folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Çağlayan Meydanı Ve Cumhuriyete Sahip Çıkan Kalabalık !

Çağlayan Meydanı Ve Cumhuriyete Sahip Çıkan Kalabalık !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    gitmedim gitmemde  chp nin insanları kışkırtmasıdan başka bişey degil ebnde istemiyoruym bu yönetimi ama bunların yaptıkları ülkeyi kaos a sürüklemek oalcka ben böyle görüyorum Chp Attatürkün arkasına sıgınarak yapıyro bu işleri Attatürkcü düşünce dernegiyle alası cok fazla olgunu sanmıyroum  dikkate dinde bakın cp konuşurken bile muhalefet ama başa o o gelse ne olacak die düşndünüzmü bilmiyorum bu durumlarda kafam cok karıştı... inşallah kötü şeyle rolmaz  eger şu seçimlerde yanlış bişeyle rolursa siz piyasaları düşünün bakalım ne olacak ülke gene bunlımda oalcak gene kötü günler olcak ....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maseva
    maseva's avatar
    Erkek

arkadaşlar itidalli olalım lütfen cumhuriyet tarihinin 2. en büyük hükümeti var başımızda

ankaraya ve istanbula o kalabalığı toplayan insanların derdi koltuklarının ve kaptıkları önemli köşelerin ellerinden gitmesi korkusudur. tek düşünceleri yüce yaradanın  istediği gibi giyinmiş bir eşi olan şahsın cumhurbaşkanı veya başbakan olmamasıdır. bunu hazmedemiyorlar ve bu şahıslarda siyonizmin maşalarıdır. bu konuyu açan arkadaşım wolf önce avatarına sahip çık!... 

MUTLAK KEMALİNE MASRUFTUR.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ŞEREFSİZLERR Otobüslere almıyorlarmış insanları mitinge gitmesinler diye işte ÇİRKEF O.Ç.LARI bunlar..Bu adamlar bu ülkenin başında ve hala bu adamları savunabilenlere dicek birşeyimiz yok.. 
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    Bu mitingler hakketen çok güzel ama amacından sapıp bir sosyalizm şovuna dönüşmesi yanlış.

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    Chaoser bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bu mitingler hakketen çok güzel ama amacından sapıp bir sosyalizm şovuna dönüşmesi yanlış.

katılıyorum ve ekliyorum 1 mayısa daha 2 gün var..

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    Kanal Türk'deki Canlı Yayın Başlığı :

Kaç kişiymişiz,bu sefer sayabildiniz mi ??

Süper bi laf koymuşlar gerçekden :)

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Orada Ataturk resimleri ve Turk bayraklari goruyorsunuz olayi saptirmamak gerekir.Orada sadece cumhuriyete sahip cik diye bagiriliyor...Olayin Ataturkculuk cizgisinden baska bir cizgide savunulmasi kabul edilemez...20yildir tapilan en buyuk mitinglere sahit oluyoruz 80 den sonra dusen kitle hareketleri tekrar basladi...halk cumhuriyetine sahip cikiyor,kimse o insanlari oraya zorla goturmuyor.85yasinda kadin miting alanina girerken "Tayyip ananida al git dedi,ben anayim iste buradayim " diye haykirarak giriyorsa bir durup dusunmek gerekir...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek

ortada cumhuriyet kalmamasındansa krize girmesi daha iyi. başkalarının parasıyla ayakta duran bi ekonomi zaten hiç durmasın daha iyi.

gülmekden öldüm yaw en büyük 2. hükümet :D

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    helal olsun arkadaşlara.Eskieşhirdekine gitmiştim ankara ve istanbul hayal bile edemiyorum.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    THTSoldrier bunu yazdı:

KaptaN bunu yazdı:
    gitmedim gitmemde chp nin insanları kışkırtmasıdan başka bişey degil ebnde istemiyoruym bu yönetimi ama bunların yaptıkları ülkeyi kaos a sürüklemek oalcka ben böyle görüyorum Chp Attatürkün arkasına sıgınarak yapıyro bu işleri Attatürkcü düşünce dernegiyle alası cok fazla olgunu sanmıyroum dikkate dinde bakın cp konuşurken bile muhalefet ama başa o o gelse ne olacak die düşndünüzmü bilmiyorum bu durumlarda kafam cok karıştı... inşallah kötü şeyle rolmaz eger şu seçimlerde yanlış bişeyle rolursa siz piyasaları düşünün bakalım ne olacak ülke gene bunlımda oalcak gene kötü günler olcak ....

Çankaya Şeriata Kapalıdır. Türkiye Laiktir Laik kalacaktır. Senin gibi sahte ATATÜRK'çü lerle olacak bir olay değil zaten. Seni oraya davet edende yok. Senin katılmış olup olmaman Laik Türkiyenin rejimini değiştirmek isteyenlerin yapmaya çalıştıklarına olan İSYANDIR bunlar ;)

Laikliğe düşman kim varsa Türkiye CUMHURİYET'inin düşmanıdır!
    Böyle biline.

sen kimsinki abna sahta ATARÜKCÜ DİYOSUN LEN kimsin len sen  ATAMIN arkasına sıgınıp bi boklar yiyenleri ebn savunmama sırf gösteriş ugruna lan sizden cok ebn istiyorum onun başbakan olmamamsını  çanakayada ebdne istemniyorum o zamn cok bilyortsan sende gitseydin... benim ATATÜRKCÜLÜGÜME LAF ATAMAZSIN SANA O HAKKI VERMİYORUM ADAM GİBİ KONUŞ SİNRİLEİRM TEPEME CIKTI

SENİN GİB  KÖR OLANLAR GÖREMEZZ  İNŞALLAH BU ÜLKE GENE KRİZE GİRERDE O ZMAN BEN SİZE SORACAM BU MİTİNGLER CHP NİN PLANLAMASIDIRR....

Toplam Hit: 26764 Toplam Mesaj: 110