folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Emek Hırsızlığı (Tribunewear)

Emek Hırsızlığı (Tribunewear)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

@ArduouS mesaj atmadikca silinmez konu

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

genellikle bu tarz konulara yazmıyorum yazmak istemiyorum ama çoğu zaman oluyor böyle şeyler ve yapacak pek bişey kalmıyor. Yapmayın abicim %50 almadan yada tamamını almadan güvenmiyorsanız ben daha hiç kimse ile problem yaşamadım allaha şükür herkes ödememi gönderdi herkese ödememi gönderdim. Alabileceğinizden şüphe ettiğiniz kişilerle ya çalışmayın yada direk hacım %60peşin %40iş tesliminde yada %50 %50 yapın ne bileyim yada sanalpazar üzeriden kredi kartı ile falan direk önce ikinci el eşya satar gibi bi sistem ile ücretinizi alın. Almıyor ve güvenmiyorsanız da paranın gelmeme riskini göz önüne alarak işi yapın. 

Ayrıca markama zarar gelmesin diye düşünen adam sabah EFT saati başlar başlamaz hesabına geçmesi için geceden EFT talimatını da verir. Ya gelip artistlik yapmayacaksın yapıyorsan da yerine getireceksin ki namın yürüsün. Kaba bi atasözü vardır yiyemeyeceğin şeyin altına yatma diye. Yerine getiremeyeceksen yatmayacaksın ki buralarda 3-4 gün sonra 3 kağıtçı olarak nitelendirilme.

Hiç TBT' de tokatlanmadım ama mesela üç kağıtcı diye nitelendirebileceğim bi çok kişi mevcut burada konuları açılmayanlar da çok oluyor :) Kafadan 10' a yakın isim sayabilirim. Bir çok mürid saolsun soruyor zaten gerek pm ile gerek skype, mail v.b. ile nasıl çalışalım mı diye iyi bildiklerime ben kefil oluyorum ödemezse bana yaz ben öderim diye, bazılarına da siktir et paranı almadan başlama işe diye :)

Ayrıca şu tokatçıların adlarının ve ilgili konuların linklerinin olduğu sabit bi post olsa da insanlar çalışmadan önce tokatçımı değil mi konuya girip bi GBT yapsa fena olmaz...

Konu dışı arduos' u hedef alan bi cümle değil. Alamayınca gelip insanlar burda ağlıyor alınca bizimle birlikte mi yiyorsunuz.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Bu hıyar banlandı mı?

Banlanması konusunda hepimiz heralde hemfikiriz? Altı kapalı tehdit, hakaret falan.. Sanal mafya sanki ibne.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

http://www.tribunewear.com/ sayfasından ürün alsan üründe gelmeyecek demek ki :)

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    Dentist bunu yazdı

Bu hıyar banlandı mı?

Banlanması konusunda hepimiz heralde hemfikiriz? Altı kapalı tehdit, hakaret falan.. Sanal mafya sanki ibne.

Bu goy goycuya giren cikan nedir ki atlamis boyle ? Adamin yaptigi hirsizlik baska bisey degil, gecmis bide eline veririm bilmem ne artislik yapiyo sozde avukat arkadas ? 

Buralar eskiden dutluktu, simdilerde baya baya degisik yerler olmaya basladi hayirlisi.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uzengil
    uzengil's avatar
    Erkek

Dün gece yazacaktım yazmadım ama şimdi kendimi tutamadım adam birde firmanın adının gözükmesinden bahsediyo sen logoyu bastırırken bunu nerden kimden aldığın hiç mi aklına gelmiyor ?

O ödeme yazana gelirsem çok küfür ederim herkesin kararı banlanması bence de banlayın

İmza nasıl atılıyor ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    Kumanaga bunu yazdı

http://www.tribunewear.com/ sayfasından ürün alsan üründe gelmeyecek demek ki :)

Gelmeyecek galiba,hadi geldi diyelim bu seferde gelen mal,ın ne halt olduğu belli :)
    Aynı tarz ürünleri Türkiye,nin bir çok şehrinde 15-20 Lira,ya bulabiliyorsun,neyin marka değeri bu ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    Dentist bunu yazdı

Bu hıyar banlandı mı?

Hacım ver adresi gelip Arduous' un yerine ödemeyi ben alayım bakalım kim kimin eline beline veriyor. Hatta istersen youtube üzerinden livecast açalım da millet senin gibi bi delikanlı görsün. Adresi PM at geleyim alayım ben gönüllüyüm :)

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Hadi bu arkadaş 50 TL'lik mağdur olmuş. Tshirt'ü basanlara ne kadar kitlediniz kim bilir :)

since 2005 // tbt
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı

Mod arkadaşlara rica ediyorum konunun gizliliğini kaldırabilir mi? Parayı dün gece göndereceğini söyleyip bugün halen göndermemiş bulunmakta. Konunun ciddiyetini anlayabilmesi için sizden bunu rica ediyorum.

yine unutmuştur tekrar hatırlat :)))

ahahahaha :DSd

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
Toplam Hit: 42551 Toplam Mesaj: 299