folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bayrak Böle Asılır.. Özel Harekat İçerir.

Bayrak Böle Asılır.. Özel Harekat İçerir.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı

@by_Tet

İsterse kundaktaki bebek olsun. O direğe çıkıp bayrağı indirmek istiyorsa vuracaksın. İsteyen istediğini desin. Aman çocuk o oynarda, bozar da dedikleri için molotov atanların ön sırasına yüzü maskeli çocuk dizip arkasına sığınıyorlar. 

@student

İkinci videoya bakarsan bayrak nerede, kimin yakınında, kimin himayesinde görülebilir. Asker dibindeki bayrağın inmesine izin veriyorsa sonradan isterse havaya bazuka sıksın bir anlamı yok. 

O sözünü bana değil hümanistlere söyleyeceksin hocam. Bugün polis nefreti denen birşey var. Sebebi "masum" insanları hırpalaması dövmesi orantısız güç uygulaması vs. Dediğim gibi bayrak olması birşeyi değiştirmeyecekti oradaki kuşlara ekmek verecekti diyerek hümanistler çıkıp öfke kusacaktı ki zaten bana kalırsa 18 yaşındaki birisinin tutup da öldürülmesi suçu ne olursa olsun kamuoyunda büyük yankı uyandıracaktır.

Sonuç "reşit" değil yani "kafası" çalışmıyor. Kandırılmış olabilir falan denilebilir. Ha bana sorarsan bırak bayrak indirmeyi şu konuda devlet bayrak ve asker karşıtı konuşan herkesin "susturulması" gereklidir.

Fakat tüm bunlar hükümet düşüncesi "devlet" düşüncesi değil. M.Kemal döneminde olsaydık "elbet bazı kafaların kesilmesi ihtimal" olacaktı. Bu dönemde de bir hümanizm füryası tutturmuş gidiyor. Yoksa senin dediğin gibi bi olayın mümkün olması imkansız yani şunu diyorum "devletin her türlü gücü var silahı vs askeri nöbetteyken bayrak indiriliyor ve o tetiğe basılamıyor çünkü devlet çökmüş vaziyette" bu çok yavan bir düşünce, temelsiz, mantıksız bi düşünce yani.

Neden bu kadar açıklama yaptığıma gelirsek konunun özü şu "devletin düştüğü duruma bak ya ahahaha"cılara bir cevap.  Hükümet ve devlet kavramını birbirine karıştıran insancıklar "devletin askerin durumuna bak" demekten kendini sakınmadığı gibi şu videoya fütursuzca bok atıp kendince "gülüp" eğlenebiliyor. Bu aptallığa da 3 sayfa susulsa bile itibarımı korumak adına susacak değilim ortada bir yanlış var ve buna kendimce cevap yazacağım bunu da belirteyim.

iyibu! yeniden..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı

Tekbiiiir  Dolar 2.94 

Tekbiir   Euro 3.28

Zaten cahil ve bilinçsiz olan halkı bu şekilde dini, milli her türlü duygularıyla oynayarak tepemize baş belasını getirenlerden en büyük pay sahibi olanlar senin gibi düşünenler bence hocam kusura bakma.

Sen bak bak görüyon mu yatıp kalkıyorlar yatıp kalkıyorlar ondan ekonomi iyileşmiyor, teknoloji gelişmiyor dedikçe onlar inadına "allah" diyen din tüccarlarına oylarını basacaklar. 

Böyle bir kısır döngü yani sen de devam edeceksin bu yaptığına. Kaldı ki şöyle bir düşünüyorum askerle alakalı bir konuda hükümet eleştirisine nerden varıldı bunu kaç mesajdır hala kavrayamadım hala düşünüyorum.

iyibu! yeniden..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hetepor
    Hetepor's avatar
    Erkek
    spawm bunu yazdı

ekşideki eleman yazmış bencede böyle 

bir ateist olarak beni hiç rahatsız etmedi.

nasıl motive oluyorlarsa olabilirler.

kellelerini ortaya koyup bu bayrağı savunan onlar birkaç zibidinin beğenmesine ihtiyaçları yok.

helal olsun koçlara diyebiliyorum sadece.

oraları bıraktıysa devlet söyleyecek birşey yok. bırakmadıysa da ne gerekiyorsa onu yapıyorlar.

edit: hayatında kavgaya bile girmemiş adamlar tarafından eleştirilmelerini normal karşılamalı. devletin mermisini havaya sıkıyorlarmış falan.

adamlar güç gösterisi yapıyor orada. burada devlet var ve silahla bu toprakları koparmaya çalışanlara silahın alası biz de var demeye getiriyor. ne yapacaklardı aman vatandaşı rahatsız etmeyelim mi diyeceklerdi.

tebrik ettim bu arkadaşı çok anlamlı ve doğru yazmış

Vatan Sevgisinin Ölçülmesi İmkansızdır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    Kaldı ki şöyle bir düşünüyorum askerle alakalı bir konuda hükümet eleştirisine nerden varıldı bunu kaç mesajdır hala kavrayamadım hala düşünüyorum.

Videodakiler polis özel harekatı. Asker böyle militanca davranışlarda bulunmaz.

:|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı
    Kaldı ki şöyle bir düşünüyorum askerle alakalı bir konuda hükümet eleştirisine nerden varıldı bunu kaç mesajdır hala kavrayamadım hala düşünüyorum.

Asker, özel harekat, polis ve jandarma ayrı ayrı nasıl davranışlarda bulunurlar hocam; özel harekatı kastederek yanlış yazmışım fakat kafama takıldı?

iyibu! yeniden..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    student bunu yazdı
    manhyak bunu yazdı

Tekbiiiir  Dolar 2.94 

Tekbiir   Euro 3.28

bazı şeyler sırf mesaj atmış olayım , aklım sıra dalgamı geçeyim diye yazılmaz.İnsanların inancına saygı duy.Tekbir  müslümanların içinden gelerek söylediği , savaşta da güç aldığı Allah'ın ismini söylemeleri ile dalga geçmen , senin hadi müslümanları sayma da bu ortamda askerimize de değer vermediğini gösteriyor.

Bu arada  dolar ve euro seçimden sonra haeketlenmiş , ve yine hükümet kurulamamasından dolayı belirsizlik yüzünden artmıştır. 

Şu konuya bi bak allahsen. Ülke boka dönmüş hergün biyerde bomba patlıyo. Ekonomi yalama olmuş.

Okulun bahçesindeki bayrağı geri astık diye burda millet mastrübasyon yapıyo.

Ayrıca özel harekat birimi asker deyil polistir. Aradaki farkı öğren. Hiçbir asker bayrağı geri astı diye hava ateş açıp tekbir getirmez.

O polisin zamanıda halka neler yaptığınıda unutmadık.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı
    student bunu yazdı
    manhyak bunu yazdı

Tekbiiiir  Dolar 2.94 

Tekbiir   Euro 3.28

bazı şeyler sırf mesaj atmış olayım , aklım sıra dalgamı geçeyim diye yazılmaz.İnsanların inancına saygı duy.Tekbir  müslümanların içinden gelerek söylediği , savaşta da güç aldığı Allah'ın ismini söylemeleri ile dalga geçmen , senin hadi müslümanları sayma da bu ortamda askerimize de değer vermediğini gösteriyor.

Bu arada  dolar ve euro seçimden sonra haeketlenmiş , ve yine hükümet kurulamamasından dolayı belirsizlik yüzünden artmıştır. 

Şu konuya bi bak allahsen. Ülke boka dönmüş hergün biyerde bomba patlıyo. Ekonomi yalama olmuş.

Okulun bahçesindeki bayrağı geri astık diye burda millet mastrübasyon yapıyo.

Ayrıca özel harekat birimi asker deyil polistir. Aradaki farkı öğren. Hiçbir asker bayrağı geri astı diye hava ateş açıp tekbir getirmez.

O polisin zamanıda halka neler yaptığınıda unutmadık.

bakınız bu bir destandır

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

Asker, özel harekat, polis ve jandarma ayrı ayrı nasıl davranışlarda bulunurlar hocam; özel harekatı kastederek yanlış yazmışım fakat kafama takıldı?

Asker tek bir mermiyi boşa harcamaz. Disiplinlidir. Disiplinli olmazsa üstleri gereğini yapar. Bayrağa saygısı vardır, bayrak nasıl göndere çekilir bilir. Artistlik yapmaz. Polis harekatı videoda gördüğün gibidir. Şımarıktır. En kahraman benim modundadır. Daha geçenlerde haberlere konu olan başka bir video; http://www.mynet.com/haber/guncel/hakkarideki-goruntuler-icin-basbakanliktan-aciklama-1955089-1 

Not: italikler yumuşatılmış kısımlardır başımıza bela almayak

pesimistzombie tarafından 20/Ağu/15 18:48 tarihinde düzenlenmiştir

:|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

Asker tek bir mermiyi boşa harcamaz. Disiplinlidir. Disiplinli olmazsa üstleri siker. Bayrağa saygısı vardır, bayrak nasıl göndere çekilir bilir. Artistlik yapmaz. Polis harekatı videoda gördüğün gibidir. Şımarıktır. Herkesi ben sikerim modundadır. Daha geçenlerde haberlere konu olan başka bir video; http://www.mynet.com/haber/guncel/hakkarideki-goruntuler-icin-basbakanliktan-aciklama-1955089-1 

Son videoyu göstermeseydin gayet güzeldi de o son video ne mantık? İşçileri mi o şekilde yere yatırmışlar?

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11825702_10153437457394376_8505570882160165756_n.jpg?oh=ca3b3c78addaa0c356bed9c5ba563031&oe=5636F94A

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/11866211_10153437457404376_3060344567490485430_n.jpg?oh=aab65157d7e2b59b2d3d0e547aa108c0&oe=566F8B6B

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11825853_10153437457414376_906319303342452862_n.jpg?oh=f20e189dc2abb20ab085b730bc46373b&oe=5644C78C

Bu inşaat malzemeleri de onların "işçi" olduğunu ispatlıyor zaten. Çok da güzel yapmıştı orada özel harekatçılar.

Edit: Ha merak etmeyin zaten hükümet kan aldı o özel harekatçıların "işçi"leri yakalamasından dolayı. Hakettikleri cezayı verdiler yani özel harekatçılara.

Edit2: Sanırım şu düşünce senin için en mantıklısı https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11836714_10153440287184376_528081478411530894_n.jpg?oh=f3ccfc65de6005e3e457dd18cd0486f7&oe=5681F32A

by_Tet tarafından 20/Ağu/15 18:50 tarihinde düzenlenmiştir

iyibu! yeniden..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

Asker tek bir mermiyi boşa harcamaz. Disiplinlidir. Disiplinli olmazsa üstleri siker. Bayrağa saygısı vardır, bayrak nasıl göndere çekilir bilir. Artistlik yapmaz. Polis harekatı videoda gördüğün gibidir. Şımarıktır. Herkesi ben sikerim modundadır. Daha geçenlerde haberlere konu olan başka bir video; http://www.mynet.com/haber/guncel/hakkarideki-goruntuler-icin-basbakanliktan-aciklama-1955089-1 

Son videoyu göstermeseydin gayet güzeldi de o son video ne mantık? İşçileri mi o şekilde yere yatırmışlar?

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11825702_10153437457394376_8505570882160165756_n.jpg?oh=ca3b3c78addaa0c356bed9c5ba563031&oe=5636F94A

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/11866211_10153437457404376_3060344567490485430_n.jpg?oh=aab65157d7e2b59b2d3d0e547aa108c0&oe=566F8B6B

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11825853_10153437457414376_906319303342452862_n.jpg?oh=f20e189dc2abb20ab085b730bc46373b&oe=5644C78C

Bu inşaat malzemeleri de onların "işçi" olduğunu ispatlıyor zaten. Çok da güzel yapmıştı orada özel harekatçılar.

Edit: Ha merak etmeyin zaten hükümet kan aldı o özel harekatçıların "işçi"leri yakalamasından dolayı. Hakettikleri cezayı verdiler yani özel harekatçılara.

bu ergenekondakiler beraat etmiş miydi ? noldu bir şey oldu ? 

https://www.youtube.com/watch?v=OWDx2M723g0 

https://www.youtube.com/watch?v=tl5i75ku5AY 

http://www.radikal.com.tr/turkiye/savci_ergenekon_diye_bir_teror_orgutu_yok_hepsi_beraat_etsin-1302713 

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 7813 Toplam Mesaj: 77
türkiye