Ben Ve Vukuatlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    P0lat
    P0lat's avatar
    Erkek
    kurtnuş kürtmüş cartmış cortmuş vadisi izlemiyorum Erkezin Bir Namı lakabı vardır bu lakapları sen koymassın bunu sana arkadaşların koyar sen istemessin oda bizim lakabımız işte çok gördüm garip garip lakaplar çocuga o.ç diyolardı lakabı oymuş bende dedim bu çocugun anası kötü kadınmı diye :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CommunisT
    CommunisT's avatar
    Erkek
    Merhabalar,

kendi dogrularin toplumsallasmiyorsa, dogrularin yanlisa cikar.
    amac insanligin dogrularina göre haklinin yaninda olmalidir.

kafan bos degil arkadas,ceki düzen vermelisin kendine.
    kalemi eline alip bu cümleleri yazabilmen,dogru adimlar atabileceginin göstergesidir.
    hata olarak gördügün nesnelere verecegin cevaplar,sana onlardan daha fazla zarar vermis gördügün kadariyla.

rayina koyamayacagin birsey yok.daha gencsin. ikinci bir turdasin.bu sefer dogrularini toplumsallastir.benden dostca öneri.

bu arada iceriye girmek bir serüven gibi görülmemeli.
    ya girer adam olursun, ya da adamligini kaybedersin....

siyasiden girmisligim var,arkadas bilir nasil muamele ettiklerini...
    herneyse,basarilar.

Bitimsiz bir ko$udur ya$am
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e-toLqa
    e-toLqa's avatar
    Erkek
    uçurtmayı vurmasınlar a.k. :'(

Böyle bir imza yok yada siz görüntüleyene kadar adminler tarafindan silindi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek

BuD_LiGhT bunu yazdı:
    -----------------------------

Okul Yıllarım:

Okula başladığımın ikinci günü öğretmenim babamın yanıma koyduğu köfteli ekmeği çöpe attığı için daha ikinci günden okuldan soğumuştum.

:(:(:(:(:(:(   neden attı ekmeğini .

offf içim parçalandı desem yeridir.

adam daha genç çok geçirmiş adam hayatın tokadını çok erken yemişsin

:(:(:(

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RedKit
    RedKit's avatar
    Erkek
    bu arada kendimi hani olr ya bi bilge veya köy köy gezen biri olr kahvehanede oturur herkes onu dinler.şerefsizim öle hissettim.samimiyete göre bu ztn

her horoz kendi çöplüğünde denizli horozu her yerde öter
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    LeonidaS bunu yazdı:

BuD_LiGhT bunu yazdı:

Okul Yıllarım:

Okula başladığımın ikinci günü öğretmenim babamın yanıma koyduğu köfteli ekmeği çöpe attığı için daha ikinci günden okuldan soğumuştum.

:(:(:(:(:(:(   neden attı ekmeğini .

offf içim parçalandı desem yeridir.

adam daha genç çok geçirmiş adam hayatın tokadını çok erken yemişsin

:(:(:(

aynen aq öle hocann ta izzeti ikramını sikm :(( 

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    vay be abi. senin şimdi güçlü bi iraden de vardır. zor ağlarsın sanırım. veya psikolojin bozulmuştur. Haksızın hakkını araman, güçsüzü koruman çok güzel. inş hayatına çeki düzen verirsin tez zamanda...

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek

o ekmeğini atan hocanı ta amını yurdunu geldiği yolları sikiyim amk motoru çocuk yemek getiriyor sen gelip çocuğun yemeğini çöpe atıyorsun varmı böyle birşey yahu .

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek

Adım Hasan 16/01/1983 doğumluyum   konuya başlarken bu.... biri yaşına sordugunda verdiğin cavap bu
    84 doğumluyum 24 yaşındayım

sanki kendi hayatın değilde başkasının hayatı gibi anlatmışsın bilmem ama bana samimi gelmedi sanki bir komposizyon yazısı gibi kurduğun cümlelerde ve yazdığın kelimelrdede bir titizlik var hiç yazım hatası felan yapmamışsın seni tanımayarak bunları okuyan biri olarak senin gayet efendi hayal dünyası geniş ve düzgün biri olduğunu düşünüyorum

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xeox
    xeox's avatar
    Erkek
    Yaşam zamanların, hayal gücünün yanında çok yetersiz kalıyor olmalı.. Buraya yazış tarzın, afiyetle anlatıyor olman zaten seni ele veriyor... Her neyden sıkıldın ve içinde böyle hikaye tadında içinde kaçabileceğin kişilikler yaratıp, kendini öyleymiş gibi yönledirme ihtiyacı duyuyorsan vazgeç, hayatla yüzleş… Bunları buradan yazıp almayı düşündüğün ilgide en az o kişilik kadar sahte olur kardeşim benim… Vukuat cart curt.. bunlar özenilecek şeyler değil.. Hiçte güzel değil dört duvar içinde olmak, polis, savcı, hakim karşında zor durumda kalmak, mahkeme stresi yaşamak.. yaşayanlar bilir... Zaman çok hızlı geçiyor, hayatı dolu dolu yaşamaya, tadını almaya bakın… Esas vukuat budur…! 
Toplam Hit: 13664 Toplam Mesaj: 63