Bu Eve Kız Atmak Suçtur!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

ByALeX bunu yazdı:
    -----------------------------

DaSpOnGe bunu yazdı:

ByALeX bunu yazdı:

DaSpOnGe bunu yazdı:

ByALeX bunu yazdı:

Mali bunu yazdı:

DaSpOnGe bunu yazdı:

Mali bunu yazdı:

DaSpOnGe bunu yazdı:

DrKeworks bunu yazdı:

harika bir uygulama. din iman kalmamış gençlerde belki az çok bir gram önüne geçilir

ya malmısınız amk sikerim dinini putperestim amk kime ne

--------------------------------------------------------------------

Bu kadar Seviyesiz olmana gerek yok Varsa adam gibi yaparsın yorumunu yoksa sus Formunda Kalitesini Düşürme 

pardon dayı senin gibi bir üstadın yanında laf ettik

siktirgitamk.

----------------------------------------------------

Sen bir Uzaklaştırmayı hakettin!

Bir uzaklaştırma mı? Forumun kalitesini alaşağı eden terbiyeden zerre kadar nasibini almamış bu şahıs, ancak ve ancak millete ve milletin dinine söverek forumun ve kendisinin kalitesini düşürür. Böyleleri için bir cümle yazmak bile fazladır. Nerdeyse iki cümle oldu, daha 3 olmadan susayım...

hay    şakamısınız lan siz 2008den beri benimi takip ettinde benim hakkımda bu kanıya vardın ? insanlara soralım dasp nasıl bi insandır diye bakalım ne diycekler,ordada arkadaşın dinine küfür etmedim ben havaya salladım yoksa banane müslümanmış budistmiş deistmiş beni ne ilgilendirir.Ayrıca zaten yorumladım ben herşeyi ağız dolusu küfürle anlatmadım olayları nerenizle okuyosunuz

Küfür mü etmedin? iyiki okuma yazmamız var.

abicim ne içtin sen ? ciddiyim, ne yazdım ben oraya oku bi ağız dolusu küfür etmedim dedim yani 2 lafımdan birini küfürle yazmadım

Hıı, oldu olacak her kelimeyi küfürlü yaz. Tövbe tövbe, ne yazdığını bana mı soruyorsun. Al buyur gözlerini aç ve yazdığına bak! http://www.tahribat.com/Forum-Bu-Eve-Kiz-Atmak-Suctur-138493/10/#1610274 

Şayet ettiğin bu küfürde sana basit geliyorsa artık diyecek lafım yok.

neyse bişey demiyorum ben artık ya konu ne biz ne konuşuyourz,savunduğun veya karşı çıktığın bişey varsa yaz eğer bana yazcaksanda pm'e gel merak etme küfür etmem zaten adminler pmleri kontrol edebiliyo

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shine
    shine's avatar
    Erkek

nasıl bir olaydır,bu nasıl bi zihniyet !

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Sanki müslüman karıyı zorla eve götürüyoruz. Ak çirkin bakireleri kıskançlıklarından yapıyorlar hep. Zina ne ak? Aile değerleriymiş :D Akp milletvekillerinin %90'ı rus karıları götürmüyorsa bende peygamberim.

while (1<2)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

bu konuda aslinda cok ta kizginim yazip yazip uzun uzun boyle hislerimi anlatmak istiyorum; devlet buyuklerimiz hakkinda.. ve onlari savunanlarida anlamis degilim sanki kafasina silah dayayip goturuyorsun eve.

neyse konusmamin devami ban nedeni olur susmak daha iyi =)

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

KrypT bunu yazdı:

Sanki müslüman karıyı zorla eve götürüyoruz. Ak çirkin bakireleri kıskançlıklarından yapıyorlar hep. Zina ne ak? Aile değerleriymiş :D Akp milletvekillerinin %90'ı rus karıları götürmüyorsa bende peygamberim.

zuhaaa :D buna yarıldım gülmekten....helal sana hocam...beklediğim cümle buydu :D 

valla aga muğla taraflarına bu yasak uğramaz..amk bodrumunda gecen sezon millet her bulduğu kuytu sokakta çakışıyodu hele üni desen hiç olmaz o iş :D muğla üniversitesi :D bundan 2 sene önceki senliklerde prezervetif dağıtılmış daha ne olsun :D

benim anlamadığım bişi var aga tmm bende evleneceğim hatunun kız oğlu kız olmasından yanayım ve bu konuda da ciddi ciddi tutucu bi yanım var ama verenide affettem herkesin kendi iradesi kendi kişiliği kendi isteği doğrultusunda olan bişi bu sonuçta.kimseye zorla bişi yapmıyosan buna ne devlet karışır ne millet kimsenin buna hakkı yok...ahlaktan bahsedenlere de tek bir vereceğim nasihat var ahlak apış arasında değil insanın kafasında olacak...Bunlar akpnin politikaları değil benim düşündüğüm kadarı ile...Bu politikalar akp gibi bir zihniyete yakışan fakat lisede karşılaştığım ükemizde cirit atan cıa ajanı toplum mühendislerinin üretmiş olduğu toplumu yıldırıcı soğutucu ve en başta da yıpratıcı nitelikteki uygulamalar....

kim kimi mikerse miksin...bırakın devlet işi gücü bırakmış amk benim çüktüğüm hatunların seceresini mi tutacak...yazık bu kadar olmaz başka da bişi demiyorum.... 

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th317
    th317's avatar
    Erkek

en az 3 günde bir kız s.kiyorum. şakirtler beni çekemediler. namazınıza bakın p.çler bnm aletin derdi sizimi gerdi

Duyuyor musun yeğen??? Suyun sesini duyuyor musun?? Yapamam diyordun. Gücün yetmez sanıyordun... Anlarlar, yaptırmazlar, bir daha yenerler diye korkuyordun. İmkansız diyordun... Ama suyun sesini duyor musun yeğen?? Deniz sonunda yarıldı; bize sadece içinden yürümek kaldı......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

kim karar veriyor bu ban sürelerine? ben "mal mısınız?" dedim diye 24 saat ban yiyorum adam küfürün dibine vurmuş 3 saat. 

sikerim lan böyle adaleti ben oynamıyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taBaDa
    taBaDa's avatar
    Erkek

mataramasuko bunu yazdı:

kim karar veriyor bu ban sürelerine? ben "mal mısınız?" dedim diye 24 saat ban yiyorum adam küfürün dibine vurmuş 3 saat. 

sikerim lan böyle adaleti ben oynamıyorum.

--------------------------

ByBy

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    Şakirtlerin yataktaki performansları partnerlerini tatmin etmemiş dalga geçilmiş alay konusu olmuşlardır :) zaten bu yasayı kim desteklerse zaten yapamıyodur ya da yapıyodur ama yapamıyodur böyledir

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
Toplam Hit: 15703 Toplam Mesaj: 120