folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İçimizde Ne Kadar Yavşaklar Olduğunuzu Kendiniz Görün...

İçimizde Ne Kadar Yavşaklar Olduğunuzu Kendiniz Görün...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Sözde Ekmek almaya giderken elinde sapan cebinde patlayıcı ile eylemler esnasında ölen birisi için ortalığı yakıp yıkan kişiler 

bu çocuk için hanginiz kılını kıpırtdattı ? Facebook'da Twitter'da yok bilmem xx ler ölmez hesap sorarız yakarız yıkarız diye asıp kesenler

nerdesiniz şimdi ? 

İşte memlekette ne kadar yavşak kaynıyor kendiniz görün..

10 yaşındaki çocuğa tecavüz edip boğmuş!

TECAVÜZ EDİP BOĞARAK ÖLDÜRMÜŞ

H. A.'nın bulunması için çalışmalarını sürdüren Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bir marketin güvenlik kamerası görüntülerinden yola çıkarak ekmek fırınında çalışan 45 yaşındaki Y.T.’yi gözaltına aldı. Y.T. emniyetteki sorgusunda H. A.'yı kendisinin kaçırdığını ve Kırklareli Belediye Mezarlığı yakınlarındaki İnciraltı mevkiinde tecevüz etmek isterken direnmesi üzerine ellerini ayakkabı bağı ile bağladığını söyledi. Zanlının çocuğa tecavüz ettikten sonra boğarak öldürdüğünü itiraf ettiği öğrenildi.

http://www.yirmidorthaber.com/Haber/10-yasindaki-cocuga-tecavuz-edip-bogmus/haber-857259

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

bu bugünün haber değil hocam dünden beri millet ayakta saten sen uyuyon, ayrıca ülkede taciz ve tecavüzde rekora doğru gidiliyor! malum cezai sistem herkesi cesaretlendirmişe benziyor :<

Living Death
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı

bu bugünün haber değil hocam dünden beri millet ayakta saten sen uyuyon, ayrıca ülkede taciz ve tecavüzde rekora doğru gidiliyor! malum cezai sistem herkesi cesaretlendirmişe benziyor :<

he birader ben uyuyorum...bu olayların olduğu okmeydanındayım ben istanbuldayım akşama kadar her yeri geziyorum.Herşey günlük gülistanlık burda..

Ben uyuyorum...

nerde ayakta millet birader ? ben niye göremiyorum ? hani bitane gösteri ? Hani bitane proesto ? Diğer ölen kişi için 50 tane konu açıldı bu çocuk için ?

Uyyormuş.. uyuyan birileri var ama orasıbelli değil..

swordfish tarafından 19/Mar/14 18:54 tarihinde düzenlenmiştir

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

idam cezası geri mi gelse ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

Bu Akp'liler de harbiden beyin yok ya bir tanesi de şaşırtsın beni bir tanesi ya,oturup adma akıllı tartışayım yok arkadaş yok,akrabalarımdan da var 1-2 tane  hepsi de cahil beton kafalı,bir tanesini işten attılar da hırs yaptı şimdi akp karşıtı oldu.Lafım ortaya üstüne alınan alınsın.Çocuk istismarı,kadın cinayetleri için ne önergeler verildi bu ülkede Mhp Chp tarafınan ne protestolar düzenlendi,yüzde kaç artmış son yıllarda bir bakın bakalım.

flassy tarafından 19/Mar/14 18:56 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı
    ArmadA bunu yazdı

he birader ben uyuyorum...bu olayların olduğu okmeydanındayım ben istanbuldayım akşama kadar her yeri geziyorum.Herşey günlük gülistanlık burda..

Ben uyuyorum...

okmeydanı ne alaka illa ordamı olmak zorunda hocam nerde meydana geldiyse ordan bahsediorum adamı linç ediceklerdi saten nerdeyse polis aldı mk herifini. 

bak güzel kardeşim 2 olayda birbirinden farklı eğer milet gene dışarı dökülse ona bile kulp bulur takarlar. hea sen madem dışarıdasın sen başla bakan illette toplanır ?

ArmadA tarafından 19/Mar/14 18:57 tarihinde düzenlenmiştir

Living Death
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı
    ArmadA bunu yazdı

Ben uyuyorum...

okmeydanı ne alaka illa ordamı olmak zorunda hocam nerde meydana geldiyse ordan bahsediorum adamı linç ediceklerdi saten nerdeyse polis aldı mk herifini. 

O cocuk burda öldü türkiyenin her yerinde oldu gösteriler..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

Zihinsel engelli çocuğa tecavüz ederken yakalanan AKP eski ilçe başkanı serbest bırakıldı!

http://www.turnusol.biz/public/haber.aspx?id=16610&pid=19

edit: haksızsın demiyorum, haklısın. ama bu olayı o olayla bağdaştırıyorsan, benim de bununla bağdaştırmama laf etmen saygısızlık olur herhalde?

attackatak tarafından 19/Mar/14 18:59 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı
    ArmadA bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı
    ArmadA bunu yazdı

Ben uyuyorum...

O cocuk burda öldü türkiyenin her yerinde oldu gösteriler..

güzel kardeşim bak haksızsın demiyorum sanada hak veriyorum. şehit haberlerinde bile dışarı çıkan bir milettik biz ama her şehit geldiğinde çıkıyormuyduk ? 

Living Death
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    attackatak bunu yazdı

Zihinsel engelli çocuğa tecavüz ederken yakalanan AKP eski ilçe başkanı serbest bırakıldı!

http://www.turnusol.biz/public/haber.aspx?id=16610&pid=19

al işte...

hani nerde ortalığı yakıp yıkan yavşaklar..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

dai sen direk içini dök bence ortalığı yıkan yawşaklarla başla gene öle bitir dolmuşsun belli. 

Living Death
Toplam Hit: 11120 Toplam Mesaj: 94