folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder CHP Otobüsünde Babaanneleri Yaşındaki Çarşaflıya Dayak

CHP Otobüsünde Babaanneleri Yaşındaki Çarşaflıya Dayak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gladiator
    Gladiator's avatar
    Erkek
    herzaman olduğu gibi vatandaş sandığa gömerek cezalarını alacaklar insanlık dışııı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek
      chp bu tür saldırgan hareketlere devam ederse sandıktan çıkması mümkün değildir.   bir kısım muhafazakar kesim muhabbet beslemeye başlamıştı hoş olmamış.

Temel adalettir .
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek
    Bir arkadaşımın süper bir lafı vardı Maymundan gelmedik ama maymuna gidiyoruz diye. Gittikçe insani duyguları kaybetmeye başlıyoruz ne yazıkki. Siyaset nedeniyle insanların! Bu kadar düştüğünü görmek çok üzücü bir durum

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    çarşaflıları savunur olduk.

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabuCe
    kabuCe's avatar
    Erkek
    Bu zihniyet ülkeyi yönetirse vay halimize !!!

...Orada Olmayan Adam...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gladiator
    Gladiator's avatar
    Erkek
    Quetzalcoatl bunu yazdı:
    -----------------------------
    çarşaflıları savunur olduk.
    işte zihniyet bu çarşaflılar insan değill çok fırın ekmek yemeniz lazımm çarşaflı bunlar vurun bakalımm ama önemli olan çarşafı değill insan olan birine yapılırmı buu işte adalet.  işte zihniyett..  bir hayvana yapılmayacak şeyler benim insanıma yapılıyor orda olsamm kan çıkartırdım mikerim akpsini dsp sini  chpsini insanlık ölüyo lan burda
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

baliklama spikerin "bu kadin chp li" dedigine inanmiyorum,

zira ordaki adamlar kadinin ismini soyleyerek akpli oldugunu ve tanidiklari bariz belli

yani kadinin provakatif amacli geldigi bariz belli.

video da yanlis olan 

ne olursa olsun yasli bir kadindir belki akp li belki chp li belki hicbir partiden degil, kadinin maruzatinin dinlenmesi gerekiyor.

kadin cikip beni aldattin diyor sebebini ogrenmek gerek. yarin oburgun bakin hicbir gazete bu konuyla ilgili haber yapmayacak buyuk ihtimalle

ne zaman, ne kanal7 ne sabah ne hurriyet ne milliyet

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:

baliklama spikerin "bu kadin chp li" dedigine inanmiyorum,

zira ordaki adamlar kadinin ismini soyleyerek akpli oldugunu ve tanidiklari bariz belli

CHP İstanbul Eski İl Başkanı aynı zamanda CHP aday adayı Gürsel Tekin açıkladı.

CHP'lilerin, 'AKP'li provokatör' diyerek tartaklayıp zorla çarşafını açtığı kadının CHP'li olduğunu açıkladı. Üstelik de sıradan değil aday olacak kadar çok eski CHP'li. Hatta bu kadın 1999 seçimlerinde CHP'den aday adayı olmuş

velev ki tersi olsa bile kimse böyle küçük düşürücü davranışı haketmiyor.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

valla stillalive kanal7 nin tarafli yayinlarina haberlerine itibar etmezdim hicbir zamanda etmedim (: 

yarin oburgun cikar bu isin kokusu. 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Daha dün değilmiydi, bahçeşehir üniversitesinde soru soran gazeticiyi, sırf vakit muhabiri olduğu için salondan kovan CHP zihniyeti,

CHP dün veya bugünkü bir olayla kredisini bitirmemiştir. CHP, ATATÜRK rahmetli olduktan sonra görevini ( misyonunu ) tamamlamıştır.

Şimdi kimse kalkıpta CHP'yi laikliğin, ATATÜRK milliyetçiliğinin, demokrasinin şu veya bunun savunucusu olduğunu. O dolmayı millet yemiyor artık.

Ama ne yazıkki azınlıktada olsalar, iyi niyetle ve CHP'nin bozulmadığını düşünerek oy veren içten CHP'lilerde yok değil.

- CHP'ye oy veren bir takım zihniyetin, ATATÜRK'çülük zırhına sığınarak olmaz kahbeliği yapanlar olduklarını YÜCE TÜRK MİLLET'i biliyor.

- CHP'nin sözde ULUSALCILAR tarafından kurulan ERGENEKON terör örgütünün avukatı olduğunu biliyor TÜRK MİLLET'i.

- Sözde kürdistan dağlarındaki kahbe bölücülere selam gönderen şerefsiz adamı savunan partinin CHP olduğunu da biliyor TÜRK MİLLET'i.

NEYMİŞ EFENDİM, CUMHURİYET HALK PARTİSİ, yemişim böyle cumhuriyetçiliği, yemişim böyle halkçılığı

Toplam Hit: 33418 Toplam Mesaj: 126