folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İçimizde Ne Kadar Yavşaklar Olduğunuzu Kendiniz Görün...

İçimizde Ne Kadar Yavşaklar Olduğunuzu Kendiniz Görün...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    ibrahimeren bunu yazdı

Yazmiyim  yazmiyim dedim ama swordfish suna karar verdim sen cok bos bi adamsin hani kim bi sikim hiyar dese tuzu alip kosanlar varya ama bu sefer tuzu yanlis yere aldin

insanlar birbirine sırf farklı düşüncelere sahip oldukları için böyle şeyler söylememeli.Hele hele az bucuk merhabaları muhabbetleri varsa bi oturup çay işmişlikleri varsa...

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    buruksu bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    buruksu bunu yazdı

oha bilader, mürid müride küfür edermi, terbiye yahu

Kardeş kusura bakma bende istemezdim ölünün arkasından çocuk olması ayrıca sürekli terorist yaftalaması bana hakaret ediyormuş gibi geliyor artık acaip doldum yazmiyim diyorum ama napiyim

istedigin kadar dol yanlışsın

burada hepimiz kardeşiz

kardeş kardeşin evladını vururmu hoca... yada ölüm üzerinden siyaset yaparmı? Biz senelerdir pkk yı neden lanetliyoruz hocam neden ya Allahını kitabını seversen bana bunu söyle? Ölüm üzerinden siyaset yapıp onu desteklemiyorlarmı? 

Askerimizi daha hayatının bağarında olan gençlerimizi öldürüp siyaset yapmıyorlarmı hoca yeter artık bu zulüm

hocam fazla kaptırmıssın kendini, 

küfür eşittir şiddet  bi nevi fiziksel taciz gibi bişey, heleki tarikatte ben dahil çogu kimse müridin müride küfür etmesini desteklemiyor

ve artı

böylede bi durum var

:) mutluyum, huzurluyum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

insanlar birbirine sırf farklı düşüncelere sahip oldukları için böyle şeyler söylememeli.Hele hele az bucuk merhabaları muhabbetleri varsa bi oturup çay işmişlikleri varsa...

kendini hatta beynini boşa yoruyorsun

aziz nesin demiş zamanında diyeceğini yüzde 60.........................

mademki türksün systeme göster ürksün
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

zehirli iğneyle idam edilmeli :( saatler sürmeli ve televizyonlardan yayınlanmalı idamı.

iğneyide kabadan vurmalı

mademki türksün systeme göster ürksün
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    buruksu bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    buruksu bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    buruksu bunu yazdı

oha bilader, mürid müride küfür edermi, terbiye yahu

Kardeş kusura bakma bende istemezdim ölünün arkasından çocuk olması ayrıca sürekli terorist yaftalaması bana hakaret ediyormuş gibi geliyor artık acaip doldum yazmiyim diyorum ama napiyim

istedigin kadar dol yanlışsın

burada hepimiz kardeşiz

kardeş kardeşin evladını vururmu hoca... yada ölüm üzerinden siyaset yaparmı? Biz senelerdir pkk yı neden lanetliyoruz hocam neden ya Allahını kitabını seversen bana bunu söyle? Ölüm üzerinden siyaset yapıp onu desteklemiyorlarmı? 

Askerimizi daha hayatının bağarında olan gençlerimizi öldürüp siyaset yapmıyorlarmı hoca yeter artık bu zulüm

hocam fazla kaptırmıssın kendini, 

küfür eşittir şiddet  bi nevi fiziksel taciz gibi bişey, heleki tarikatte ben dahil çogu kimse müridin müride küfür etmesini desteklemiyor

ve artı

böylede bi durum var

hoca sen ne dersen de umrumda değil, sinirden insanlar cinnet getirip neler neler yaparken , argo küfür bile sayılmayan kelamla beni bu şekilde yargılama.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek
    attackatak bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı
    attackatak bunu yazdı

Zihinsel engelli çocuğa tecavüz ederken yakalanan AKP eski ilçe başkanı serbest bırakıldı!

http://www.turnusol.biz/public/haber.aspx?id=16610&pid=19

al işte...

hani nerde ortalığı yakıp yıkan yavşaklar..

lan dalyarak, senin beynin de tümör mü var? bu olayla o olayın bağlantısı nerde? alakaya maydonoz amk...

edit!!

CAgAtAy tarafından 20/Mar/14 00:42 tarihinde düzenlenmiştir

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı
    ibrahimeren bunu yazdı

Yazmiyim  yazmiyim dedim ama swordfish suna karar verdim sen cok bos bi adamsin hani kim bi sikim hiyar dese tuzu alip kosanlar varya ama bu sefer tuzu yanlis yere aldin

İste bunun icin konuya girip 4-5 kere ciktim konuyu acanla bir selamimiz var diye ama yazdiklarina cevap yazmazsam ben kendimi kotu hissederdim keske sen bu konuyu acmasaydin bende bunlari yazmasaydim...

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    ibrahimeren bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı
    ibrahimeren bunu yazdı

İste bunun icin konuya girip 4-5 kere ciktim konuyu acanla bir selamimiz var diye ama yazdiklarina cevap yazmazsam ben kendimi kotu hissederdim keske sen bu konuyu acmasaydin bende bunlari yazmasaydim...

sağlık olsun hocam...ikimizde düşüncelerimizi değiştirecek değiliz bu saatten sonra

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Konuya girip düşüncelerimi yazayım dedim, 8 sayfa okuduktan sonra ne yazacağımı unuttum.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

Aramızdaki yavşaklardan biri de sensin sanırım, sokakta protesto etmen gerekirken burada ne işin var?

tek hücreliler için özet geçiyorum, her ölen çocuk için eylem yapılmaz, katilinin devlet tarafından cezalandırılmadığı, hatta korunup Kahraman ilan edilen çocuk için eylem yapılır.

Al senin kahramanın...

Teroristlerin serbest bırakılması için halay çeken 

Elinde sapan polise taş atan.

Hastaneye kaldırıldığımda cebinde patlayıcı madde çıkan kahraman..

Ekmek almaya giden kahraman..

Haberin Detayı

http://www.son.tv/haber-217788

https://www.youtube.com/watch?v=qrgjE1aiTes

facebooktaki resime göre yazılan mesaj 23 haziran 2013 yani komadayken yazmış bizim çocuk :-)

hadi onu siktir et komada yazdı.

doktor da tutanağı çocuk hastaneye geldikten tam 1 gün sonra tutup imzalamış.

olay tarihi 15 diyo atılan imzalar 16 tarihli.

hadi onu da siktir et art niyet arama.

çocuk yüzü maskeli taksimde eyleme gitmiş eyvallah.

çocuuukkk öldü ulaann öldüüü.

elinde keleşi olmadığı sapanı olduğu için.

devlet katilini halen bulamıyor.

daha da lafım yok bunların altında ezileceksin çünkü.

dost acı söyler kardeşim.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 11222 Toplam Mesaj: 94