folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder CHP Otobüsünde Babaanneleri Yaşındaki Çarşaflıya Dayak

CHP Otobüsünde Babaanneleri Yaşındaki Çarşaflıya Dayak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty28
    musty28's avatar
    Erkek
    klasik chp zihniyeti

Ses Etme Hallederiz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

Hanım teyze Kara çarşaflıların partiye dahil edilmesini protesto etmek amacıyla orada.

Güzel görüntüler değil, 'Ayıların' bi kadına davranış şekli hiçde hoş değil, ne olursa olsun. 

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

bu olayda yapılan yanlışa "chp zihniyeti" diyen arkadaşlara kendi zihniyetlerini sorgulamalarını tavsiye ederim.

3-5 dangalağın yaptığını chp zihniyeti olarak değerlendiremezsiniz

All is well
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek

GEÇEN SEÇİMDEDE BUNLARIN OTOBÜSTEN TRO ÇIKMAMIŞMIYDI A.Q.

HER SEÇİMDE Bİ BOK YAPIP KENDİLERİNİ REZİL EDİYORLAR

VİDEOYA GELİNCE LAFA BAK BU KADIN AKPLİ

ULEN AKPLİ TKPLİ VS Lİ NE FARK EDER BİR İNSAN HEMDE YAŞLI BİR İNSAN SENİN BİDE DİYORSUN KIYMET ABLA SİEYİM BUNLARIN ALAYINI....

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty28
    musty28's avatar
    Erkek

22 temmuzda başı kapalı kadın resimlerini afişlere asıp hep beraber iktidara diye propaganda yapan seçmden sonra türbana karşı tutumunu yenileyen,

şimdi de çarşaflı insanlara rozet takıp bizim için insan ayrımı yoktur diye numara yapan bi parti işte. seçimden sonra yapacaklarını bugün gördük.

Kurandan ve ezandan rahatsız olan zihniyet: http://www.vidomodo.com/vidomodo/video.php?id=393

İstiklal marşını okuyamayan  zihniyet: http://www.vidivodo.com/24961/istiklal-marsini-okuyamayan-chp

Ses Etme Hallederiz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

musty hic kasma istersen. haberi ilk gorur gormez provakasyon kokuyor dedim, dedigimde cikti.

milliyetten :

-----

CHP'nin Bağcılar mitinginde yaşanan çarşaflı kadın krizinin etkileri sürüyor.  CHP'yi karıştıran kadının kimliğinin yarattığı soru işaretlerine şimdi de eşinin iddiaları eklendi.

CHP İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin, "Bizde şaşkınlık içinde izledik. Otobüse binmek istedi, kapıyı açtık içeriye aldık. Kıymet abla biz de daha önce aday olmuş bir kişiydi"
    Tekin, "Bir provokasyon var ancak bunun arkasında kimler var çözemedik. Eşinin bize söylediği 3 gün akp belediye başkanıyla görüştüğü ve akp seçim ofisine gittiği... Nimet ablanın nasıl böyle bir provokasyona alet olduğunu anlamadık. Eğer rakip parti yaptıysa onlara da yakıştıramıyorum"  diye konuştu.
    Tekin, sözlerini şöyle sürdürdü: "Daha 1 hafta önce görüştüğümüz kişiydi. Son derece modern giyinen bir insandı. 1999'da milletvekili adayımız aynı zaman da aktif bir partili. Üzücü bir olay oldu. Bağcılar'da son derece yoğun bir çalışma içindeydik. Böyle bir manzara yansıdı. Sizlerden ve hanımfendiden özür diliyorum. Arkadaşlarımızın davranışlarını kınıyorum.  Kim yapmış olursa olsun gereğini yapacağız."

----

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty28
    musty28's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:
    -----------------------------

musty hic kasma istersen. haberi ilk gorur gormez provakasyon kokuyor dedim, dedigimde cikti.

milliyetten :

-----

CHP'nin Bağcılar mitinginde yaşanan çarşaflı kadın krizinin etkileri sürüyor.  CHP'yi karıştıran kadının kimliğinin yarattığı soru işaretlerine şimdi de eşinin iddiaları eklendi.

CHP İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin, "Bizde şaşkınlık içinde izledik. Otobüse binmek istedi, kapıyı açtık içeriye aldık. Kıymet abla biz de daha önce aday olmuş bir kişiydi"
    Tekin, "Bir provokasyon var ancak bunun arkasında kimler var çözemedik. Eşinin bize söylediği 3 gün akp belediye başkanıyla görüştüğü ve akp seçim ofisine gittiği... Nimet ablanın nasıl böyle bir provokasyona alet olduğunu anlamadık. Eğer rakip parti yaptıysa onlara da yakıştıramıyorum"  diye konuştu.
    Tekin, sözlerini şöyle sürdürdü: "Daha 1 hafta önce görüştüğümüz kişiydi. Son derece modern giyinen bir insandı. 1999'da milletvekili adayımız aynı zaman da aktif bir partili. Üzücü bir olay oldu. Bağcılar'da son derece yoğun bir çalışma içindeydik. Böyle bir manzara yansıdı. Sizlerden ve hanımfendiden özür diliyorum. Arkadaşlarımızın davranışlarını kınıyorum.  Kim yapmış olursa olsun gereğini yapacağız."

----

-----------------------------

gerçekten böyleyse diyecek bişeyim yok. ama aydın doğanın gazetesine göre iş yapmam. diğer kaynaklardan araştırıp ona göre yazımı silicem...

Ses Etme Hallederiz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

var bu işte bir bokluk.

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

dogru yaparsin musty28

zira bende haber 7 nin haberine gore is yapmamistim. diyorum yarin o mansetlerin hicbirini goremeyeceksin haber7 ve turevlerinde

maske dusup kel gorundugu icin.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CommunisT
    CommunisT's avatar
    Erkek

Iki mevzudan süphe ederim...

Birincisi, kidemli bir chp üyesinin, hangi zihniyetle carsafli bir sekilde ve gayet medyatik bir tutumla neden chp otobüsüne binmesinin handi amacla olabilecegini kavrayamayan saf zihniyetten...

Ikincisi, buna karsi tepki gösterenlerin sergilemis olduklari ezik,aptal ve bilincsiz tutumlarinin kimin ekmegine yag sürdüklerini anlayamamis olmalarindan...

Tut birini vur ötekine hesabindan...

Ek olaraktan: Bizim toplum isciler, köylüler sayisizca katledilirken mevzulara bu kadar insancilca yaklasmaz,
    planlanmis bir tiyatroyu izlerken gayet insancilca gözyasi dökerya bende bunu anliyamam...

Bitimsiz bir ko$udur ya$am
Toplam Hit: 33417 Toplam Mesaj: 126