folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Emek Hırsızlığı (Tribunewear)

Emek Hırsızlığı (Tribunewear)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı

Son zamanlarda çok sık görmeye başladım bu tip konuları her ne hikmetse...

Acaba caydırıcı olması açısından "TBT içinde ticari ilişkilere girilmesi sakıncalı kişiler" listesi falan mı yapmak gerekiyor, anlamadım ki...

Ticaret puanı oluşsun en iyisi 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı

Mod arkadaşlara rica ediyorum konunun gizliliğini kaldırabilir mi? Parayı dün gece göndereceğini söyleyip bugün halen göndermemiş bulunmakta. Konunun ciddiyetini anlayabilmesi için sizden bunu rica ediyorum.

Gerekirse ekşi sözlükte başlığını açıp rezil edelim hocam ? Google'da ilk sırada çıkar ?

dur bakalım hala bi reaksiyon gerçekleştirmezse bu iş daha da büyür hocam

Hocam ne oldu mağdureyetini gidermek için herhangi bir girişim veya başlangıcı var mı?

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

Mod arkadaşlara rica ediyorum konunun gizliliğini kaldırabilir mi? Parayı dün gece göndereceğini söyleyip bugün halen göndermemiş bulunmakta. Konunun ciddiyetini anlayabilmesi için sizden bunu rica ediyorum.

hemen panik yapma arkana yaslan ve bekle bugun yarın bilemedin altı ay içinde para sende...

marka  degerini bu kadar önemli de emegin hakkı..?

her gün her saat gördügü bir seyin kaynagını unutması ayrı bir dert

hatırlatıcaksın demesi ap ayrı bir dert

modlar bu ve tarzı konuları silmese de aynı haksızlıgı baskasına yapmasının onune gecılse ıyı olur

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

bariz enayi yerine koyulma durumu var burda 50 tl için açılacak bi konu değil, dalga geçer gibi hatırlatılsaydı denmiş birde,

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı

Gerekirse ekşi sözlükte başlığını açıp rezil edelim hocam ? Google'da ilk sırada çıkar ?

dur bakalım hala bi reaksiyon gerçekleştirmezse bu iş daha da büyür hocam

Hocam ne oldu mağdureyetini gidermek için herhangi bir girişim veya başlangıcı var mı?

ibanı istedi dün, gönderdim, her hangi bir gelen giden birşey yok.

@kady

Ayrıca, arkama yaslanıp 6 ay bekleyemem afedersin bekleyeceğim süreyi bekledim ben. Marka değerine zarar gelmesini istemeyen adam gerçekten unuttuysa yada değer veriyorsa anında ödemeyi eft geçer sabah iş saatinde hesabımda olurdu. 

ArduouS tarafından 10/Şub/15 16:37 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Öteki elemandan da ses çıkmadı Lordvarder i madem o kadar çok seviyorsun Çat diye öde o zaman

ben zannettim ki o kadar delikanlılık yaptı evden çıkıp 

en yakın atm den hemen havale edecekte susturacak :) 

Yırtık dondan çıkar gibi çıkıyor sonra ortadan kayıp klavye delikanlısı işte

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

Burada çok büyük bir saçmalık var özellikle bu konu hakkında değil genel konuşmak istiyorum. Şimdi kişi 50 tl yi yollayınca markaya zarar gelmesin diye konumu silinecek. 50 liranı alınca "heh tamam her şey normale döndü" Mü olacak hiç beğenmedim bu sistemi. Arkadaşlara ticaret hayatında başarılar. Sanada bundan sonra ki işlerinde bol kazançlar diliyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    gokcan bunu yazdı

Burada çok büyük bir saçmalık var özellikle bu konu hakkında değil genel konuşmak istiyorum. Şimdi kişi 50 tl yi yollayınca markaya zarar gelmesin diye konumu silinecek. 50 liranı alınca "heh tamam her şey normale döndü" Mü olacak hiç beğenmedim bu sistemi. Arkadaşlara ticaret hayatında başarılar. Sanada bundan sonra ki işlerinde bol kazançlar diliyorum.

ben silinsin dedimmi hocam? başkaları madur olmasını istiyorum elbetteki...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    gokcan bunu yazdı

ben silinsin dedimmi hocam? başkaları madur olmasını istiyorum elbetteki...

O yüzden bu konu hakkında değil genel konuşmak istiyorum dedim. Mesela benim ilk kayıt ismimi biliyor musun? Burda bile güven sarsılır. Bu konudada bir adım atılmalı. Mesela yeni takma adın altında eski nick yazması gibi. Böyle zamanla silinen çok konu var.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

hocam o kadar uğraştırmış seni konuyu yerinde olsam sildirtmem gizlidende kaldırdıtırım ve yerinde olsam farklı forumlarada konu açarım eğer senin logonu direk kullansa unuttu deriz renkleri değiştirmiş kullandıysa bu emek hırsızlığıdır böyle biri iş yaparkende müşteriyi mağdur edebilir 

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
Toplam Hit: 42337 Toplam Mesaj: 299