folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder CHP Otobüsünde Babaanneleri Yaşındaki Çarşaflıya Dayak

CHP Otobüsünde Babaanneleri Yaşındaki Çarşaflıya Dayak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

stillalive bunu yazdı:
    -----------------------------
    PROVOKATÖR DEĞİL PARTİLİ

KILIÇDAROĞLU’NA KUR’AN_I KERİM HEDİYE EDECEKTİ

BEN CHP’LİYİM AK PARTİ’Lİ DEĞİLİM

ÜÇ DÖNEMDİR CHP’DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYIYIM

İKİ KEZ GÜRSEL TEKİN’DEN RANDEVU İSTEDİM BANA GERİ DÖNMEDİ

İLÇE BAŞKANI ÖZÜR DİLEMEYE GELDİ

BUNDAN SONRA NE YAPACAK?  HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

kullan

dediğim gibi çıktı işte...

yanlız bu iş chp ye çok oy kaybettirir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek
    http://resim.samanyoluhaber.com/resim/chp_dayak1.jpg

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    chp'lilerin bastırılmış duygularının dışa vurumu olmuş.zaten zihniyetlerini gayet iyi biliyoruz.iyi sabrettiler açılım maçılım derken.klasik chp zihniyeti...

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

chp ayip etmis de

benim anlamadigim, o kadar yolsuzluk, o kadar talan, yetim hakki, surunen isci memur, ac issiz milyonlar, rantlar, adam kayirmalar gibi yuzlerce binlerce yolsuzluk yazildi cizildi,

hicbirinde bu kadar tepki vermediniz.

bir provakator un yaptigina verdiginiz tepkinin 10 da birini vermediniz.

zor durumda feryat eden ciftci ye niye bu kadar tepki vermediniz anlamis degilim onada cikip provaktor denildi, chp li mhp li denildi adam acim ac diye bagirdi sonuc

basbakan s.ttir etti huzurundan

--

oglum issiz basbakanim diyene "senin oglunda issiz kalsin kardesim" diye cevap vermesine niye hicbiriniz cikip tepki vermediniz.

"basbakanim sehitlerden bahsedin" diyene "askerlik yan gelip yatma yeri degil" dediginde niye hicbiriniz tepki vermediniz :)

basbakan korumalari ulkucu hareketi yapan servisciyi yakapaca doverken niye kimse cikip bu yapilirmi ayip demedi :)

hani benim tarafimdansa sesimi cikartmam mantigiyla nereye kadar gideceksiniz. 

keser doner sap doner gun gelir o sap size doner bize doner, boyle tarafli yanli tutum icinde oldugunuz surece...

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Ne AKP, ne CHP ne de MHP'li olursa olsun, sizler bir partinin  çalışanlarısınız, tüm medyanın önünde, seçim sürecinde anneniz yaşında bir kadına o şekilde davranamazsınız. Yobazlık dinle olmuyor, inandığı şeylere körü körüne bağlanmaktır. Bağlılıktan gözleri dönmüş şerefsizlerin, yaptıkları insanlığa sığmaz.

Siz siyasetçisiniz, konuşarak sorunları çözmeniz gerekiyor, kaba kuvvete dayanıyorsanız maganda dan ne farkınız var ?

Bu kadın "beni aldattınız " diye bağırıyor, acaba neden ? Bunu söyleyen bir kadın zorla araçtan indirilmez, tartaklanıp küfür edilmez, hele hele çarşafı açılıp suratına tükürülmez. Belki haklılar belki değiller, ama bu hareketi her ne olursa olsun yapan insanlar  yobaz ve şerefsizdir.

Ve şerefsizleri savunan da şerefsizdir !!!

Underzero, sen bahsettiğin konuda kesinlikle haklısın, başbakanın yaptıkları da kabullenecek davranış değil. Ama aradaki fark, o sadece konuşuyor, cevap veriyor. Ne insanları böyle tartaklatıp, adamları tarafından küfür ettirilip, suratına tükürülmüyor...

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    klasik under zero işte :) konuyu başka yere çekiyor :)=

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    O kadının kim olduğunu dün Chp İstanbul Başkanı Gürsel Tekin açıkladı, bu kadaın Chp üyesi Kıymet adında biri ve normalde çarşaf kullanmayan birisi imiş. Chp otobüsüne gelip içeri binmek istemiş, hay hay demişler, otobüstekilerden biri kadının sesini tanımış ve bu bizim Kıymet Abla demiş daha sonra neden böyle birşey yapıyorsun diye kadına çıkışmışlar. Ama Allah'tan korkmayanlar hemen iftirayı yapıştırdı, yalan haberler patladı hemen. Chp yi başka partilerle karıştırmayın ;).

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

SpoofU bunu yazdı:
    O kadının kim olduğunu dün Chp İstanbul Başkanı Gürsel Tekin açıkladı, bu kadaın Chp üyesi Kıymet adında biri ve normalde çarşaf kullanmayan birisi imiş. Chp otobüsüne gelip içeri binmek istemiş, hay hay demişler, otobüstekilerden biri kadının sesini tanımış ve bu bizim Kıymet Abla demiş daha sonra neden böyle birşey yapıyorsun diye kadına çıkışmışlar. Ama Allah'tan korkmayanlar hemen iftirayı yapıştırdı, yalan haberler patladı hemen. Chp yi başka partilerle karıştırmayın ;).

evet izledim açıklamayı çok komikti

diyorki başkan biz ona neden böyle birşey yaptığını sorduk..

ULAN kadının cacığını çıkarttınız nasıl sormak bende izledim onu çok güldüm

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

aga senin okudugun gazete yazmazki korumalarin yaptigi eziyeti zulmu. tek tuk yansiyan haberleri gorursunuz.

kucuk bi google arastirmasi 

http://www.atilim.org/haberler/2008/05/15/cHD__Koruma_teroru.html

-

ben yapilan dogrudur demiyorum bu yapilani kesinlikle kiniyorum. ama niye sadece sevmediginiz FUTBOL takimin kotu taraflarini goruyorsunuz diye soruyorum. illa tepki vermek icin kendinize yapilmasini mi bekliyorsunuz. 

alper konuyu bi yere cektigim yok, ayni konunun farkli bakis acilarini gostermeye calisiyorum gorebilene

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

kadinin once beni kandirdiniz diye tepki vermesi sonra cikip televizyonlara ben sadece Kuran-i Kerim verecektim demesi

provakatif bir olay olarak gormuyormusunuz ? 

iki gun sonra hickimse bu olayla ilgili birsey yazmayacak, chp li baskan istedigi gibi aciklama yapsin bi tarafini yirtsin yanli basin yine istedigi sekilde haber etti ve istedigi sekilde bir tepki olusmasini sagladi

Toplam Hit: 33411 Toplam Mesaj: 126