Ben Ve Vukuatlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

Bişey sorcamda hocam pişman mısın?Yeniden 1. sınıftan başlasan aynı şeyleri yapar mısın naparsın?

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

BuD_LiGhT bunu yazdı:
    -----------------------------
    RudeboY arkadaşım. Türkiye'de cezaevlerinde yatan mahkumları ziyarete gelecekler belirli kişilerdir. 1. dereceden akrabaları ve 3 ismini verdiği kişi (bazı cezaevlerinde değişiyor bu) bu yüzden o kadar kolay değil cezaevlerine girmek çıkmak:)

paran varsa veya kesik degilsen istersen 333 kişinin isimini ver görüşürsün degilmi tecrübeli kardişim, o gardiyan olacak yalaka götlerde senin etrafında pervane olurlar, cezaevi müdürlerini ve am.na kodumun savcılarından da hiç bahsetmiyorum...  sen tez elden geçmişini sermaye yapmadan kendine düzgün hayat kurmaya bak benden tavsiye, normal yaşamanın o kadar olaydan sonra adaptasyonu çok zordur bilirim ama tadı gerçektende çok iyi  

:) mutluyum, huzurluyum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hocam felek tokadını sana daha doğarken koymuş cezaevinde doğmuşsun ömrü billaf iflah olacağını sanmıyorum ama Allahtan ümit kesilmez yinede

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    İcerisi guzeldir hoca,demir parmakliklar ,ranzalar ,hapsedilmis hayatlar ,kota konmus ozgurlukler ,erken ogretir hayati ...az cok bilirim kapali ortami :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    hacı, üniyi izmirdemi okuyorsun? eğer izmirdeysen tanışmak isterim senle :D çok farklı procelerimiz var yardımın dokunabilir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KitZz
    KitZz's avatar
    Erkek
    alparturk bunu yazdı:
    hocam felek tokadını sana daha doğarken koymuş cezaevinde doğmuşsun ömrü billaf iflah olacağını sanmıyorum ama Allahtan ümit kesilmez yinede
    la adamı intiharamı sürüklicen :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuD_LiGhT
    BuD_LiGhT's avatar
    Erkek

Athzai_Khaine yok arkadaşım izmirde falan değilim istanbuldayım,

bir arkadaş sormuş bana hayata yeniden gelsen aynı şeyleri yaparmısın eğer aynı şeyleri yaşasam haksızlıkları görsem yine yaparım çünkü benim doğrularım vardır...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    P0lat
    P0lat's avatar
    Erkek

8 tane Bıçakla Yaralama  - Esnetik Bozma - Mekan basma - Kamu Malına Zarar - Ruhsatsız tabanca Taşıma - Darp

Bu suçlarımdan hiç birinde içerde yatmadım 2 yada 3 gün en fazla yaralamalarımdan birinde mahkemelik oldum Mahkemede Haziranın 20 sinde Hasan kardeş hemşeriyiz Bende Erzincan-Kemaliye :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    P0lat bunu yazdı:

8 tane Bıçakla Yaralama  - Esnetik Bozma - Mekan basma - Kamu Malına Zarar - Ruhsatsız tabanca Taşıma - Darp

Bu suçlarımdan hiç birinde içerde yatmadım 2 yada 3 gün en fazla yaralamalarımdan birinde mahkemelik oldum Mahkemede Haziranın 20 sinde Hasan kardeş hemşeriyiz Bende Erzincan-Kemaliye :)

hoca senin nickten belli zaten :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    bi de mekan basma filan belli yani kürtler valisi izlediğin :D

kendinize ayığ olunuz
Toplam Hit: 13681 Toplam Mesaj: 63