folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bisikletle 3 Kıta

Bisikletle 3 Kıta

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

hocam sadece paris e gidip dönecek olsan neyse, bu mesafe gerçekten çok uzun. hayırlı yolculuklar diyelim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ameros
    ameros's avatar
    Erkek

geniuss bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam gercekten bende cok merak ediyorum yanina ne alacan cantanda tam olarak neler olacak cevap verirsen sevinirim

2- Pompa

3- Lastik tamir etmek için ( Kaynak , Yapıştırıcı , Zımpara )

4- Kask

5- Çakı

6- Muşta

7- El feneri

8- Konserve yiyecek

9- Su

10- fotograf makinesi

11- Kurbacık anahtar

12- Mp3 çalar

13- Çakmak

14- Pil

15- Yıldız tornavida

16- Biber gazı

17- Islak mendil

18- Tuvalet kağıdı

19- İlkyardım malzemeleri

Hepimiz Onaylanma Bağımlısı Keşleriz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek

aga 1500'e avrupayı tamamlayamazsın demedi deme. Git kanallara git bisiklet markalarına vize kabullerini göster, sponsor olsunlar, güzergahı en ince  ayrıntısına kadar karayolları-google map ve fiziki haritalarla karşılaştırarak yap. konsolosluklardan vize alırsan güzergahını ordakilere danış... böyle gidersen bulgaristanda  1 hafta dolanır geri dönersin, demedi deme, ayrıca gpsli bi cep bilgisayarın olsun ve daima belli aralıklarla birileriyle haberleş...

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

ameros bunu yazdı:

geniuss bunu yazdı:

hocam gercekten bende cok merak ediyorum yanina ne alacan cantanda tam olarak neler olacak cevap verirsen sevinirim

2- Pompa

3- Lastik tamir etmek için ( Kaynak , Yapıştırıcı , Zımpara )

4- Kask

5- Çakı

6- Muşta

7- El feneri

8- Konserve yiyecek

9- Su

10- fotograf makinesi

11- Kurbacık anahtar

12- Mp3 çalar

13- Çakmak

14- Pil

15- Yıldız tornavida

16- Biber gazı

17- Islak mendil

18- Tuvalet kağıdı

19- İlkyardım malzemeleri

Yanına bence en az ikitane yedek dış ve iç lastik almalısın ayrıyetten
    Fren vites teli,kalın ince yağ
    Yedek far ampülü
    pil
    Allen set
    ön dişli
    2 göbek

Bunlar sırf yolunun uzunluğu ve merkezler arası mesafa için gerekli diye düşünüyorum daha aklıma gelirse yazarım ve bence bunla ilgili bir konu aç liste hazırlayalım uzun ve kısa mesafeler için herkese faydamız olur. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek

hoca avrupada epeyce şehre gittim, 1500 az gibi geldi avrupa ülkelerinde eğer hostelde kalacaksan ortalama 15 euro gecelik ( en ucuz yerlerden bahsediyorum) ve günlük yiyecek içecek için 15 euro para ayırman lazım kaç gün kalacaksan ordan hesap et, 1500 az

rotanın afrika kısmı imkansız ama normal çizdiğin rota da çok kötü eger böyle bir işe kalkışıyorsan  bari gezmiş de ol italya ispanya ve fransada çok fazla gezilecek yer var

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Çakıyla muştada alıcakmış yanına ahahah beyler adam taşak geçiyor haberiniz olsun :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

Smirnoff bunu yazdı:

Çakıyla muştada alıcakmış yanına ahahah beyler adam taşak geçiyor haberiniz olsun :D

Ne alsın kardesım yanına G3 mü yoksa Kalaşnikof mu alsın :)

Alsa da taşması zor olur :)

Adamın boyle planı var,gayette güzel bana göre,taşak geçtigini sanmıyorum

Allah büyüktür vesselam...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukan
    Mukan's avatar
    Erkek

http://www.hurriyet.com.tr/planet/17582660.asp?gid=381

Hakkımda atıp tutan birine rastlarsanız pm gönderin log ve görüntü kazanın. İster atın ister tutun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ameros
    ameros's avatar
    Erkek

samurai bunu yazdı:

hoca avrupada epeyce şehre gittim, 1500 az gibi geldi avrupa ülkelerinde eğer hostelde kalacaksan ortalama 15 euro gecelik ( en ucuz yerlerden bahsediyorum) ve günlük yiyecek içecek için 15 euro para ayırman lazım kaç gün kalacaksan ordan hesap et, 1500 az

rotanın afrika kısmı imkansız ama normal çizdiğin rota da çok kötü eger böyle bir işe kalkışıyorsan  bari gezmiş de ol italya ispanya ve fransada çok fazla gezilecek yer var

arkadaşlar 1500 avro yetmez demiyin ben çadırda kalacam.ve para yetmezsede artık parasız tamamlarım yolu.ayrıca sponsor arıyorum.bazı arkadaslarda tassak geçtigimi düşünüyor.bu arkadaşlarla devamlı tassak geçildigi için herkesin tassak geçecegini zanediyorlar.taşşak geçmiyorum.arkadaslar 100 dolarla çıkıp dünyayı dolananlar var.

Hepimiz Onaylanma Bağımlısı Keşleriz...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

ameros bunu yazdı:

samurai bunu yazdı:

arkadaşlar 1500 avro yetmez demiyin ben çadırda kalacam.ve para yetmezsede artık parasız tamamlarım yolu.ayrıca sponsor arıyorum.bazı arkadaslarda tassak geçtigimi düşünüyor.bu arkadaşlarla devamlı tassak geçildigi için herkesin tassak geçecegini zanediyorlar.taşşak geçmiyorum.arkadaslar 100 dolarla çıkıp dünyayı dolananlar var.

Hayal kurman güzel de gerçekler var yoksa bende git dünyayı dolaş hayallerini gerçekleştir isterim..

1. daha önce hiç yurtdışına çıkmadın sanırım, zilyon tane ülke geziceksin yanında çakı ve muşta taşıycaksın , wtf.

2. 1500 £ senin sadece yeme içme masrafın , hani bunun afrika ülkelerinde vericeğin rüşvetleri otel masrafları vs. ?

Bunun gibi bi dünya şey yazabilirim sana ama şevkini kırmak istemiyorum açıkçası.

Toplam Hit: 14183 Toplam Mesaj: 118