Genel Sağlık Sigortası ( GSS )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telos00
    telos00's avatar
    Erkek

ödemedim ,ödemem bu sistemi çıkaranın... bu sisteme imza atanın ...... ve de her gün işlenen faizin ta ............

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

gss ye para ödeyeceğime genel sağlık sigortası yaptırırım mis gibi bir kuruş ödemeden her şeyimi hallederim

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    Freak bunu yazdı

gss ye para ödeyeceğime genel sağlık sigortası yaptırırım mis gibi bir kuruş ödemeden her şeyimi hallederim

özel sağlık sigortası diyecektin herhalde? ikisde aynı değil mi yazdığının

ne diyon?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek

bu siktimin seyine para odemeden nasil kurtulcaz amk hastaneye gitmiyorum ben kac senedir

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    override bunu yazdı

bu siktimin seyine para odemeden nasil kurtulcaz amk hastaneye gitmiyorum ben kac senedir

borcun olsa dahi hastaneye gidebiliyorsun. sonuçta her ay o para sana yazılıyor, sağlık hizmetlerinden faydalanabiliyorsun.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    override bunu yazdı

borcun olsa dahi hastaneye gidebiliyorsun. sonuçta her ay o para sana yazılıyor, sağlık hizmetlerinden faydalanabiliyorsun.

borcun varsa ÜCRET ÖDEYEREK muayene olabiliyorsun. çünkü gss, inaktif oluyor ve her şey ücretli.

Daniel-Koo tarafından 18/Mar/19 18:31 tarihinde düzenlenmiştir

ne diyon?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    override bunu yazdı

borcun varsa ÜCRET ÖDEYEREK muayene olabiliyorsun. her şey ücretli. 

geçtiğimiz eylül ayından önce borcum olmasına rağmen devlet hastanelerinde muayene oldum, röntgenleri mr'ı testleri düzenli olarak yaptırdım. beş kuruş da para ödemedim hastaneye. bahsedilen bu ücret nereye ödeniyor ?

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    override bunu yazdı

geçtiğimiz eylül ayından önce borcum olmasına rağmen devlet hastanelerinde muayene oldum, röntgenleri mr'ı testleri düzenli olarak yaptırdım. beş kuruş da para ödemedim hastaneye. bahsedilen bu ücret nereye ödeniyor ?

hocam hastaneye girerken kimliğini veriyorsun, randevun varsa sistemden sana barkodu veriyor,

sigortalı değilsen de gss'den yararlanılır eğer borcun yoksa.

ama borcun varsa GSS aktif olmuyor ve senden ilk önce muayene ücreti istiyorlar 36₺ filan, doktora göründükten sonra doktorun istediği tetkikler nelerse onları teker teker ödüyosun kasada.

tabi bunu ben devlet diş sağlığı merkezlerinde gördüm, devlet hastanesine gitmedim

belki devlet hastanelerinde ücretsizdir.

ne diyon?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    override bunu yazdı

Bir yalnış var ya bende ya sizlerde. Geçen yaz ağustos ayında 1400tl gss var diye devlet hastanesi ücretli muayene etmedi. Bir üst mercileri ile görüştüm borç olduğu ve ödemeden parası ile dahil muayene olamayacağımı söylediler. 
    Sgk'yı aradım, telefonun ucundaki adam üstüne basa basa ve net şekilde, " gss borcunuz olduğu için sgk dan yasaklısınız, borcu ödemediğiniz takdir de ücretlide olsa devlet hastanesinde muayene olamazsınız " dedi. Arkama baka baka geri döndüm. 
    Şimdi borç 2084 tl mi ne galiba, rahatsızlıklarım var, eğer gerçekten ücretli muayene olabiliyorsan gider olurum. Ama emin misiniz buna hocalar ? Eğer doğru ise rahatsızlıklarımı acil tedavi ettirmem lazım en azından bir iki muayene olsam az önüne geçsem çok iyi olur. 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    EricNorthman bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    override bunu yazdı

Bir yalnış var ya bende ya sizlerde. Geçen yaz ağustos ayında 1400tl gss var diye devlet hastanesi ücretli muayene etmedi. Bir üst mercileri ile görüştüm borç olduğu ve ödemeden parası ile dahil muayene olamayacağımı söylediler. 
    Sgk'yı aradım, telefonun ucundaki adam üstüne basa basa ve net şekilde, " gss borcunuz olduğu için sgk dan yasaklısınız, borcu ödemediğiniz takdir de ücretlide olsa devlet hastanesinde muayene olamazsınız " dedi. Arkama baka baka geri döndüm. 
    Şimdi borç 2084 tl mi ne galiba, rahatsızlıklarım var, eğer gerçekten ücretli muayene olabiliyorsan gider olurum. Ama emin misiniz buna hocalar ? Eğer doğru ise rahatsızlıklarımı acil tedavi ettirmem lazım en azından bir iki muayene olsam az önüne geçsem çok iyi olur. 

valla ben devlet diş sağlığı merkezinde ücret ödeyerek yaptırdım dişimi. 

devlet hastanesinde olacağına özele git hocam, :) madem ücret vericeksin.

ben devlet diş sağlığı merkezinde diş dolgusunu 70 liraya yaptırıyorum dışarıda özel kliniklerde 200 liradır muhtemelen. 

Daniel-Koo tarafından 18/Mar/19 19:12 tarihinde düzenlenmiştir

ne diyon?
Toplam Hit: 49037 Toplam Mesaj: 121
gss gss prim borcu genel sağlık sigortası evlat vergisi gss 2019