var mı hala?

İlk 4 maddeyle ilgili sorunum olmadığını belirttim o anlaşıldı farklı olmasının sebebini sormam da ibnelikten değil bilgilenme amaçlı daha doğrusu bakış açını görmek içindi. 6. Maddeni yine anlamadım da anlatma yani şimdi hükümeti destekliyor olduk tabi sayın başbakanımızı severiz bu konuda sözünü dinlemeyecek de değiliz neticede değil mi. "Artis"lik yaptıkları kişiler de bildiğimiz terörist la. Neyse yine de hukuksuz buluyoruz bunu. Bunu da anladık.

Neden hükümete giydiriliyor ben bunu anlamıyorum demedim. Giydirelim hükümete daha iyi de devletle hükümetin farkını algılanamamasına isyan ettim. Devlet != hükümet yani. 

Tayyibin özel harekatıdır demişsin ben dsp anap mhp döneminde kurulan özel harekat bir süre çekildikten sonra tekrar aktif hale geldi sanıyordum. Bizim özel harekatçıların oğlu olan 2 arkadaş da yanlış biliyor galiba pardon.

Ha şuan onların da selamı var onlar da seni sevmiyorlarmış hocam duygularınız karşılıklı.

Bu durumda ben mantık göremiyorum kendi kendine duygu yapmışsın "artist" olarak görmüşsün asker hariç hepsini. Laf atıyorsun. Hepsi devletin kurumu; hükümetin değişmesi düşüncelerin değişmesi kurum olarak onların devlete bağlı olduğu gerçeğini değiştirmez.

Özetle: anlaşamadığımız nokta polis asker özel harekatçı "farkı" idi. Şuan anlaşıldı hocam.

Yine de piç kurularına yapılan (o sözde işçiler olan videoyu kastediyorum) herşey gayet güzel olmuştu. Düşüncelerinin bu noktada birebir olduğu hükümet zaten onlara "gereken" cezayı verdi.

Tayyibin askeri dediğin adamlar senden daha çok nefret duyuyor o şahsa, sen ise o şahsın siyasi düşüncesiyle onun atadığı başbakanın sözleriyle onlardan bir adım önde tayyibist oluyorsun bunu da ek olarak belirteyim.

by_Tet tarafından 20/Ağu/15 19:25 tarihinde düzenlenmiştir

iyibu! yeniden..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    student bunu yazdı
    manhyak bunu yazdı
    student bunu yazdı
    manhyak bunu yazdı

Tekbiiiir  Dolar 2.94 

Tekbiir   Euro 3.28

bazı şeyler sırf mesaj atmış olayım , aklım sıra dalgamı geçeyim diye yazılmaz.İnsanların inancına saygı duy.Tekbir  müslümanların içinden gelerek söylediği , savaşta da güç aldığı Allah'ın ismini söylemeleri ile dalga geçmen , senin hadi müslümanları sayma da bu ortamda askerimize de değer vermediğini gösteriyor.

Bu arada  dolar ve euro seçimden sonra haeketlenmiş , ve yine hükümet kurulamamasından dolayı belirsizlik yüzünden artmıştır. 

Şu konuya bi bak allahsen. Ülke boka dönmüş hergün biyerde bomba patlıyo. Ekonomi yalama olmuş.

Okulun bahçesindeki bayrağı geri astık diye burda millet mastrübasyon yapıyo.

Ayrıca özel harekat birimi asker deyil polistir. Aradaki farkı öğren. Hiçbir asker bayrağı geri astı diye hava ateş açıp tekbir getirmez.

O polisin zamanıda halka neler yaptığınıda unutmadık.

Ülkeyi boka döndüren pkk lı teröristler , devlettte temizlemeye çalışıyor.Okulun bahçesindek bayrağı indirirken pkk  ne yapıyordu ? Demek ki bi anlamı var geri asmanın.Senin nmiye zoruna gidiyor ben onu anlamadım.

Özel harekat polis olunca genlerimi değişiyor ? Ben ne yazmışım mesajımda , Biz Türkler   Allah Allah nidalarıyla savaşırız , TekBir getirmek  bize güç verir.Özel Harekatta  Türk . Tabi ki onlarda Tek Bir getirecek.Biraz kafanı çalıştır.

Senin bi kuyruk acın var anlaşılan Polislerle.

Türk askeri de , polisi de şu an pkk lı teröristlerle savaşıyor.Burada da nedense bazıları da  bayrak asmayı , Tek Biri bahane edip içindeki kini kusmaya çalışıyor .

Ülkeyi boka döndüren pkk'lılara yüz verenlerdir. Hükümet deyilmi dağdan inenlerin PKKlıları suçlarını affeden? Beni öldürmeyin diye yalvaran öcalanla işbirliği yapan ?

Çözüm süreci diye önce bu itlere yüz verdiler. Dağdaki pkklıların suçlarını affedip şehirlere yerleştirdiler.

Ne oldu çözüm sürecine baş koymuşlardı ? Hani çözüm süreci nerde şimdi ? Çözüm süreci anca oylar akp ye gidene kadar. Akp oyları kaybetti hepsi bi anda PKK lı oldular.

Bağrağı geri asmaları neden zoruna gidiyo demişsin. Benim neden zoruma gitsin kardeşim, taşak geçen mesajıma alınıp altına yorum yazan sensin. 

Tekbirle felan savaşırız güç verir bize demişsin fakat ben ortada ne savaş nede güç kazanmayı gerektirecek bir olay görüyorum. 

Biraz kafanı çalıştır deyil askerle polisi bir tutmakta epeyi komik olmuş mürid kardeşim. Bence kendini daha fazla rezil etmeden tartışmaya bi sonver.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekkeli
    Tekkeli's avatar
    Erkek

İzledim o videoyu Allahına kurban dedim.

Köpeklerin kardeşliği aralarına kemik atılana kadardır. Mevlana Celaleddin-i Rumi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

güzel yapmışlar ama vallaha askere gidenler bilir öyle bir ortamki içerdeki arkadaşlarımın çoğu pkklı şuanda facede felan hpg yi beğendi apo azadiye felan filanları beğeniyorlar ama adamlarla kardeş gibiydik aynı yemeği yiyip aynı şeyleri bölüştük aynı zorlukları çektik çok garip geliyor herşey bana

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    ..

http://www.radikal.com.tr/turkiye/savci_ergenekon_diye_bir_teror_orgutu_yok_hepsi_beraat_etsin-1302713 

konu ergenekon değil cephanelik olarak fotoğraflara pek inanmak gerekmiyor 

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    ..

konu ergenekon değil cephanelik olarak fotoğraflara pek inanmak gerekmiyor 

İşçilerin de işçi gibi fotoğraflarını görmek isteriz. Ben kaynağıma güveniyorum da sen neye dayanarak o hırtları işçi olarak görüyorsun. Mynet haber mi?

iyibu! yeniden..
Toplam Hit: 7824 Toplam Mesaj: 77
türkiye