folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Emek Hırsızlığı (Tribunewear)

Emek Hırsızlığı (Tribunewear)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Görende 50.000 $ yatırıyor sanıcak. Önümüzdeki haftanın başında yatırıyorlar ya :D

Ulan ne adamsın 50 TL için düştüğün rezilliğe bak.

Branxian tarafından 13/Şub/15 09:29 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Ve lordvader ile caglaray hala banlanmamış. Üstüne yeni kurallar da geldi bu konularda konuşulamayacak hayırlı olsun.

torpedo_XL tarafından 14/Şub/15 15:52 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

eline vericketi yemedı mı onuda mı yapamadı

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek
    Branxian bunu yazdı

Görende 50.000 $ yatırıyor sanıcak. Önümüzdeki haftanın başında yatırıyorlar ya :D

konu 50 tl degil hocam "okuyup anlama yetin olsa"  idi bu yorumu yapmazdın.testis konusu yapmıslar müridimizi.

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek
    gozkopat bunu yazdı
    Branxian bunu yazdı

konu 50 tl degil hocam "okuyup anlama yetin olsa"  idi bu yorumu yapmazdın.testis konusu yapmıslar müridimizi.

bence sen branxian'ı yanlış anlamışsın :)

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek
    r10aldinho bunu yazdı
    gozkopat bunu yazdı
    Branxian bunu yazdı

öyleyse kusra kalmasın :)

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    gozkopat bunu yazdı
    r10aldinho bunu yazdı
    gozkopat bunu yazdı
    Branxian bunu yazdı

öyleyse kusra kalmasın :)

:D Demek ki öyle yetim varmış

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Cidden bu konu cok uzadi okumaya calisanlar yeni faturaya gore 50 tl lik elektrik faturasi harcadi

Yorumu farkli yerlere cekmeyin dusuncemi onceden yazdim

TheAvenqer tarafından 14/Şub/15 22:12 tarihinde düzenlenmiştir

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

bo konu daha kapanmadı mı laa ? adam ödüycem demiş ya işte bişiler yazıodu en son

Living Death
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı

bo konu daha kapanmadı mı laa ? adam ödüycem demiş ya işte bişiler yazıodu en son

50 tl okadar büyük paraki yatırmak uzun sürüyomuş hocam banka birden kabul etmiyor : ) 

1. ihtimal lordvader alternatif logo yaptırıyor logoyu yaptıran da anca bitirecek hafta sonu demiştir.

2. yeni logo bitince eski bastırdıkları logoyu formalaır toplatacaklar

3. hafta başı diyecekki kardeşim bir profesyoneliz al paran logonu da istemiyoruz

:D diyebilmek için bekletiyor. 

PanxeR tarafından 15/Şub/15 09:54 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 42327 Toplam Mesaj: 299