En Çok Konusu Mesajı Silinen Mürid

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caves
    caves's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

HeadBanger bunu yazdı:
    abi cok sert kurallar uygulanmaya başladı 3 kere üst üste ban olayından sonra 5 kere üst üste konu silme 

20000 üye var 1 ayda bin kusur konu acıldı, ama 5 üstü konusu silinen 5 kişi var acaba bu bizim sertliğimizdenmi yoksa sizin sorununuzdanmı hocam?

-------------------------------

bana kıl giden Adminin birisi konumu Sebebsiz yere silerse ne olucak hocam ??

www.tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Dehşet-üL Vahşet Bir TabLo ...

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    caves sana Kıl neden gitsinki adminler :) allahım ya nedensiz yere atılan hıcbır kullanıcı yokk hemde .)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hicbir admin birisine kil diye konusunu silmez , kaldi ki tahribat felsefesi geregi hicbir admin-mod-murid birbirine kil olamaz.Bir konuda tartisilsa bile o konu disina cikildigi andan itibaren , tartisma biter.Bugune kadar tahribat i yasatan bu noktaya gelmesini saglayan temel geleneklerden biriside budur.Yeri gelir bir konuda birbirine hakarete varan sozler sarf edenler cikar ama o konu bittiginde hersey biter.Kin gutmek olmaz bizde.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caves
    caves's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Martech bunu yazdı:
    caves sana Kıl neden gitsinki adminler :) allahım ya nedensiz yere atılan hıcbır kullanıcı yokk hemde .)

ne Bilelim Admin yalakası cok burda.. olur olur birisi ile atışırız admin e bi Sakso açık bulup  Banlatır Beni insan oglu bu simdi herkes Birbirisinin kuyusunu kazıcak.. yani tahribat olucak Savas meydanı Asırı Derecede sacmalık ... madem uyenin konusu cok siliniyor yetki kısıtmalası olsun mesela 1 ay yada 2 ay Gibi sürelerde konu açmama Cezası Gelsin... illede ban olucak Derseniz burda herkes birbirine düsman olur ozaman ben pusu atayım.. Bekleyeyim kim dandik konu açmış  hemen Modlara Cakayım mesajı aha bu adam sacma konu açmış banlayınn ... boş boş boş Gereksiz işler bunlar Adminlere yalakalıktan baska bisi Degil .....

www.tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek

caves bunu yazdı:

Martech bunu yazdı:

ne Bilelim Admin yalakası cok burda.. olur olur birisi ile atışırız admin e bi Sakso açık bulup  Banlatır Beni insan oglu bu simdi herkes Birbirisinin kuyusunu kazıcak.. yani tahribat olucak Savas meydanı Asırı Derecede sacmalık ... madem uyenin konusu cok siliniyor yetki kısıtmalası olsun mesela 1 ay yada 2 ay Gibi sürelerde konu açmama Cezası Gelsin... illede ban olucak Derseniz burda herkes birbirine düsman olur ozaman ben pusu atayım.. Bekleyeyim kim dandik konu açmış  hemen Modlara Cakayım mesajı aha bu adam sacma konu açmış banlayınn ... boş boş boş Gereksiz işler bunlar Adminlere yalakalıktan baska bisi Degil .....

her msj çektiin mod konuyu siliyomu:d

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:
    narkozuda banlayalım biz en iyisi...

Evet biliyordum rekor narkoz da hehehe :) demekki forumu iyi takip ediyorum :) söylediğim gibi

benim 2,5 yılda sanırım 5-6 oldu silinen konum  oda normaldir :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek

bence çömez müridlerin konuları fazlaca siliniyor silinen konularda gördüğüm kadarıyla, daha neyin ne olduğunu bilmediklerinden dolayı

ama eski müridlerden kendi zevklerini paylaşmaktan hoşlananların konuları gidiyor, sitenin belli başlı elemanları var zaten onlarınki siliniyor

benimde mesajlarım silindi gördüm ama bişey demedim demekki yanlışı vardı

ama en çok özel mesajlarım silinmişti bi ara bi arkadaşın adresi vardı ona bozulmuştu sağolsun rene ilgilenmişti sistem otomatik siliyormuş

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    silinen konular değerlendirilirken konuyu açan şahsın yaşı da etken rol oynuyor gibime geliyor deletefolder dan verilen ayarlardan..

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek

Tarikat Der ki; " Dalımızı Kıranın Ağacını Kökten Sökeriz" 

Tarikat Felsefesine göre "Ben" yoktur "BİZ" vardır =)

@edit Ayrıca fazla konu açmaya çalışan kişilerde var ne oluyorki açınca ? rene  kod mod  mu yazdı acaba şu kadar konu açana şunu vercem die haberimiz mi yok :/ varsa bizde bilelim :S

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
Toplam Hit: 17292 Toplam Mesaj: 75