folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Çağlayan Meydanı Ve Cumhuriyete Sahip Çıkan Kalabalık !

Çağlayan Meydanı Ve Cumhuriyete Sahip Çıkan Kalabalık !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orena
    orena's avatar
    Erkek

Çağlayana çok yakınım aileyi topladım yürüyerek gittik. Çok kalabalıktı, normal geniş bir kalabalık olarak düşünme! o kadar sık bir kalabalıktı ki adım atacak yer yoktu, insanları ilk defa birbirine bu şekilde bakarken gördüm, konuşmaya sözlere gerek yoktu, orada olmak yeterliydi, herkes ne için orada olduğunu biliyordu.

Biz Türkiye Cumhuriyeti Devletinin vatandaşlarıyız! özgürlüklerimizi ve temel kazanımlarımızı koruyacağız! Bizlere dayatmayla zorlamayla kendi doğrularınızı empoze edemezsiniz, siz kendi inançlarınızı yaşadığınızı iddia ederken hristiyan emperyalist batıya hizmet ediyorsunuz. Sömürgeci Batı tarafından yönetilen parçalara bölünmüş federal yapıda bir devlet olmak istemiyoruz!

Daha önce bunlar da düşüncedir diye ses çıkarmıyordum ama nush ile uslanmayanı ettik tekdir bundan sonra sokakta Cumhuriyete veya Atatürke laf söyleyeni sopayla dövecem! Bakalım yarın nasıl doğacak inşallah RTE aklını başına alır inatlaşmaktan vazgeçer yola gelir de halk sakinleşir, daha fazla tedirgin eder zorlarsa halkın tercihi AQP değil Paşa olacaktır bunu hepimiz biliyoruz.

Hayattan istediklerimi alamadım, çok param yok, onu bırak bir evim bile yok, hatta arabam da yok, zor geçiniyorum, hayat filmlerdeki gibi değil. İki çocuğum var, ihtiyaçlarını zor karşılıyorum babam diyip sarılmasalar hayat hiç çekilmezdi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrihak
    emrihak's avatar
    Erkek
    WALLACEs bunu yazdı:
    -----------------------------

Bİr müslümandan bukadar korkulacağını hiç düşünmezdim.

adamın dindar bi müslüman olması herkese battı laikliğe kimse dokunamaz zaten bu ülkede o kesin ama bişey war abdllah gül bu sezer den 10 kat daha kaliteli adamdır.

-----------------------------

Çok dogru söylüyorsun kardeş gercekten eger tek sebep adamın Allahtan korkmasi yüzünden mi bu kadar bagırıyorlar ya cok yazik gerçekten...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

@Wallaces 

o kadar müslüman olduğu için büyük ortadoğu prjesinin eş başkanıyım demiştir di mi?amerikan askerlerinin evlerine sağ salim dönmeleri için dua ediyorum demiştir di mi?çeçen liderlerine sığınma izni vermemiştir di mi?o kadar müslümandır ki özelleştirmelerde israil  tonla kar sağlamıştır.o yüzden di mi?israilin tepkisinden korktuğu için HAMAS liderlerini kargoyla yollamıştır (arapları sevmem ama yaptıı müslümanlık deil bu adamın)

bunlardan dolayı müslüman di mi hojam?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrtctn_
    mrtctn_'s avatar
    Erkek

sizler bugun kanalturk u ızlemdınız sanırım adamın neler yaptıgını gosterdıler..

Tayyeap: Hem müslüman;hem Laik olunmaz

Tayyeap: Ananıda al git

Tayyeap:askerlık yan gelıp yatma yerı degıldır. (sorun bakalım kendı cocukları askere gıtmısmı?)

Tayyeap: Bindirilmiş kıtalar

Tayyeap:Sayın öcalan; aldgınız kelleler

kelleler demekle şehitleri kastdedıyor...

korkmayın siz daha vede sizler arkasında olun bu adamın 

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkûmdurlar." M. Kemal ATATÜRK
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrihak
    emrihak's avatar
    Erkek
    Şu an ki parti liderlerin arasinda en Cok Allah tan korkan adam bu dur benim babamın oglu degil onun için  söylemiyorum ama durum orda geldigi günden bu gune yaptigi işler ortada ben demiyorum ülkeyi cok cok iyi yönetiyor ama araştirin inceleyin sol görüş lü partilerinde geldiginde neler yaptigına bakın arada ne fark varmiş görürsünüz...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrtctn_
    mrtctn_'s avatar
    Erkek

ülkeyi cok cok iyi yönetiyor

------------------------------------------

nasıl iyi yönetiyor? soruyorum nasıl iyi yönetiyor heryeri satmakla mı iyi yönetiyor?

neyi iyi yönetiyor be?   

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkûmdurlar." M. Kemal ATATÜRK
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    untouchables
    untouchables's avatar
    Erkek

''Hakimiyet kayıtsız şartsız milletindir''   M.Kemal.Atatürk

yahu  siz neyi kimi destekliyorsunuz!  Adnan Menderesi asıpta sonradan iadei itibar yapan zihniyetlemi.??

meclisin iradesini yok sayan,Cumhuriyeti  ayaklar altına alan zihniyetimii ?  chp her zaman millet seçmesede  her şeyi ben

bilirim ve yaparım diyerek her yolu mübah saymıştır.Atatürk ten sonra bu parti raydan çıkmıştır.lütfen aklınızı başınıza toplayın...bir açıklamanın bu ülkeye maliyeti 120 milyar dolara malolacaktır..Kriz çıkarmaktan çıkar sağlayanlar bunun hesabını verecektir.Vatandaş olarak ,demokrasiden ve cumhuriyetten yana olun. olmayan varsa bu ülkeyi terketsin!  Atatürk hayatta olsaydı en başta  şu andaki chp lilerin yaptıklarının hesabını sorardı.bu ne hazımsızlık be.ayıptır.ayıp!!!

You set up her pickle which you loved
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    ülkeyi parsel parsel satanları,türkeinin de hedefte olduğu orta doğu projesinde eş başkan olduğunu idda edenleri,barzani ve talabaniyi tepemize çıkartanları,leyla zana ve akradaşlarının hapisten çıkmasına vesile olup onla konuşanları,tüm dünyanın ermeni iftiralarını kabul etmesine karşın hiçbirşey yapmayanları,terörü yeniden azdıranları,her türlü yolsuzluğu savunanları,zamannda pkkya yardım yataklıktan içeri girenleri danışman olarak alanları,"Tayyibi süpürmeyin kullanın" diyenleri kovmayanları onla beraber amerikaya gidenleri,"türkiyede ki anti abdciliği ortadan kaldırmaya çalısıcaz,brışa en çok amerikan askerleri feda olmuştur.amerikan askerleri için dua ediorum dienleri savunan teslimiyetçi zihniyeti skeim!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orena
    orena's avatar
    Erkek

Ulan kafayı yiyeyem be müslümanmış insanı dinden imandan soğutuyosunuz lan. RTE mi müslüman Büyük İsrail Devletinin kuruluşuna yardımcı olacak B.O.P eş Başkanı RTE değil mi? Rice la anlaşıp İrana Suriyeye ABD nin Taleplerinde haklı olduğunu yenileyen GÜL mü müslüman? Balataları sıyırmışınız siz! Müslüman dediğin adam Vatanına Milletine sahip çıkar. Maide'yi oku gözlerinle oku! bi daha oku! bi daha oku.

Hiçbirşey göründüğü gibi değildir! Siz yakında kilisede namaz kılıp vatikana hacca da gidersiniz.

Hayattan istediklerimi alamadım, çok param yok, onu bırak bir evim bile yok, hatta arabam da yok, zor geçiniyorum, hayat filmlerdeki gibi değil. İki çocuğum var, ihtiyaçlarını zor karşılıyorum babam diyip sarılmasalar hayat hiç çekilmezdi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek

murid kardeşlerim sakince, birbirimize hakaret etmeden, murid muridin kardeşidir felsefesini unutmadan tartışmamızı sürdürürsek konu kilitlenmez bölece güzelce bişeyler konuşmuş paylaşmış oluruz.üslubumuza dikkat edelim küfürlü postlar silindi böyle devam etmesin.

konuya gelince tayyip a.k :)

... sorcerer & musket ...
Toplam Hit: 26962 Toplam Mesaj: 110