folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Çağlayan Meydanı Ve Cumhuriyete Sahip Çıkan Kalabalık !

Çağlayan Meydanı Ve Cumhuriyete Sahip Çıkan Kalabalık !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

edit.Canım yazmıyıcam.Siyasette laf sokup sevilmeyen adam olmak poekte güzel değil.bravvo katılanlara destek verenlere bu ülke bizimdir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

MITINGDEN ONCE CAGLAYAN MEYDANI

MITING ANINDA CAGLAYAN MEYDANI.

ORDA OLMAK ANLATILMAZ YASANIR.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

orda degildim ama pankartlar ilgil cekti paylaşmak istedim gercekden güzel olmuş...benim karşı oldugum şeyi aşşagıdaki bi reismde belirttim anlayan anlar artık...ama anlamayanlar için yapabilecegim birşey yok  

işte ben buna karşıyım üstteki resime bakın...  yanlış anlaşılmasın resime deigl resimin altında yazan chp dsp shp buna karşıyım işte ben...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    Cumhuriyet meydanlarda aranmayacak kadar yüce bir yönetim biçimidir..O ancak ve ancak aklı yoluyla devam ettirilebilir...:

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    Hocalar kozan ben protesto ordaydık :) ama koca tbt den 3 kişinin olması beni gerçekten üzdü... Pardon 4 kişiydik dkn_jhn da ordaydı sanırım :D aradık çok ilerlerdeydi.Abi böle bi kalabalık yoktu 7 den 70 e herkes ordaydı var gücümüzle türkiye laiktir laik kalacak !!!! die hala kulaklarımda çınlıor o sloganlar :) muhteşem bir görüntü ve kalabalıktı yaa.. Pankartlar Sloglanlar  süperdi... benim sesim kısıldı :) Orda tişört alcaktım tişörtün önünde ABDullah yasıodu bedenime uygun bulamadım ::( mitingden sonrada kokainman kaptan nickimyok vb  yönetici arkdaşlara telefon şakası yaptık :P hele kaptanın ben hiç küfür etmedimki abiiii deyişi süperdi :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    untouchables
    untouchables's avatar
    Erkek

''Hakimiyet kayıtsız şartsız milletindir''   M.Kemal.Atatürk

yahu  siz neyi kimi destekliyorsunuz!  Adnan Menderesi asıpta sonradan iadei itibar yapan zihniyetlemi.??

meclisin iradesini yok sayan,Cumhuriyeti  ayaklar altına alan zihniyetimii ?  chp her zaman millet seçmesede  her şeyi ben

bilirim ve yaparım diyerek her yolu mübah saymıştır.Atatürk ten sonra bu parti raydan çıkmıştır.lütfen aklınızı başınıza toplayın...bir açıklamanın bu ülkeye maliyeti 120 milyar dolara malolacaktır..Vatandaş olarak ,demokrasiden ve cumhuriyetten yana olun. olmayan varsa bu ülkeyi terketsin!

You set up her pickle which you loved
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Excalibur001 bunu yazdı:
    -----------------------------
    Hocalar kozan ben protesto ordaydık :) ama koca tbt den 3 kişinin olması beni gerçekten üzdü... Pardon 4 kişiydik dkn_jhn da ordaydı sanırım :D aradık çok ilerlerdeydi.Abi böle bi kalabalık yoktu 7 den 70 e herkes ordaydı var gücümüzle türkiye laiktir laik kalacak !!!! die hala kulaklarımda çınlıor o sloganlar :) muhteşem bir görüntü ve kalabalıktı yaa.. Pankartlar Sloglanlar süperdi... benim sesim kısıldı :) Orda tişört alcaktım tişörtün önünde ABDullah yasıodu bedenime uygun bulamadım ::( mitingden sonrada kokainman kaptan nickimyok vb yönetici arkdaşlara telefon şakası yaptık :P hele kaptanın ben hiç küfür etmedimki abiiii deyişi süperdi :)
    -----------------------------

abi demedim ben hiç küfür etmedim nerden cıkarttınız dedim  ama yemedim :):)  sesinizden tanıdım  

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrihak
    emrihak's avatar
    Erkek

Boyle şeyler ulkeyi sadece kaosa sürükler başka  işe yaramaz neyin davasi için ordalar onuda kestirmek güç laikliğin tanımı bilmeyen okadar cok insan ordan bu ülke laiktir laik kalacaktir diye bagırıyor..

"Şeriata hayır, yaşasın laik Cumhuriyet "  slogana bakın cok sacma şeriyatlik bi durum gören mi var ortada?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

İşte Tandoğan İşte Çağlayan Ananıda Al Git ERDOĞAN !!

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

Bİr müslümandan bukadar korkulacağını hiç düşünmezdim.

adamın dindar bi müslüman olması herkese battı laikliğe kimse dokunamaz zaten bu ülkede o kesin ama bişey war abdllah gül bu sezer den 10 kat daha kaliteli adamdır.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
Toplam Hit: 26964 Toplam Mesaj: 110