Bu Eve Kız Atmak Suçtur!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pixel
    pixel's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı:
    -----------------------------

DaSpOnGe bunu yazdı:

DrKeworks bunu yazdı:

harika bir uygulama. din iman kalmamış gençlerde belki az çok bir gram önüne geçilir

ya malmısınız amk sikerim dinini putperestim amk kime ne

şimdi açıp ağzımı küfür edicem olmiycak senin seviyene düşücem... :)

benim dinime küfür etme çok istiyosan kız atmak götür at git kerhanede ne istiyosan yap ister ağzına versinler ister beline. 

hocam herkes din iman sahibi olmak zorundaymış gibi davranıyorsun olmak isteyen zaten istedği gibi yaşıyor engelleyen mi var insanların kız arkadaşı olamaz mı aynı evde bulunmak yüzünden zinadır demenin islamda bile yeri yok. Bence boşuna tartışıyoru çünkü zina suç değil bi balon uçuruldu gibime geliyor

revolution-
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

DrKeworks bunu yazdı:

DaSpOnGe bunu yazdı:

DrKeworks bunu yazdı:

harika bir uygulama. din iman kalmamış gençlerde belki az çok bir gram önüne geçilir

benim dinime küfür etme çok istiyosan kız atmak götür at git kerhanede ne istiyosan yap ister ağzına versinler ister beline. 

Ben adama hak veriyorum kufretmesi yanlis evet ama turkiyede yasayan herkez musluman olacak onlarin gereklerini yerine getirecek diye bir kaide yok. ben evimde istedigim sey yaparim buna kimse karisamaz karismamali.

Kizarkadasim ile birlikte yasamisim bundan kime ne ? gidip sende yap diye bir baski kuruyormuyum ? zor ile bir sey yapiyormuyum ? kime zarar veriyorum ?

Özgürlük bir baskasininkini sinirladigin noktada son bulur. Bu ilk ogretim vatandaslik dersi kitabinda boyle gecer. SEN OLUYORSUNDA BENIMKINI SINIRLIYORSUN ?

Turkiye Cumhuriyeti artik sinirlamalar ve limitlemeler ile karsi karsiya kalmaya basladi. Halkin bir kesmini mutlu edeceksin diye diger kesmin uzerine semer vurmak bence cok sacma.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

pixel bunu yazdı:
    DrKeworks bunu yazdı:

DaSpOnGe bunu yazdı:

DrKeworks bunu yazdı:

hocam herkes din iman sahibi olmak zorundaymış gibi davranıyorsun olmak isteyen zaten istedği gibi yaşıyor engelleyen mi var insanların kız arkadaşı olamaz mı aynı evde bulunmak yüzünden zinadır demenin islamda bile yeri yok. Bence boşuna tartışıyoru çünkü zina suç değil bi balon uçuruldu gibime geliyor

Dostum bunlar muslumanligi gercek anlami ile bilseler keske DIN'DE ZORLAMA YOKTUR. sen soylersin. isteyen gelir t^abi olur isteyen inkar eder.

bunlara bunu soylersen cihattan filan konusmaya baslarlar. susyorum ben siyasete karsiyim. 23 yasindayim daha 1 kere bile oy dahi kullanmadim ben. bu ulkenin gidisati da muslumanligin zorunlu kilinacagi bir yer gibi geliyor bana.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    Kerhaneyi kapatirsan millet de seni s#ker. Yakinda olacagi o bak demedi demeyin. Demirel ne soylemis be zamaninda :)

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeratul
    zeratul's avatar
    Erkek

sokoban bunu yazdı:

Reksona bunu yazdı:

sokoban bunu yazdı:

Reksona bunu yazdı:

Padişahım çok yaşa.

arkadaslar 'Persepolis' i izlemenizi şiddetle öneriyorum. o zaman İran ile Turkiye Cumhuriyet'inde uygulanan olayların birbiriyle ne denli benzerlik tasıdıklarını gorursunuz.Ne alakası var simdik demeyin izledinizde anlarsınız ...

Persepolis evresini çoktan geçtik aga biz bildiğin uçurumdan aşağı gidiyoruz zaten.

Ama malesef bunun hala farkında olmayan geri kafalılar var dimi hacı ve daha herseyin basındayız sonumuz hayrola.

Türkiye'nin tabanı bu malesef.Atatürk uğraşmış insan gibi yaşasınlar diye ama adamlar istemiyor aga yapacak bişey yok.

Bu sözüne fena takıldım hoca. Şu söz hakkında özür dileyip düzeltirsen sevinirim. Bunu tüm herkese ithaf etmen hoş olmadı.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CameL
    CameL's avatar
    Erkek

Öyle demeyin lan :D koskoca devlet gelicek ayağına kadar senin sikinin derdine düşecek :D dalganın şekli olur amk :D fotoğrafını çekip gbt ye eklicekler mi acaba :D burdan tanırız hesabı :D

Ya arkadaş ne boş muhabbetlerdir . Adamlar neyin peşindeler ya  :D Madem bu kafadasın anayasa ya koy maddeyi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının dini İslam'dır diye hangi yasayı çıkartıyorsan çıkar.

Sen gidip hrıstiyana yahudiye ateiste zina dersen sg lan der .

Bosphorus sen ne diosun onu da bi anlamadım zaten. Bi diyosun görücü usülü şöle böle o zamanlar ayrılıklar bu kadar çok muydu falan bi diyosun ben evlenmiycem koyar geçerim bi diyosun iyi olmuş millet zina yapmasın . La olum madem koyup geçcen git bak la dalgana sanane elalemden , önce kendinle bi çelişme . O ayrılık muhabbeti de ayrıca eskiden bu kadar borç batağında değildi millet eve 2 ekmek(mübalağadır ne dediğimi anlarsın heralde) alıp götürüyordu ondan bugün bu kadar fazladır . Ebesinin nikahı kadar kredi borcu yoktu kimsede ondan ;)

Bide orda çıkmış bi zat-ı muhterem akp dokunuyor ipnelere diyor anten takın falan vs . , kardeşim ben anteni aldım senin için yağladım gel otur üstüne de bizi çekmeyi öğrenirsin ;)

He ayrıca bu memlekette birinin evine gidip bu kız burda ne arıyo götürüyoruz merkeze vs. demek de göt ister ;)

Haberin var mı seni çok sevdiğimden ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:

arkadaş ne gzel ya, Genç aklınızla olaya kız mikemediğiniz için kötü bakıyorsunuz ama bu olay evlenmeyi teşvik edecek, Evlenen toplum adam olan toplumdur, çok güzel bi karar olur uygulanırsa eğer sevindim cidden. 

buradaki çoğu kişi henüz onu anlayacak kapisetede değil.

Hoop.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

zeratul bunu yazdı:

sokoban bunu yazdı:

Reksona bunu yazdı:

sokoban bunu yazdı:

Reksona bunu yazdı:

Padişahım çok yaşa.

arkadaslar 'Persepolis' i izlemenizi şiddetle öneriyorum. o zaman İran ile Turkiye Cumhuriyet'inde uygulanan olayların birbiriyle ne denli benzerlik tasıdıklarını gorursunuz.Ne alakası var simdik demeyin izledinizde anlarsınız ...

Persepolis evresini çoktan geçtik aga biz bildiğin uçurumdan aşağı gidiyoruz zaten.

Ama malesef bunun hala farkında olmayan geri kafalılar var dimi hacı ve daha herseyin basındayız sonumuz hayrola.

Türkiye'nin tabanı bu malesef.Atatürk uğraşmış insan gibi yaşasınlar diye ama adamlar istemiyor aga yapacak bişey yok.

Bu sözüne fena takıldım hoca. Şu söz hakkında özür dileyip düzeltirsen sevinirim. Bunu tüm herkese ithaf etmen hoş olmadı.

Eğer yalan veya yanlış bir değerlendirme yapsaydım tabiki özür dilerdim bu zamana kadar özür dilemekten hiç bir zaman gocunmadım fakat bu söylediklerim gerçeklerdir. ülkenin şuanki haline bakarsan bu durumu sende görürsün özür dilemesi gereken ben değilim özür dilemesi gerekenler insanca yaşamaya inat edenlerdir.Ben kimsenin özgürlüklerini kısıtlamıyorum ama onlar benim her özgürlüğüme müdahale etme derdindeler.Ayrıca sen böyle birisi olmadığını düşünüyorsan zaten söylediklerimi üstüne alınmana gerek yok ben üstüne alınması gerekenleri kast ederek söyledim.

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

olaya bak. sana ne kardeşim isteyen istediğini yapar sen mi karışacaksın milletin zina yapmasına yapmamasına. isteyen istediğini yapar.

yapılan kesinlikle faşizimdir. yaptırımdır.

ben evimde kız arkadaşımla yaşayamayacak mıyım? nerde kaldı hoşgörü. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeratul
    zeratul's avatar
    Erkek

sokoban bunu yazdı:

zeratul bunu yazdı:

sokoban bunu yazdı:

Reksona bunu yazdı:

sokoban bunu yazdı:

Reksona bunu yazdı:

Padişahım çok yaşa.

Eğer yalan veya yanlış bir değerlendirme yapsaydım tabiki özür dilerdim bu zamana kadar özür dilemekten hiç bir zaman gocunmadım fakat bu söylediklerim gerçeklerdir. ülkenin şuanki haline bakarsan bu durumu sende görürsün özür dilemesi gereken ben değilim özür dilemesi gerekenler insanca yaşamaya inat edenlerdir.Ben kimsenin özgürlüklerini kısıtlamıyorum ama onlar benim her özgürlüğüme müdahale etme derdindeler.Ayrıca sen böyle birisi olmadığını düşünüyorsan zaten söylediklerimi üstüne alınmana gerek yok ben üstüne alınması gerekenleri kast ederek söyledim.

Sorun orda zaten. Türkiye'nin tabanı demişsin ve sonuçta bende bu ülkenin tabanıyım doğal olarak üstüme alınırım. Bazı kesimler diyebilirsin birçok şey diyebilirsin ama tüm tabana mal etmek doğru değil.

Toplam Hit: 15751 Toplam Mesaj: 120