folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bütün Kızlar Aynımıdır ?

Bütün Kızlar Aynımıdır ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

öncelikle nikimi değiştirdim Ben MUHRIP..

Bu soruyu kendimede sordum siteden ephesus kardeşimede sordum cevabını bulamadık biz..

Tatilde bi kızla tanıştım  hoşlandık birbirimizden ve çıkmaya başladık daha 1 hafta geçmeden kız evlillikten bahsetti.. Hemde öle böle değil biz evlenince filan havalarına girdi.. Bende doğal tepki olarak evlilik ? he ? kim ? filan diye cevap verdim.. Sonra tartıştık filan..

Acaba sizinde başınıza geliyor mu böyle durumlar ? Yani benim başıma ilk defa gelmiyor.. Geriliyorum daha birbirimizi tanımamışız hatunun lafa bak :S sorun bendemi diye düşünüyorum ama bununda cevabını bulamıyorum.. İtiraf etmeliyim ki Başlığı Bütün türk kızları aynımıdır die atıcaktım vazgeçtim..

Not 1 : Aramızda cinsel bi aktivite geçmedi..
    Not 2 : Konuyu aşk ve edebiyata açmadım çünkü aşklık edebiyatlık bşiy yok..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

değildir ama sevenler aynıdır hocam ha seven kızların hepsi aynıdır ama :)

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

artık hayat şartları zor  kızlar da bunu farkında  genellikle zengin iyi birini bulup bir an önce hayatlarını kurtarmak istiyor sanırım.

yani artık o çocukda yaparım kariyerde diyen kızlardan pek fazla kalmadi  galiba :)

Nev-i Şahsına Münhasır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

her insan başlangıçta yontulmamış bir kütüktür, herşeyi belirleyen onu yontan hayattır hocam, ben kimsenin kimseye benzemediğini savunuyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

antivirus bunu yazdı:
    -----------------------------

artık hayat şartları zor  kızlar da bunu farkında  genellikle zengin iyi birini bulup bir an önce hayatlarını kurtarmak istiyor sanırım.

yani artık o çocukda yaparım kariyerde diyen kızlardan pek fazla kalmadi  galiba :)

Mantıklı Hocam kapağı atıcak birini bulma çabası içerisine girmiş olabilirler :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

o kadar yolunu azmışlar var kendine birini bulur evlenmek ister.Tabii sende öyle olmaya bilir,aranızda ciddi ilişki yoksa salla o kızı.hem kendine saygı duyan kız kendisi açmaz o konuyu erkek açar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mqstar
    mqstar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bence haklı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

mqstar bunu yazdı:
    bence haklı

nası yani hocam ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XsyNcmast3r
    XsyNcmast3r's avatar
    Erkek

Bu durum genelde tipik okuma hevesi olmayanlar,ya da bian önce kendini birine kapaklamak isteyenler,ya da gerçekten sevip ilersini düşünenler de görülüyor bana kalırsa.Senin düştüğün durum sanırım ilk 2 seçenek.Benimde çok başıma geldi.Gerçekten okumak isteyen bi kızda ben evlilik çabası hiç görmedim.Hatta ve hatta 6-7 sene daha evlenmeyi düşünmüyorum diyenlerde oluyor.Ama okuma çabası olmayanlar hemen evlenme havalarına sokuyorlar kendilerini.Genel de böle tipler ya evde kalmış kişiler yada evle,ailesiyle bütünleşip "aa bak evlilik ne kadar güzel bişi" moduna kendini sokup öyle düşünüyorlar.Tabi hazır para yiyip böyle düşünmek kolay.Arkadaşın dediği gibi biraz hayatı görmeliler,yaşamalılar ondan sonra aklılları başlarına gelecektir elbette.Tabi bide "kaşar" dediğimiz yiyebilceği en çok haltı yiyip sonra birine artık kendini kapaklama ihtiyacına sokmuş tiplerde var uzak durun.

Yanlızlık bir ilaç mıdır?,Yoksa hastalığın ta kendisi mi ? Kusursuz işlediğin aşk cinayetlerinin kurbanı olmak zorundamıydı bu beden ? Yoksa yüzünde bir kartanesi kalınlığında ki beyaz düş kırıklıklarının ıslanmış halimi.. ? Bir başlangıcın son haykırışlarıyla can çekişip bittiği anda,hiç ummadığın bir birliktelik tekrar nasıl başlar? Başlarsa ne kadar sürer ? Sürse de tazeliğini nasıl saklar? << XsyNcmast3r >>
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

aynıdır hacı hepsi aynıdır.

en o..suda aynıdır en namuslusuda..

ikiside başımdan geçti şöleki:

kızın teki şehrin en kaşarıdır, herkes bunu bilir. bilmesede tahmin eder. (tipinden, yürüyüşünden, harketlerinden vs.)

onunla birlikte olmaktaki amaç bariz ortadadır. teklifini kabul ettikten 2 gün sonra, "yüzük ne zaman takıcaZ? ben şöle yüzük istiyorum, evlenince burda yaşamak istemiyorum" gibi konuşmalar geçiyo aramızda. :/

en namuslu kız:

tanışırız, kaynaşırız, hoşlanırız, sevgili oluruz, 1 hafta sonra: seni herşeyden çok seviyorum kimseninde senin yanlız olduğunu düşünmesini istemiyorum. bu yüzden yüzük takmanı (doğal olarak kendsine takmasını) istiyorum. evlenince şu kadar çocuğumuz olsun, adını ne koymak istersin...

fln gibi.

aradaki tek fark 5 gün dür. biri kendni hemen yamamaya uğraşır, diğeri saf duygularyla sana bakılmasını ilgi çekmeni engellmek ister..

zor iş abi kız arkadaşın olması :/

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MikRoBiT
    MikRoBiT's avatar
    Erkek

hepsi salak olabilir ama hepsi aynı değildir

Ban servis - Instagram Facebook WhatsApp Snapchat
Toplam Hit: 14446 Toplam Mesaj: 111