folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Çağlayan Meydanı Ve Cumhuriyete Sahip Çıkan Kalabalık !

Çağlayan Meydanı Ve Cumhuriyete Sahip Çıkan Kalabalık !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Konunun gidişatını zedeleyecek / argolu hakaret edici her iki tarafa yönelik tüm yazılar incelenecektir , seviyeli tartışmadan uzak işler olmaması dileğiyle

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek

genel seçimlerde sandıklardada gormek isteriz bu arkadaşları:) anladın sen

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    memleket sonunda 1919 ruhuna dönmeye başladı ama bu sefer düşman içimizde ama bu sefer silahla kanla değil aklımızı kullanarak yenecez düşmanı...

l enfer c est les autres Sartre ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

Birileri ATATÜRKÇÜLÜK kimligi arkasına saklanarak/kullanarak ve İnsanların MİLLİ DEĞERLERİ kendi menfaatleri doğrultusunda halkı kışkırtarak galeyane getirerek bazı yaptırım sağlamak istemektedir. Cumhuriyet Mitingi tamamen CHP nin kontrolüne geçmiş ve CHP gövde gösterisine dönüşmüştür. Objektif bir gözle mitingi izleyin bunun fark edeceksiniz(!)

Koyun gibi güdüldüklerini halkımız hala anlamamaktadır. Sözde Müslüman bir ülkeyiz. Yazık gerçekten çok yazık.

Aslında bizim halkımız gerçekten bu hükümeti hak etmiyor. Onların başına İşçi babasıyım die çıkıp işçilerin anasını ağlatacak bi başbakan hak ediyor. Ne çabuk unutuldu/unutturuldu 4 yıl öncesi(!) 

Yüce Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Yeminle Kemikleri Sızlıyordur. Bu manzara karşısında

İlk ve son sözümdür.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaRaMaZ
    YaRaMaZ's avatar
    Erkek

MuTReFT

+ 10

the one and only yaramaz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    türkiye sözde müslüman bir ülke değildir nüfusunun çoğunuluğu müslümandır türkiyede herkez istediği dini yaşamakta özgürdür böyle olmasaydı arap ülkelerinden farkımız kalmazdı...

l enfer c est les autres Sartre ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

MuTReFT Pc başına geldim yazını okudum sinirden başım döndü sana söylenen büTün laflar sana mustattır.. Biz müslüman değiliz mi diolar Orda müslümanlığa hayır mitingi mi yapıolar,yada chp iktidara gelsn die mi yapıolar senin  kafan almaz ama O mitngin amacı Tarikatçileri ülkeden def etmek için.. Cumhuriyete Sahip çıkmak için...

Yüce Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Yeminle Kemikleri Sızlıyordur. 

ATATÜRKÜN KEMİKLERİ SIZLAMIYOR ASIL SİZ YUSUF YUSUF YAPIYOR DAYATMAYLA CUMHURBAŞKANI SEÇİCEKTİNZ SONUNA GELDİNZ ELİNİZDEN ALACAĞIZ KUDURUYORSUNUZZZZ

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Beyler konuyu saptirmayin,konu cumhuriyete bagliligi gostermek icin yapiliyor...mitinge dinleseniz anlardiniz..konusmanin basinda su soylendi " bizi islamiyet dusmani gibi gosteriyorlar,acaba daha once cumhurbaskani olanlar musluman degilmiydi ? bunlar dahami musluman ? bizim sorunumuz cumhuriyettir bizim sorunumuz Ataturk ilkeleridir kimseye izin vermeyiz degerlerimizi zedeletmeyiz ..." konusma b usekilde devam ediyor ama bakiyorum birileri hala particilik oynuyor ,birileri hala olayi islamiyet dusmani olarak yorumluyor....

Bu ara Mc haci bir parti yada bir dernek ac memleketi kurtarmak adina sana oy verelim,yada bir cozum yolu yazilsin onu yapalim. 

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

@persian seni saygılı olmaya davet ediyorum(!) kimin yusuf yusuf olduğu belli.

Anlamadığım şey demokratik olduğunuzu söylüyorsunuz ama farkı görüşlere saygı duymuyorsunuz, Söyle bana bu nasıl Demokrasi?

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    MuTReFT bunu yazdı:
    -----------------------------

Birileri ATATÜRKÇÜLÜK kimligi arkasına saklanarak/kullanarak ve İnsanların MİLLİ DEĞERLERİ kendi menfaatleri doğrultusunda halkı kışkırtarak galeyane getirerek bazı yaptırım sağlamak istemektedir. Cumhuriyet Mitingi tamamen CHP nin kontrolüne geçmiş ve CHP gövde gösterisine dönüşmüştür. Objektif bir gözle mitingi izleyin bunun fark edeceksiniz(!)

Koyun gibi güdüldüklerini halkımız hala anlamamaktadır. Sözde Müslüman bir ülkeyiz. Yazık gerçekten çok yazık.

Aslında bizim halkımız gerçekten bu hükümeti hak etmiyor. Onların başına İşçi babasıyım die çıkıp işçilerin anasını ağlatacak bi başbakan hak ediyor. Ne çabuk unutuldu/unutturuldu 4 yıl öncesi(!)

Yüce Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Yeminle Kemikleri Sızlıyordur. Bu manzara karşısında

İlk ve son sözümdür.

-----------------------------

müslüman ülke kavramını da anlamış değilim hala neyse ... 

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
Toplam Hit: 26963 Toplam Mesaj: 110