Ben Ve Vukuatlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuD_LiGhT
    BuD_LiGhT's avatar
    Erkek
    sylar bunu yazdı:
    -----------------------------
    BuD_LiGhT bunu yazdı:

2004 yılı sonunda izmir buca cezaevinde buldum kendimi.

Benimde Buca cezaevinde 12 ayım geçti.Ama Asker olarak... :)
    2005 yıllarında yani buca isyanından bu yana eğer oralardaysan yada oralarda bulunduysan benim koğuşu bilirswin eski koğuştaydım ben yani salı ve cuma günü tahliyelerde ve bereeatlarda ilk önce çıkan koğuştaydım gerçi tahliyelerini gece 10 dan sonra yapıyorlardı ya neyse:D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuD_LiGhT
    BuD_LiGhT's avatar
    Erkek

fmk bunu yazdı:
    BuD_LiGhT
    açıkcası yazdıkların bana hayal dünyandan uydurulmuş gibi geldi yani öyle olsada olmasada fazla umrumda değil zaten ama neden bu kadar tepki kardeşim benle  beraber 2 kişi benimle aynı şeyleri düşünmüş tek tek cevap vermisin birazda tehdit vari  gel gör felan filan yapma bu kadar sinir kendine zarar herkesin kendi dünyasında kendince vukatları  vardır zaten herkese görede benim hayatımı yazsan filim olur felan aykaları zaten birey olarak ama yalan ama gerçek herkesin hayatı bir filim karesi yönetmende belli zaten ama dediğim gibi bana samimi gelmedin unutulmuş bir form başlığını neden aktifleştirdim diye düşünürsen yazacaklarını merak ettim :) özelden pm felan atmadım  açık olarak nasıl konuşacaksın diye bu arada bende istanbuldayım :)

kardeşim senle beraner o 2 kişinini senle aynı şeyi düşünüp düşünmememsi önemli değil önemli olan senin buraya tepkiyle aktasrdıkların yada onuda bıraktım sen bu ülkede bir insansın ve özgürsün aynen bu forumdada özgürsün vew özgür bir şekilde düşüncelerini yayaınlayabilirsin ama şunu ı-unutma ki senin özgüdlüğün bir başkasının hayatını kısıtlıyor yada sıkıntıya sokuyoras senin özgürlüğün biter.

tehtit vari bir şekilde cevap vermedim sadece inanmıyorsan gel gör dedim eğer gelecek görecek durumun varsa burada ötmez gelir görürsün gerçeğide anlarsın eğer gelip göremeyeceksende dilini çeneni tutar elinide tutar yazmassın. inanmadıysan inandırmak benim hakkımdır

unutulmuş bir forum başlığı dersen bu vukuatlar kısmına ne kadar yazı yazılmış ve bu yazılan yazılara göre 2 hafta diyorsun yahu unutulsun yada unutulmasın eğer ben cevap yazamadıysam tatildeyim diye yazamadım geldikten sonra susacak halde değilim

özelden falan pm atacak halim yok sen özelden mi cevap yazdında ben sana özelden yazayım açığa açık yaptım ha eğer istanbuldaysan gel misafirim ol benim anla gerçeği insaları yalankla suçlyamazsın ha eğer suçlarsan bunun  bi cezası vardır bir şekilde çekersin...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

Sağmacalıar Cezaevi dediğide meşhur Bayrampaşa Cezaevidir..

Bende 12 ay ordaydım J.Er olarak :D

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    BuD_LiGhT bunu yazdı:
    o yazdıklarını topladığımda kardeş ortalama 4 sne kadar ceza alırsın 2 seneden daha az yatar çıkarsın. yani pek bir şey değil onlar ben şu anda hayatımda hatırladıklarımı yazdım. daha nelere karışmamışım ki ben anlatamam bile...
    İki sayfa sonraki mesajında da başka bi siteden alıntı olduğunu sölemişsin.Açıklaması ne ola ki...

All I need is a possibility.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuD_LiGhT
    BuD_LiGhT's avatar
    Erkek

mizahi bunu yazdı:
    BuD_LiGhT bunu yazdı:
    o yazdıklarını topladığımda kardeş ortalama 4 sne kadar ceza alırsın 2 seneden daha az yatar çıkarsın. yani pek bir şey değil onlar ben şu anda hayatımda hatırladıklarımı yazdım. daha nelere karışmamışım ki ben anlatamam bile...
    İki sayfa sonraki mesajında da başka bi siteden alıntı olduğunu sölemişsin.Açıklaması ne ola ki...

alıntıyı başka bir siteye yazdığım yazımdan aldım dedim bu siteye başka o siteye başka yazacak halim yoktu bi siteye yazdım adresinide verdim girer okursun dediğim yerden ordaki nickte burdaki nickte aynı artı orda çoğu tanır beni başkasının yazısını almadım yane boşuna heveslenme

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sk8er
    Sk8er's avatar
    Erkek

Reneden sonra görülen en akıllı bot (!) :  Budlight

Dipnot: Lütfen bu cevaba yönelik bir cevap yazma sadece 'geyik'. Yanlış anlaşılma olmasın...  Mazallah gel gör falan dersin... :) (Buda 'geyik')

Kefillik işleri için kalite ; 10 yıldır hizmetinizdeyiz , Kefillik 10 lira. Lütfen daha yüksek id"li arkadaşları tercih etmeyiniz. Kefil olduğumuz binlerce kullanıcıya sorabilirsiniz...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuD_LiGhT
    BuD_LiGhT's avatar
    Erkek

yTSe_JaM bunu yazdı:
    şu türkiye'de ne çok artist war burada yani hayatında yaptıklarını anlatıp anlatıp duranlar. benim gördügüm yıllardır buradaki amaç bilişim alanında yapılanlar hack, yazılım vs vs "bende anlatsam ansiklopedi olur". sanırım türkiye için bu tür şeyler yüzünden ip gibi diyolar en ufak bir şeyde kopuyor. millet kendini kanıtlama çabasında

vukuatlar kısmına girmeden önce özürlü değilsen yani kör değilsen vukuatlar kısmının altında yazan açıklamayı görürsün sanal yolla halledemediğimiz olaylar gibilerinden bir şey yazar yani hack huck yazmak için değil bu bölüm anlayabildin mi. ben kendimi kanıtlama çabasında falan değilim bursalısın sanırım öyle yazmışsın profiline inegölden tut mudanyya kadar bilinirim oralardada oturrup kendimi kanıtlam çabasında değilim zaten kanıtlamışım kendimi her yerde eğer yazımın en başındaki yeri okursan yazmışım her kez vukuatlarını yazmış bende yazıyorum diye ulan neden diğer yazanlara bu kadar tepki vermediniz anlamadım ne ola yazdıklarımdan ne rahatsızlık duydunuz

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

BuD_LiGhT abimizi takdir ediyoruz :D (buda biraz geyiq)

ilk yaziyi ve geriye kalan butun yorumlari usanmadan SIKILmadan okudum, ilk yaziyi okurken inandim gibi olsamda genede bir hayal urunu suphesi vardi, sonra inanmayan arkadaslarin yorumlarina verdigin cevaplari okudum, biraz epmati yaptim ve dogru soyledigine inaniyorum...

Empati yaparken sunu farkettim, demekki uygun kosullar altinda herkes herzaman hata yapabilir, bu hatalarin cezasida agir olablir...

Felek biraz test vurmus olabilir, ama her zaman biseyleri duzeltmek icin vakit vardir (insallah!) diye dusunmek, inanmak ve oyle oldugunu umit etmek istemisimdir herzaman. Eger oyleyse (insallah!) gel sen biraz sinirlerine hakim ol, biraz daha sabretmeyi ogren, ters gelenin duzelecegine inanip sabret ki, bu guzel dunyanin ve ozgur yasamanin bundan sonra tadina varabilesin kardesim.. Benim senin icin temennim bu yondedir, kal salicakla...

bu arada ben arada bir istanbula geliyorum, tanismak isderdim ama ne yalan solim korktum biraz acikcasi...

not: biraz eski konu hortlatma gibi oldu ama dayanamadim :(

anca gidersin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Hoja başlıqına bayıldım cok quzel vukuatların va:D  bende hayatımı yazacam abü: nerden baslayım *

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

Ohoo :) ben böle yazsam kitap olur :)

1 kere haneye tecavüz, 1 kere üniversite basma,1 kere kamu malına zarar, 1 kere dinamit yapmaktanmı

160 tane civciv alıp üreticiliğe başlamammı, tek gözüm japonlu şehir değiştirmemmi, liseye başladığımın 41. dakkasında dayak yiyip tarihe geçmemmi, aynı günde 8 hocadan dayak yiyerek inanılması zor bir rekora imza atmammı

Böle yazsam kitap olur sanırım :D

çok merak ettim walla

Toplam Hit: 13692 Toplam Mesaj: 63