Fiat Egea

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Merhaba hocalar fiat in  yeni çıkardığı egea yi gidip goren kullanan varmi 1.4 benzinli secenegi icin gidip bakmayı düşünüyorum kullanan olduysa yorum alabilirmiyim internetten baktığımda hep olumlu yorum var ama işte fiat :) insan dusunmeden edemiyor

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

taksiciler için birebir 

onun dışında pek fark yaratacağını düşünmüyorum 

lineanın şekil değiştirmiş hali gibi geldi

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

hocam dizel güzel duruyo gözüme ama benzinliyide bak birde sitesinde konfigüre et ben yapmıştım 1 hafta önce ilk 2000 kişi ye 2 k indirim var az değil . saygılar 

bilgilendirme yaz bende düşünüyorum 

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Son konfigurasyonda 70000 lira oluyor araç, FIAT gibi bir markaya çok değil mi ?

Linea' ya bindiğimde, tenekeye oturmuş hissi yaşıyordum. Punto desen, otomatik vitesi yokuşta arabayı çekmiyordu.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

bence bu arabaya bu para verilmez klasik fiat. launge 70 bin lira ben o paraya  skoda rapid alırım 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Fiat'a o para verilmez. İlla ucuz az yakan, parçası ucuz araba bakıyorsan Renault bak.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Fiat'a o para verilmez. İlla ucuz az yakan, parçası ucuz araba bakıyorsan Renault bak.

o cokmu iyi? gecin arkadaslar sunları artık adi fiat dıye alınmazmı içinde kullandıgı malzemeleri hic gören duyan varmı fiyatı motorları kac yıldır ödül alan motorlar bilginiz varmı hic? neden taksiciler kullanıyor sanıyorsunuz? sadece kulaktan dolma haberlerle konuşup yanıltmayalım arkadaslar biri demiş otomatik vites arac yokuş cıkmıyor dıye evet cıkmaz nedenını hıc arastırmısmı? cunku  o arac otomatik degil easytornıc çalışma sıstemı tamamen yakıt tasarrufu icin tam otomatık olsa bak nasıl cıkıyor ve cogu easytronıc olan araba fıat reno pejo ve dıger markalar da yokuş cıkmaz anlamıyorum ya nasıl araba kullanıyrsunuz neye göre araştırıp arac alıyrsunuz? sen kimseye bakma hocam al randevunu gıt bın kullan bak ihtiyaclarını karsılıyprmu virajda dene frenlerını dene hızını saglamlıgını dene sonucta orda sana denemen ıcın verıyorlar kafana yatarsa alırsın tek söylıyecegım sukı hemen cıkar cıkmaz atlama bıraz zaman gecsın uzerınden 2 3 ay kadar belkı kronık sorunu dogar baska arac bakarsın

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    MeTiN_7 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

o cokmu iyi? gecin arkadaslar sunları artık adi fiat dıye alınmazmı içinde kullandıgı malzemeleri hic gören duyan varmı fiyatı motorları kac yıldır ödül alan motorlar bilginiz varmı hic? neden taksiciler kullanıyor sanıyorsunuz? sadece kulaktan dolma haberlerle konuşup yanıltmayalım arkadaslar biri demiş otomatik vites arac yokuş cıkmıyor dıye evet cıkmaz nedenını hıc arastırmısmı? cunku  o arac otomatik degil easytornıc çalışma sıstemı tamamen yakıt tasarrufu icin tam otomatık olsa bak nasıl cıkıyor ve cogu easytronıc olan araba fıat reno pejo ve dıger markalar da yokuş cıkmaz anlamıyorum ya nasıl araba kullanıyrsunuz neye göre araştırıp arac alıyrsunuz? sen kimseye bakma hocam al randevunu gıt bın kullan bak ihtiyaclarını karsılıyprmu virajda dene frenlerını dene hızını saglamlıgını dene sonucta orda sana denemen ıcın verıyorlar kafana yatarsa alırsın tek söylıyecegım sukı hemen cıkar cıkmaz atlama bıraz zaman gecsın uzerınden 2 3 ay kadar belkı kronık sorunu dogar baska arac bakarsın

Araç tam otomatik  P - R - D vardı, evet çıkmıyordu. Çünkü vitesi düşürmesi gereken yerde düşürmüyor artırması gereken yerde artırmıyordu. 

Ayrıca kapısını çekerken bile içi boş tenekeyi kapatıyormuş hissine kapılıyorsun. Senin önceliğin yakıtsa eyvallah, piyasadaki en az yakan araçları üretiyorlar. 

Ama ne performans ne güvenlik hiçbiri yok, tam taksici arabası işte. Ya da tin tin gidecek emekli arabası. 

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    MeTiN_7 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Adı üstünde taksici arabası. Minimum maliyet maksimum kar. Tofaş Kuş Serisi > Albea > Linea > Şimdide Egea.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı
    MeTiN_7 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Araç tam otomatik  P - R - D vardı, evet çıkmıyordu. Çünkü vitesi düşürmesi gereken yerde düşürmüyor artırması gereken yerde artırmıyordu. 

Ayrıca kapısını çekerken bile içi boş tenekeyi kapatıyormuş hissine kapılıyorsun. Senin önceliğin yakıtsa eyvallah, piyasadaki en az yakan araçları üretiyorlar. 

Ama ne performans ne güvenlik hiçbiri yok, tam taksici arabası işte. Ya da tin tin gidecek emekli arabası. 

aracının yokuş cıkmamasının nedenı otomatik olmasımı sence? belki motor cekmiyor belki balatan bitik belki sen dogru gaz vermiyorsun nedense ben hem otomatik kullandım hem manuel yokuş cıkmayanına rastlayamadım işim geregi her aracı kullandıgım icin söylüyorum 70 milyar fiata verilmez diye kestirip atmayın sadece basınıza gelenlerı anlatın karsıdakı insan kullanıp görsun eksıklıklerını ama yerı var eder yeri var etmez bana sorarsanız yenı nesıl mercedeslerde 150 mılyarı haketmıyor ama böyle bırseyı tek bır arac ıcın soylıyemeyiz işte 

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı

Son konfigurasyonda 70000 lira oluyor araç, FIAT gibi bir markaya çok değil mi ?

Linea' ya bindiğimde, tenekeye oturmuş hissi yaşıyordum. Punto desen, otomatik vitesi yokuşta arabayı çekmiyordu.

Ohaaa 70.000 liramı ne donanımı varmış acaba,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 8716 Toplam Mesaj: 66
fiat egea