folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İçimizde Ne Kadar Yavşaklar Olduğunuzu Kendiniz Görün...

İçimizde Ne Kadar Yavşaklar Olduğunuzu Kendiniz Görün...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

Aramızdaki yavşaklardan biri de sensin sanırım, sokakta protesto etmen gerekirken burada ne işin var?

tek hücreliler için özet geçiyorum, her ölen çocuk için eylem yapılmaz, katilinin devlet tarafından cezalandırılmadığı, hatta korunup Kahraman ilan edilen çocuk için eylem yapılır.

Al senin kahramanın...

Teroristlerin serbest bırakılması için halay çeken 

Elinde sapan polise taş atan.

Hastaneye kaldırıldığımda cebinde patlayıcı madde çıkan kahraman..

Ekmek almaya giden kahraman..

Haberin Detayı

http://www.son.tv/haber-217788

https://www.youtube.com/watch?v=qrgjE1aiTes

ulan şerefsiz! 1 gram insanlık mı yok ulan sende! Polise kurşunmu sıkmışta terorist ilan edip öldürülmesini savunuyorsun! ulan 1 gramlık şerefi haysiyeti olmayan adam! Diyelimki polise sapanla bilye attı Teroristmidir ulan öldürülmesini mi meşrulaştırır. Sizin zihniyetinizi seveyim ben haysiyetsiz herifler.

Ya sen ne anlayisi kit adamsin nerenden dinliyorsun lafi bi ust mesajima bak.ne yazmisim ben berkinin olmesine iyi mi oldu dedim.neden benim boyle bir olaya sevinecegimi iyi olmus gibisinden tavir takinacagimi dusunuyorsun.ne olursa olsun gec birisi yazik gunah allahin versigi cani allahtan baskasi almamali.ama bi tturmussunuz ekmek almaya giderken oldu devam..ben size bunun gercek olmadigini anlatmaya calisiyorum

arkadaş kendinle çelişme! Bu konu altında kimse ekmek muhabbeti yapmadı senden başka! pskolojik sorunlarınmı var? Ölüm ölümdür! hiçbir neden (Yasalarda bile idam yok) bir ölümü meşru kılamaz! Bukadar net. Madem o şekilde beyan ediyorsun öldür bakalım Öcalanı noluyor? Baş terorist değilmi kardeş kaç vatan evladı tüyü bitmemiş yetimin babası şehit düştü hadi öldür idam et?

Ben sana ne desem bos ben ne anlatiyorum sen kalkmis diyorsunki yok efendim cocugun olumjnu hakli gostermeyw calisiyorsun..

Ama biliyormusun sana kizmiyorum.eger profilindeki yasin dogruysa aramizda 10 yasa yakin fark var bende senin yasindayken boyle olaylara at gozlugu ile bakiyordum.emin ol 10 sene eger bu yazdiklarimi hatirlarsan durup bi dusunecekain

swordfish tarafından 19/Mar/14 21:37 tarihinde düzenlenmiştir

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sml
    sml's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Mesele Berkin Elvan Değil..

Mesele ülkenin amına koymak. Sen hala anlamadınmı :)

+1    diyorum bu kadar kısa özetlenebilir bi olay :)

nayzingraftzentlinkarl__os1
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

Aramızdaki yavşaklardan biri de sensin sanırım, sokakta protesto etmen gerekirken burada ne işin var?

tek hücreliler için özet geçiyorum, her ölen çocuk için eylem yapılmaz, katilinin devlet tarafından cezalandırılmadığı, hatta korunup Kahraman ilan edilen çocuk için eylem yapılır.

Al senin kahramanın...

Teroristlerin serbest bırakılması için halay çeken 

Elinde sapan polise taş atan.

Hastaneye kaldırıldığımda cebinde patlayıcı madde çıkan kahraman..

Ekmek almaya giden kahraman..

Haberin Detayı

http://www.son.tv/haber-217788

https://www.youtube.com/watch?v=qrgjE1aiTes

ulan şerefsiz! 1 gram insanlık mı yok ulan sende! Polise kurşunmu sıkmışta terorist ilan edip öldürülmesini savunuyorsun! ulan 1 gramlık şerefi haysiyeti olmayan adam! Diyelimki polise sapanla bilye attı Teroristmidir ulan öldürülmesini mi meşrulaştırır. Sizin zihniyetinizi seveyim ben haysiyetsiz herifler.

Ya sen ne anlayisi kit adamsin nerenden dinliyorsun lafi bi ust mesajima bak.ne yazmisim ben berkinin olmesine iyi mi oldu dedim.neden benim boyle bir olaya sevinecegimi iyi olmus gibisinden tavir takinacagimi dusunuyorsun.ne olursa olsun gec birisi yazik gunah allahin versigi cani allahtan baskasi almamali.ama bi tturmussunuz ekmek almaya giderken oldu devam..ben size bunun gercek olmadigini anlatmaya calisiyorum

arkadaş kendinle çelişme! Bu konu altında kimse ekmek muhabbeti yapmadı senden başka! pskolojik sorunlarınmı var? Ölüm ölümdür! hiçbir neden (Yasalarda bile idam yok) bir ölümü meşru kılamaz! Bukadar net. Madem o şekilde beyan ediyorsun öldür bakalım Öcalanı noluyor? Baş terorist değilmi kardeş kaç vatan evladı tüyü bitmemiş yetimin babası şehit düştü hadi öldür idam et?

Ben sana ne desem bos ben ne anlatiyorum sen kalkmis diyorsunki yok efendim cocugun olumjnu hakli gostermeyw calisiyorsun..

neden yürüdük, bunda neden yürümüyoruz sana söyliyim. 

Bak kardeşim bu ülkede son 10 yılda tecavüzler çocuk yaşta evlenmeler, tecavüz edilen kadının istem dışı çocuk yapsın diye kürtaj yasakları bi ton insanların hürriyetine engel oldular. Cahil kesim sapkın kesim iyice çığırından çıkmaya başladı. Cezalar düzgün verilmedi hukuk işlemedi. 

Bu senin bahsettiğin çocuğa tecavüz eden sapkın bir birey ve meşru , kim olduğu biliniyor yargı karşısında cezasını alacak.

Berkine gelicek olursak

Devletin amaçları:
    1- Halkın yaşam seviyesinin yükseltilmesi,
    2- İnsanların Sağlık gibi temel hizmetlerden yeterince faydalanmasını amaçlaması,
    3- Halkının yaşadığı toprak parçasının güvenli olmasının sağlanması ve bunun için Askeri ve güvenlik güçlerinin oluşturulması,
    4- Halkın Demokratik hak ve hurriyetin sağlanması,
    5- Barınak ve iş gibi Halkın yaşamı için zaruri ihtiyaçlarının karşılanması.

Bak kardeş bu amaçlardan hangi birini güdüyor bu ölüm? bana düzgünce açıkla. Berkinin katili kim! Bunu düzgünce söyle.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sml
    sml's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

oha bilader, mürid müride küfür edermi, terbiye yahu

edit : kardeşimin hesabı açık kalmış bakmadan  yazmışım kendi hesabımdan yazıcam sorry

sml tarafından 19/Mar/14 21:40 tarihinde düzenlenmiştir

nayzingraftzentlinkarl__os1
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

:) mutluyum, huzurluyum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

edit: çift

buruksu tarafından 19/Mar/14 21:42 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    buruksu bunu yazdı

Kardeş kusura bakma bende istemezdim ölünün arkasından çocuk olması ayrıca sürekli terorist yaftalaması bana hakaret ediyormuş gibi geliyor artık acaip doldum yazmiyim diyorum ama napiyim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    buruksu bunu yazdı

Kardeş kusura bakma bende istemezdim ölünün arkasından çocuk olması ayrıca sürekli terorist yaftalaması bana hakaret ediyormuş gibi geliyor artık acaip doldum yazmiyim diyorum ama napiyim

Arduous hocam hislerime tercuman oldu yazdiklarin tskler

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    buruksu bunu yazdı

istedigin kadar dol yanlışsın

burada hepimiz kardeşiz

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    buruksu bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    buruksu bunu yazdı

istedigin kadar dol yanlışsın

burada hepimiz kardeşiz

kardeş kardeşin evladını vururmu hoca... yada ölüm üzerinden siyaset yaparmı? Biz senelerdir pkk yı neden lanetliyoruz hocam neden ya Allahını kitabını seversen bana bunu söyle? Ölüm üzerinden siyaset yapıp onu desteklemiyorlarmı? 

Askerimizi daha hayatının bağarında olan gençlerimizi öldürüp siyaset yapmıyorlarmı hoca yeter artık bu zulüm

Toplam Hit: 11176 Toplam Mesaj: 94