folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder CHP Otobüsünde Babaanneleri Yaşındaki Çarşaflıya Dayak

CHP Otobüsünde Babaanneleri Yaşındaki Çarşaflıya Dayak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

SpoofU bunu yazdı:
    -----------------------------
    O kadının kim olduğunu dün Chp İstanbul Başkanı Gürsel Tekin açıkladı, bu kadaın Chp üyesi Kıymet adında biri ve normalde çarşaf kullanmayan birisi imiş. Chp otobüsüne gelip içeri binmek istemiş, hay hay demişler, otobüstekilerden biri kadının sesini tanımış ve bu bizim Kıymet Abla demiş daha sonra neden böyle birşey yapıyorsun diye kadına çıkışmışlar. Ama Allah'tan korkmayanlar hemen iftirayı yapıştırdı, yalan haberler patladı hemen. Chp yi başka partilerle karıştırmayın ;).

Sen anlaşılan haberi izlemedin genç. Benimle birlikte milyonlarca insan o haberi izledi. Kadına çıkışmadılar, resmen çıktılar. Sen istersen bir kez daha izle haberi, nasıl çıkıştıklarını görebilrisin. Herhangi bir partiyi savunmuyoruz, gördüğümüzü söylüyoruz.

Kadın, eski chp üyesi. Kılıçdaroğlu ile görüşmek istiyor ve izin vermiyorlar, o da, çarşafla gidince hemen izin veriyorlar. Tanıyınca da kadını dövmekten beter ediyorlar. 

Yalan haber nedir, bu halk iyi biliyor, sandıkda yalan ve doğru görülecek...

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

underzero bunu yazdı:

kadinin once beni kandirdiniz diye tepki vermesi sonra cikip televizyonlara ben sadece Kuran-i Kerim verecektim demesi

provakatif bir olay olarak gormuyormusunuz ? 

iki gun sonra hickimse bu olayla ilgili birsey yazmayacak, chp li baskan istedigi gibi aciklama yapsin bi tarafini yirtsin yanli basin yine istedigi sekilde haber etti ve istedigi sekilde bir tepki olusmasini sagladi

Aranıza almayacaksınız ozaman aranıza katılmasını hazmedemiyorsanız çarşaflıyı almayacaksınız bide akp ye laf söylüyolar

AKP de chp kadar çarşaflı görmedim maşallah :) aştı kendini tamam samimi değiller seçim için yapıyolardadönek olmasın be kardeşim

Ben özgürlükten yanayım o özgürlüğe müdahale eden kimse ona karşıyım..

biri mini etek giyiyor ona niye giyiyorsun diye dayak atılırsa karşıyım

biri örtünüyor niye örtünüyor derlerse karşıyım

biri niye küpe takıyorsun derse onada karşıyım

Yaa herkes istediği gibi yaşasın herkes istediği gibi dolaşsın herkes istediği dini yaşasın. sen avelisin sen sunisin denmesin ya

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

üniversiteli chpli kadınların yaptığı konferansta söledi  ezanı çekemiyoruz  çarşaflı istemiyoruz demesi normal.bende mini etekli istemiyom ne yapcaz?

herkez istedi  gibi giyinmekte özgür olmalı bakınız avrupa.herşeye ne kadar saçma gelsede  saygı duyucaz.

bu konuyada gelince sütçü imamı  hatırlatırım.ne farkımız kaldı peçe indiren ermenilerden  ?

olay orda kadının çarşaflı yada çarşafsız olması deil. olay orda  resmen hayvanlık.

under abicim olaya farklı bakış açıları katman hoşuma gidiyo açıkcası :) ama  hiç bi zaman tanımladın bazı bakış açılarına girmiyon yada girmek istemiyon.bikerede ordan bakmayı denesen o zaman tarafsızsın dicem söz :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

alpere katılıyorum olay çarşaf yada vs deil özgürlüklerin korunması gerek.

edit:2 mesajı birleştirirseniz sevinirim:)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

VEXTA bunu yazdı:

üniversiteli chpli kadınların yaptığı konferansta söledi  ezanı çekemiyoruz  çarşaflı istemiyoruz demesi normal.bende mini etekli istemiyom ne yapcaz?

herkez istedi  gibi giyinmekte özgür olmalı bakınız avrupa.herşeye ne kadar saçma gelsede  saygı duyucaz.

bu konuyada gelince sütçü imamı  hatırlatırım.ne farkımız kaldı peçe indiren ermenilerden  ?

olay orda kadının çarşaflı yada çarşafsız olması deil. olay orda  resmen hayvanlık.

under abicim olaya farklı bakış açıları katman hoşuma gidiyo açıkcası :) ama  hiç bi zaman tanımladın bazı bakış açılarına girmiyon yada girmek istemiyon.bikerede ordan bakmayı denesen o zaman tarafsızsın dicem söz :)

evet bende diyorum aynı olay tarihin bir yerinde ceyran etmişti nerdeydi diye :)

bu sefer bunu yapan ermeni değil ne yazıkki üzelerek söylüyorum Atatürk ün partisi (şuanki chp den bahsediyorum öncekinin tırnağı olamaz şimdikiler)

"konuyla ilgisiz ama para konularında baya bilgiliyimdir. 1930 lu yıllarda küresel ekonomik krizde Atatürk devlet bütçesini denkleştirmiştir. varmı dünyada böyle dahi ya Resmen birkez daha hayran kaldımhemkde hiç bir dışarıdan yardım almadan"

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

@VEXTA

farkli sekilde bakmak hosuma gidiyor da bu herkesin hosuna gitmiyor iste. farkli bakiyorsan mutlaka bi kaliba sokuyorlar o zamanda benim trigger kayisi kopuyor iste.

@DJ_Alper

ayni seyi soyluyoruz iste. herkese ozgurluk olsun. bu olaya bu kadar tepki verdiniz buna benzer olaylarda olmustu o zamanlar neden sustunuz diyorum. 

bulent arinc da ciftciyi azarlayip kovmustu ulen ciftci o ciftci senin benim herkesin ciftcisi, 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

underzero bunu yazdı:

@VEXTA

farkli sekilde bakmak hosuma gidiyor da bu herkesin hosuna gitmiyor iste. farkli bakiyorsan mutlaka bi kaliba sokuyorlar o zamanda benim trigger kayisi kopuyor iste.

@DJ_Alper

ayni seyi soyluyoruz iste. herkese ozgurluk olsun. bu olaya bu kadar tepki verdiniz buna benzer olaylarda olmustu o zamanlar neden sustunuz diyorum. 

bulent arinc da ciftciyi azarlayip kovmustu ulen ciftci o ciftci senin benim herkesin ciftcisi, 

Bülent arınç sarıgöl olayında konuşan çiftçi sarıgöl chp yönetimindeydi..

Turgutlu ve akhisar olaylarında hiçde susmadım Manisayı bitiren varsa bülent arınçtır bak manisa ili ve ilçelerinin anketlerine kaç ilçede akp var 8-9 ilçesi varsa anca 2 tanesinde akp geri kalan mhp chp anap

manisalı AKP yi sevmiyor artık  Manisanın %70 i çiftçi halk sandikta al aşağı edecek

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Neyse bu akşam haberlerde olay iyice açığa kavuşur fakat tarafsız haber bültenlerinden izleyin!

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

yazık ya bu memleket böyle insanlar yüzünden bir kıdım ilerleyemiyor. çarşafli diye hemen yaftalanmanin alemi ne ? ben cumhuriyet gazetesi okuyorum diye solcumuyum ?

türkiyenin tabaniyla hala barişamamiş, bir partidende ancak bu beklenirdi. keşke bülent arinc gibi kovsalardi da böyle rezillik yaşanmasaydi, hakikatten yazik çok yazık...

Chp nin oyverenleri birkez daha düşünseler ii olacak, ortalikta özgürlükcüyüm deyip cort cort atip tutmakla olmuyor bu işler fiilen birşey yapmak lazım.. (yapıp ne olduklarini belli etmişler.)

edit:haberi show tvden başka bir kanalda görmedim gören varmi ?

In every job there is a no
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    yaa bi parti bu kadar ezik olup her yaptığıyla daha dibe batar yaa başta kadını AKP li provakatör diye bok atıyolar her zmn yaptıkları şey tabi artık alışkanlık olmuş. Sonradan kadının öz ve öz chp li olduğu ortaya cıkıyor chp lilerin mantığı işte her zmn bok atmak ama tabi yalancının mumu yatsıya kadar yanar. halk ztn yaptığı acılımların samimi almadığını seçim yatırımı olduğunu biliyodu ama şimdi en azından pekiştirmiş oldu. bide kadını acmaya calısıyolar. kendi kıclarını actıkları yetmiyo tabi. elalemide acıyolar çünkü acık olan medeni onların boş kafasında.

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
Toplam Hit: 33408 Toplam Mesaj: 126