Ben Ve Vukuatlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuD_LiGhT
    BuD_LiGhT's avatar
    Erkek
    fmk bunu yazdı:
    -----------------------------

Adım Hasan 16/01/1983 doğumluyum   konuya başlarken bu.... biri yaşına sordugunda verdiğin cavap bu
    84 doğumluyum 24 yaşındayım

sanki kendi hayatın değilde başkasının hayatı gibi anlatmışsın bilmem ama bana samimi gelmedi sanki bir komposizyon yazısı gibi kurduğun cümlelerde ve yazdığın kelimelrdede bir titizlik var hiç yazım hatası felan yapmamışsın seni tanımayarak bunları okuyan biri olarak senin gayet efendi hayal dünyası geniş ve düzgün biri olduğunu düşünüyorum

eğer öyle düşünüyorsan www.frmtr.com sitesine girersin orada nickimi yani BuD_LiGhT diye aratırsın beni o siteye üye olduğum tarihi görürsün ve bu yazının aynısını oraya yazdığımıda görürsün. ve bu kadar komplo teorisi kuracak kadar komplo dünyan geniş olduğuna göre şunuda birazcık akıl edebilirsin. bu sitede birisi bana yaşımı sordu bende kendi yazdığım yazıdan alıntı yaparak verdim yani kopyala yapıştır olarak ha bu arada frmtr den beni bilen neredeyse 30 35 kişilik bir insan grubu var. yani yalan atacak durumda değilim. son olarakta kompozisyon gibi yazmışsın dedin yine frmtr ye girip bakarsan forum kurallarında Hey Sen Beni Tanııyormusun bölümünde bu şekilde yazılması gerektiğine dair bir kuralın olduğunu göreceksin eee komplocu arkadaş bağlantıyı kurarsın artık...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuD_LiGhT
    BuD_LiGhT's avatar
    Erkek

xeox bunu yazdı:
    Yaşam zamanların, hayal gücünün yanında çok yetersiz kalıyor olmalı.. Buraya yazış tarzın, afiyetle anlatıyor olman zaten seni ele veriyor... Her neyden sıkıldın ve içinde böyle hikaye tadında içinde kaçabileceğin kişilikler yaratıp, kendini öyleymiş gibi yönledirme ihtiyacı duyuyorsan vazgeç, hayatla yüzleş… Bunları buradan yazıp almayı düşündüğün ilgide en az o kişilik kadar sahte olur kardeşim benim… Vukuat cart curt.. bunlar özenilecek şeyler değil.. Hiçte güzel değil dört duvar içinde olmak, polis, savcı, hakim karşında zor durumda kalmak, mahkeme stresi yaşamak.. yaşayanlar bilir... Zaman çok hızlı geçiyor, hayatı dolu dolu yaşamaya, tadını almaya bakın… Esas vukuat budur…! 

arkadaşım eğer bunları yalan olduğunu düşünüyorsan buuyurur maltepeye gelirsin benim misafirim olursun yeriz içeriz sonrasındada kartal savcılığına gideriz temiz kağıdı alırız buraya yazdıklarımın 2 tanesi çıakcaktır gerisi 5 seneyi aşmış olduğundan dolayı sabıka kaydından silinmiştir ha eğer onuda bulmak ve görmek istersen bir dilekçeyle onuda alır yüzüne vururum. karşındaki insanı yalancılıkla suçlarken dikkat et yalancılıkla suçladığın insan senin çevrende olan insanlardan olmayabilir çevreni internette ki birisiyle karıştırma bence yoksa büyük bir hatanın içine düşersin benden bir zarar gelmez ama bir gün başka birisine çatarsan çok canını acıtırlar

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuD_LiGhT
    BuD_LiGhT's avatar
    Erkek
    Agca bunu yazdı:

Sen şimdi burda millete şöle oldu böle doğruyu kovaladım o yüzden adam bıçakladım diyosun millete doğruyu arayan erdemli insan ve onun için herşeyi yapan gibi. Sokrateste bişiy söylüyordu ve aksini söylemediği için öldürdüler.

Benimde başıma adam bıçaklayabilmem için gayet hoş durumlar geldi ama hepsini tek kavga etmeden hallettim. Yapan adamda 2 gün sonra selam vermeye başladı anlatabildimmi birilerini " doğrular için bıçakladım" diyemezsin hoş bıçaklalan adamında 5 para etmediği belli. 5 para etmiyen için 2 yıl hapis ne güzel.

arkadaşım senin başında anan baban vardı bak yazıları okursan benim başımda kimsenin olmadığımı nerede doğduğumu nasıl bi psikoloji içinde olduğumu görürsün anlarsın.

son olarakta buraya şöyle yaptım böyle ettim diyip hava atmaya yazı yazmııyorum her kez vukuatlarından bahsediyor bende bahsettim bu kadar eğer inanmayan varsa dediğim gibi seçim gününden itibaren görüşebiliriz çünkü şu anda istanbulda değilim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yay
    yay's avatar
    Homo

bugün güzel bir vukuat yaptım anlatmadan edemiycem :) arkadaşlar havuzda yüzüyolar ve sular kesik balıkçıya gittim akvaryuma otçul pirana aldım bir de ucu süngerli uzun sopa aldım

:D arkadaş yüzücü olduğu için havuzu derin yaptırmış 20-30 otçul piranayı aldım daha doğrusu o akvaryumda kaç tane varsa aldım eve gittim size balık aldım birlikte yüzün dedim karılarda var kikirdediler attım suya

sonra bunlara balığın özelliklerini okudum vede 30 dk da bir acıkıyorlar dedim :D 25 dk önce besledim dedim cinsleri etobur pirana dedim erkan piçi önce inanmadı sonra otçul pirananın resmini gösterdim sadece resmi gösterdim yazıyı okuyamadı ble dili tutuldu bunlar havuzdan çıkmaya çalışıyor, ben sopayla havuza itiyorum bunlar çırpındıkça balıklar daha çok dönüyor piçler daha çok çırpınıyor sonra bıraktım çıktılar kimisi ağlıyo karılardan biri beni ısırdı falan dedi süperdi kameraya alabilseydim çok güzel olacaktı :D erkan piçini doktora götürdüm kekeme kalabilir dedi. zuahahaha

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    türk filmi valla ya
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NebuLa
    NebuLa's avatar
    Erkek

su hayata bak yaw. hiç böle atraksiyonum olmadı. [bu şekilde olmasını istemem tabii ki]

inanmayan arkadaşlara içtenlikle cewap wermişsin bu arada

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    BuD_LiGhT
    açıkcası yazdıkların bana hayal dünyandan uydurulmuş gibi geldi yani öyle olsada olmasada fazla umrumda değil zaten ama neden bu kadar tepki kardeşim benle  beraber 2 kişi benimle aynı şeyleri düşünmüş tek tek cevap vermisin birazda tehdit vari  gel gör felan filan yapma bu kadar sinir kendine zarar herkesin kendi dünyasında kendince vukatları  vardır zaten herkese görede benim hayatımı yazsan filim olur felan aykaları zaten birey olarak ama yalan ama gerçek herkesin hayatı bir filim karesi yönetmende belli zaten ama dediğim gibi bana samimi gelmedin unutulmuş bir form başlığını neden aktifleştirdim diye düşünürsen yazacaklarını merak ettim :) özelden pm felan atmadım  açık olarak nasıl konuşacaksın diye bu arada bende istanbuldayım :)

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sylar
    sylar's avatar
    Erkek
    BuD_LiGhT bunu yazdı:

2004 yılı sonunda izmir buca cezaevinde buldum kendimi.

Benimde Buca cezaevinde 12 ayım geçti.Ama Asker olarak... :)

Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat denilmektedir... MeSeNe hacklemek için hemen tıkla: http://img123.imageshack.us/img123/9100/msnuw1tu0.swf
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

allah kolaylık versin..

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek
    şu türkiye'de ne çok artist war burada yani hayatında yaptıklarını anlatıp anlatıp duranlar. benim gördügüm yıllardır buradaki amaç bilişim alanında yapılanlar hack, yazılım vs vs "bende anlatsam ansiklopedi olur". sanırım türkiye için bu tür şeyler yüzünden ip gibi diyolar en ufak bir şeyde kopuyor. millet kendini kanıtlama çabasında

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
Toplam Hit: 13663 Toplam Mesaj: 63