folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Haydi TBT Sigarayı Bırakıyoruz

Haydi TBT Sigarayı Bırakıyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

HeadBanger bunu yazdı:
    -----------------------------

kaçak sigara bile 5 lira olmuş :( 

vergi ödüyorlar sanki aq :D

Merhabaaaaa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek

39 Yaşındayım, bir nefes bile sigara içmedim. Kokusundan, dumanından, neffret decesinde tiksinirim.

Bırakmak niyetinde olan arkadaşlara başarılar dilerim.

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

sabah 9da fln gittim yeni bi paket golden virdigina aldım 50gr lık  normalde 2haftaya yakın gidio..saat oldu 12bucuk nerdeyse paket bitmek üzere abartmanın ötesine geçtim bgn. normal nefes alırken göğsüm acaip bi ağrı var bırakırım herhalde paketten sonra tiksindim iyicene sigaradan tütünden 

imza
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

HeadBanger bunu yazdı:

3 ögün yemek + ara öğünlerle günü bitirdim sakin geçti :D 

kendine uğraş bul

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

HeadBanger bunu yazdı:

3 ögün yemek + ara öğünlerle günü bitirdim sakin geçti :D 

kendine uğraş bul

işte tek sorun burda :S 

Boş İşler Uzmanı..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asd
    asd's avatar
    Erkek

Üniversite öğrencisiyim 3 yıldır. Liseden beri sigara içerim. Sigara bırakma konusuna gelince hiç düşünmedim gerek duymadım ama arkadaşın dediği gibi temiz yaşamak da var neden olmasın. Sanırım sigarayı bırakıcam... Ya ciddi bi karar ya da uykum geldi saçmalıyorum.. Hakkımda hayırlısı

İmzA
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

8 sene günde 5 litreyi bulan civarda kola içtim.Bıraktım.Bıraktığımda mahfoldum.

Mide dışardan asit aldığı için asit salgılamıyordu.Bırakınca asit salgılamamaya devam etti.Sonra mikroplar bağırsakları mahfetti.Sonra durumu toplamak için asit salgıladı bu seferde çok oldu midenin içine sıçtı.Oranı bulana kadar 3 ay geçti ve bağırsak+sindirim yollarım resmen sıçtı.

(5 diş çekimi oldu, 9 kanal tedavisi) ve 22 dişim kaplama oldu.Midemde gastrit var ama gastrit ile yırttığım için şanslıyım.En ufak sinirde, yada 2-3 öğün ard arda kola içsem midem dağılıyor.

---

Kola bu kadar zorsa sigara için Allah yardımcınız olsun.FAkat kola bu kadar zararlıysa , sigarayı siz düşünün.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek

valla hocalar ben buna sardım. 20 lira veriyorum sigara dan daha iyi daha doyurucu uzun süre gidiyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

herkes bırakabilir beyler ayrıca bugun zor geçiyor..

Boş İşler Uzmanı..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    irem27
    irem27's avatar
    Dişi

hic denemedim kokusu ve dumani cok igrenc nasil denediniz ilk kimbilir ne zordu kotu aliskanliklara sizi alistiranlar en yakin kotu aliskanliklara alismis arkadaslarinizmiydi cok uzuldum umarim kotu kokup sagliksiz yasamaktan bir an once vazgecersiniz ve balik corbasi , meyva , peynir gibi yararli yiyecekler yer , spor yapar , zihninizi hizlandirmasi icin satranc oynar , sabahlari da kosu yapip nefesinizi acarsiniz

There was an irem come unto the earth,born in the holy land of Pennsylvania,raised in the mystical east of Allentown.She believed she had the power to help herself and all mankind,so that others saw her power and came to her to be healed of their troubles and their many diseases.
Toplam Hit: 20529 Toplam Mesaj: 198