folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İçimizde Ne Kadar Yavşaklar Olduğunuzu Kendiniz Görün...

İçimizde Ne Kadar Yavşaklar Olduğunuzu Kendiniz Görün...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q0x
    q0x's avatar
    Erkek

no comment

q0x tarafından 20/Mar/14 00:58 tarihinde düzenlenmiştir

Fakirim, Fakirsin, Fakirler, Fakır da olabiliyorum arada ördeğe damacanaya bağlı Fakirler dedim orada çağrışım yaptı kafirler nerede ne yapıyor ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    attackatak bunu yazdı

Zihinsel engelli çocuğa tecavüz ederken yakalanan AKP eski ilçe başkanı serbest bırakıldı!

http://www.turnusol.biz/public/haber.aspx?id=16610&pid=19

edit: haksızsın demiyorum, haklısın. ama bu olayı o olayla bağdaştırıyorsan, benim de bununla bağdaştırmama laf etmen saygısızlık olur herhalde?

Bu tür yorumlara ben cuk diyorum :))

Ne Mutlu Türk Doğana..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LeoHaklar
    LeoHaklar's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

Abiler adam akpartili değil.

Akpartili gibi yorum yapmayın gülünç duruma düşüyorsunuz.

Tek tepkisi: çocuk ekmek almaya gitti öldü diye yüzbinler sokağa çıktı. Çankırıda bile gayet kalabalık bir grup prostesto etti.

Ama onu protesto eden zihniyet  bunca haber varken nerdeydi demek istiyor.

Gezi parkında eylem yapanlara doğrusunuz da kardeşim şehit verirken neden sokağa çıkmadınız demek gibi.

Akpartiye düşman cemaate iyi de kardeşim biz düşmanken herşey ortadayken aklınız nerdeydi demek gibi.

Bu şu demek: işinize gelince kendi düşüncenizdeyse sokağa çıkıp aylarca protesto edersiniz. Mesele insanlık değil mesele o çocuğa acımak değil mesele siyasi görüşünüz bu yüzden yapıyorsunuz bunu demek istrmiş.

Ben de böyle demek isterdim ama akpartili dersiniz diye götüm yemedi.

Ama akpartili değilim chpli de değilim zaten ben çocuğum oy kullanamıyorum.

Ama mesele insanlık değilse mesele siyasi görüşünüz olduğu için sokaklara çıktıysanız o çocuğun ölüsünü kullandınız demektir.

Değerli abiler ablalar eğer üst cümlemdeki gibiyseniz yavşaksınız yavşak.

Yemin ederim beni bi sen duzgun anlamissin kardesim :)

Arkadaş anlamak mı istemiyorsunuz ? Muhakeme yeteneğiniz mi yok ?

1-bu tecavüzler için muhalefet edenler defalarca sokağa döküldü mecliste defalarca konuşuldu ama akepe yasaları değiştirmemekte ısrarlı. 

2- bu tecavüzü yapan oç yakalandı mı ? evet. Bunu yapan kim ? Tc vatandaşı.

3- Berkin elvanı öldüren yakalandımı ? hayır. Bunu yapan kim? Polis/Devlet. Seni koruması gereken kişi seni öldürüyor. ikisi arasındaki farkı anlayamayacak kadar beyin fakirimisin yoksa anlamak mı istemiyorsun ?

http://www.patates.tv https://www.facebook.com/ibrahimcengizphoto
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

Hocam eylemi sürekli başkalarından bekleme, kendin organize et, yap bi eylem katılalım? Suçu "sağda-solda" arama.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

İmam osurursa cemaat sıçar diye bir laf varya hani..Başbakan ölen çocuk için "polis ordakinin çocuk olduğunu ne bilsin" gibisinden şeyler söylemişti sanki memlekette 18+ insanların kafasından vurmak serbest gibi.

Hala eli sapanlı çocuk deniyor.Elinde sapan olmasa yürür müydü o "eli sapanlıymış" diyen insanlar acaba?

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

birinin katili devlet birinin katili orospuu evladının teki devlete karşı mahkeme işlemez hakkını yine halk alır böyle orospu evlatlarına karşı ise halk hakkını mahkemede arar. Sen sanıyormusun ki ibne hakkında tek bir dava açıldı ?

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek

Hocalar aslında hepimiz biliyoruz ki Berkin Elvan ekmek almaya giderken falan vurulmadı. Yanlış anlaşılmasın elinde sapan olması falan ölümü meşru kılar demek istemiyorum. Bu mevzunun bu safhaya ulaşması çocuğun gezi parkı eylemlerinde vurulmasıydı. 

Misal ben her gün ölüm haberi okurum, yazık der geçerim. Fakat geçen seneki Fenerbahçe - Galatasaray maçından sonra bıçaklanarak öldürülen Burak Yıldırım beni derinden etkilemişti, okuyup 'yazık' demekle geçiştiremedim. 2 gün kendime gelemedim. Sonra ortaya çıktı ki Burak Yıldırım kardeşimiz de çok masum değilmiş, tabiki bu da onun katlini vacib kılmaz. İnsanlar kendi görüşlerindeki insanların ölümlerinden daha çok etkilenir ve bunu daha çok büyütürler...

Edit: fenerbahçeliyim

Fdumanli tarafından 19/Mar/14 20:36 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

VbDream.. 

Adam olsan san cevap verirdim ama..5 kuruş etmeyecek boş beleş çocuğun tekisin.Ondan senin gibi ne küfür edeceğim nede cevap vereceğim.

Ne halin varsa gör...

Bu konudaki kişide senin gibi atıp tutup klavye delikanlılığı yapıyordu.Şimdi 1.5 sene ceza aldı.Devlet ve askeri kurumlarda çalışamayacak.kendisi annesi babası gelip defalarca özür diledi ama artık iş ilten geçmiş olay kamu davasına dönmüştü.

Daha önce sabıkası olmadığı için para cezasına cevrildi. Hala aylık 150 tl ödüyor :)

http://www.tahribat.com/Forum-Kufur-Ve-Savciliga-Suc-Duyurusunda-Bulunmak-Hakkinda-150673

swordfish tarafından 19/Mar/14 20:54 tarihinde düzenlenmiştir

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

edit

jawsap67 tarafından 19/Mar/14 20:40 tarihinde düzenlenmiştir

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

idam şart bu ülkeye 

Bu konu silinir küfür eden ettiği ile yiyen yiyediği ile kalır !

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
Toplam Hit: 11125 Toplam Mesaj: 94