En Çok Konusu Mesajı Silinen Mürid

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    24i 15
    narkozMRT 11
    HeadBanger 6
    WarninG_ErroR 5
    Memati92 5
    bayzin 5
    elmasekeri 5
    mayrip 4
    caves 4
    AKSU92 3
    Dj_MuRaD_ 3
    Mylitta 3
    SitemMelanet 3
    ThEDARq 3
    ibo123 3
    MeTiN_7 3
    Swool 3
    Durqrimast 3
    Nurky 3
    ArmadA 3

Hatta iyi oldu bu özellikle not aldım, 5 den fazla konusu silinen elemanların bir konusu daha silinirse atalım siteden...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Bu istatistik 15 eylülden beri...

24i denen herifi tamamen attım siteden, kefilide narkozmrt imiş, bi konusu daha silinirse onuda şutlayacam...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    narkozuda banlayalım biz en iyisi...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    abi cok sert kurallar uygulanmaya başladı 3 kere üst üste ban olayından sonra 5 kere üst üste konu silme 

Boş İşler Uzmanı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    çok iyi olmuş hojam 24i kim ya :D bide bu tabloya bizim ulabilceğimiz bi link varmı

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek

HeadBanger bunu yazdı:
    -----------------------------
    abi cok sert kurallar uygulanmaya başladı 3 kere üst üste ban olayından sonra 5 kere üst üste konu silme 
    -----------------------------

20000 üye var 1 ayda bin kusur konu acıldı, ama 5 üstü konusu silinen 5 kişi var acaba bu bizim sertliğimizdenmi yoksa sizin sorununuzdanmı hocam?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    abi listede adımı yeni gördüm :| 3.müşüm :| 

Boş İşler Uzmanı..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    banlananlar listesini biz yenıden göremezmıyız iyi gırgır oluyodu
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    Aslında istatislikler geriyi alabilse gizemli çıakr bence adamım yüzlerce mp3 konusu vardı diye hatırlıorum

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    :)) narkoz gidici desenize d: kara liste sanki :)
Toplam Hit: 17291 Toplam Mesaj: 75