folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dün Geceki 32.Gün Programı (Osman Pamukoğlu)

Dün Geceki 32.Gün Programı (Osman Pamukoğlu)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ShockMan bunu yazdı:
    -----------------------------

Sen Baş Harfleri Parantez İçine Alarak Neyi İma Etmeye Çalıştın, Orasına Takıldı Kafam. Bölücü Kürtler ile, Türkiye Vatandaşı Kürtleri Ayırmak Anlamında Algıladım Doğrumu.?

Evet dostum ayni senin dusundugun ve algiladigin gibi. Yoksa bende  Kürtüm.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

sniperscope bunu yazdı:

ShockMan bunu yazdı:

Sen Baş Harfleri Parantez İçine Alarak Neyi İma Etmeye Çalıştın, Orasına Takıldı Kafam. Bölücü Kürtler ile, Türkiye Vatandaşı Kürtleri Ayırmak Anlamında Algıladım Doğrumu.?

Eyvalla.. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    sniperscope bunu yazdı:
    ShockMan bunu yazdı:

Keşke herkes senin gibi aydın olabilse hocam...

Paşamızında dile getirdiği gibi doğuda ki olaylar tamamiyle cahillikten kaynaklanıyor.Önce onu yok etmeliyiz...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    programı şimdi izliyordum 13. dakikada paşa çanakkale türküsünü anlatırken Gebze sancağından bahsetti. Memleketim Tokatın türküsü Hey onbeşli onbeşli tokat yolları taşlı türküsünden bahsetti. hey gidi osman paşa  doğru söylüyorsun...

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Osman Pamukoğlu dürüst kazanır diyenlere birde üstüne Cem Uzan bile ne akdar oy alıyo diyenlere; Muhsin Yazıcıoğlu vardı yine dürüst onun da seçimlerde aldığı oy belliydi Pamukoğlu barajı geçemez ne yazıkki O_o
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    En azından safımız belli..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek
    Pamukoğlu paşa baraj geçemez ne yazıkki :/ Ama dediklerinin tamamındada haklı adam. Kan uykusu belgeselinide izlerseniz daha iyi anlarsınız paşayı. Adam yıllarını vermiş bu işe. Bence başa gelirse dediğini yapar ama yinede gelemez. Çünkü bu ülkede hiçbir zaman TÜRK MİLLİYETÇİLERİ bi yerlere gelemediler harcanıp gittiler...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

4eye bunu yazdı:
    Pamukoğlu paşa baraj geçemez ne yazıkki :/ Ama dediklerinin tamamındada haklı adam. Kan uykusu belgeselinide izlerseniz daha iyi anlarsınız paşayı. Adam yıllarını vermiş bu işe. Bence başa gelirse dediğini yapar ama yinede gelemez. Çünkü bu ülkede hiçbir zaman TÜRK MİLLİYETÇİLERİ bi yerlere gelemediler harcanıp gittiler...

Iste dostum, bizim gibilerde gercek vatan severleri hakkettikleri yerlere getirmek icin ugrasmali.

Muridin teki demiski "Asker ne anlar siyasetten". Dostum cok sey anlar merak etme. En azindan dostu-dusmani, haini, kahpeyi..vs gibileri cok iti tanir. Bugun A.Q. partisinin basarisiz dis politikasi, basarisiz ic politikasi, basarisiz ekonomik tedbirleri yuzunden artik dunyada Turkiye'nin hicbir sayginligi kalmamistir. Libya lideri Kaddafi bile fransada, italyada bizimkilerden daha cok itibar goruyor.

Beni, basarili bir yahudinin(Bkz: tayyip, gul) yerine basarisiz bir TURK un yonetmesini yeglerim.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

Planların çoğu Alparslan Türkeş'inkilerle örtüşüyor.

Hatta 1 yılda bitiririm deyişi hala kulaklarımda yankılanıyor Türkeş'in. 

9 ışık bildirgesinde zaten bunların hepsine çözüm vardı ama uygulanacak ortam yaratılmadı.

Paşanın bir devam niteliğinde olduğuna inanıyorum. Hatta Mİlliyetçi Hareket Partisi ile HEPAR birleşmeli diye düşünüyorum.

İşte o zaman gerçekten bir partiye oy verdiğimi düşüneceğim.

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

şu videoyu rapide atacak bi babayiğit yokmu

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
Toplam Hit: 12216 Toplam Mesaj: 79