folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder İlk Tahribat"Inız ?

İlk Tahribat"Inız ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    herkes yaptığı ilk tahribatı yazsın mürüd kardeşlerim :D bakalım aramızda en tahripçi kim. a.q çok ilginç şeyler çıkacam adım gibi biliyom.

my first tahribat;

9-10 yaşlarındayken izmirde gaziemirde askeriye vardır bilen bilir bir beyazevler sitesi var orada. dağın eteğinde ve yazın askeriye ile mahalle arasında kalan geniiiiş kurak bi arsa var çok fazla büyüktür. yaşım ve anarşik ruhum itibarı ile o zamanlar arkadaşımda hiç olmadığından tek başıma el yapımı sapanım, uzun namlulu boncuk tüfeğim ve bakkaldan pazarlık yaparak aldığım bir kutu torpille askeriyenin önünde eski eğitim siperlerini siper edinirdim. ve nöbetçi amcaları bi güzel deli ettikten sonra torpillerimle ve sapanımla taarruz edip bir süre küfürleşir kaçardım. günlerden bir bayram günü bayram olmasına rağmen gene yanlız olan ben siperleri siper edinmeye gittim. fakat bu sefer torpil sapsarı olmuş otların arasına düştü. bir anda ortalık alevlenmeye başladı. her taraf yanıyor. o bucaksız arsa saniye saniye ateşe bürünüyor a.q. dedim allah allah askeriye amcalar haakaten saldırıyor mu ne yapıyor sandım bomba attılar (çocuk aklı) sora bi kaçış. piçlikten gittim yakındaki bir evin hortumunu tuttum ve o devasa arsayı söndürmekle uraşıyom. sivil olan tam 6 itfaiye geldi. askeriye tarafıda yangın tellerin öbür tarafına sıçramasın diye telin boydan boya yaklaşık 8-10 itfaiye çalışıyor ve sayısız itfaiyeci. bir mahalle büyüklüğünde ki arsa tahrip oldu velhasıl kelam.

ilk tahribat"ım buydu. belki bu tür bir topic daha önce açıldı fakat son dönemde açılmadığı kesin çünki görmedim :)

kendinize ayığ olunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    Dedem En Yakın Arkadaşım Geldiği Zaman Sürkli İş Verirdi Bize,
    Birgün Çaşıya İnerken Sularını Kestim.
    Pişman Değilim, Bugün Olsun Yine Yaparım...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    keolerea
    keolerea's avatar
    Erkek
    7-8 yaşlarındaydım.köyde dedemin danasının kaçmasına sebep oldum babaannem 1-2 saat dananın peşinden koşmuş ve yakalamış ama ben yediğim dayakla kaldım.Bu benim hatırladığım ilk tahrbat galiba...

GEMİDE FRAGMAN ; http://www.youtube.com/watch?v=uoZrImWRO3M
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    şimci benimn ipne olucam taa o zamnlardan bellimiş ne zaman ? o zaman işte daha küçükken falan işte şimdi konyadan yeni ilçeye geldi bi tane mezarlığın yaynına taşındık bende fırlamayım + kibrit hastasıydım ateş yakmaya bayılır kelebek gibi uçar arı gibi sokardım hey gidi günner hey !
    neyse kibriti aldım mezarın duvarına çıktım tek tek yakıp içine atıom mezarın bok var sanki yolda gitsen olmicak yaz günü... otlar böle sarı sarı tam yanacak şekilde :) hep tek tek yakıodum birde 2 tane birden deneyim dedim aklımı skim nie dendedimki a.k salaklık işte neyse yaktım attım aha mezar yanıo boku yedik ben bağırdım tabi mezar yanıyor diye babamgil falan geldi olmadı ben tabi arazi oldum :)))) ilk fırsatta kaçtım biliom azıma sıçacaklar :D daha taşındığımızın 2.günü :D itfaiye falan geldi işte ben 1 hafta babannemgile kaçtım gelmedim :D oul falan yok yaz tatili iyi yırtmıştık o zaman işte. dha bir çok vukuatım olmuştu ama sırayla yazarım :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    Bizim Arka tarafda boş bir tarla vardi o zamanlar ..yasim 12 felan ..
    tarlada ot cok sarı sarı ..bir gün bizim kiracıyla birlikte arkada sigara icmek icin aldigimiz atesle oynuyoz kipritle ..dedi bak simdi ne yapacam ..tam da benim sünnetten 2 gün önce..dedi sunu yak firlat lan neyse biz ..bi attik atesi heryer yandi bir bagiris cagiris ben tabi sidikle söndürmeye calisiyom aksilik bizim odunlukda orda ..telefon tellerinden tutta ..elektrik tellerine hepsini yakmisiz ..mahallede 1 kac evde 1 hafta kadar ..elektrik yoktu ..sünnetimde elektrigi komsudan almisdik heralde ..
    neyse cok dayak yemedim ama genede cok deli ates vardi ..
    izcilik atesi gibi mübarek ))

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    herkes bi yerleri yakmış a.q. ne iş :D adam pıçaklayan, tükan kundaklayan, çoktane herif döven, çoktane karı döven ya da çoktane zaiyat veren bi mürüd yokmu ?

kendinize ayığ olunuz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Sene gecen sene degil ondan cok onceki seneler...tahribat cok bende...hangisi anlatim ilkini hatirlamiyorum ama en eski hatirladigim....sucuk mevzusu var...

7-8-9-10 yaslarinda 5 tana firlama yetimhaneden...

birgun canimiz seker sucugu cekti ay basi olmadigi icin devlet baba para verdi ama 2gazoz 2simit alinca bitiyor para...neyse yetimhanenin arka duvar tarafinda bitane sekerleme imalathanesi var...yasli bir haci sakalli falan o isletiyor...neyse ne yapalim ne yapalim...hadi haci amcaya gidip seker sucugu isteyelim...gidip istedik adam tersledi para yok amk tabi tersler ...yav haci amca parayi alinca veririz yurttaniz zaten paramiz olunca gelip senden aliyoruz bilirsin...yok...amk vermiyor...iyi aradan 2gun gecer...gece 11 gibi herkes uyur...biz firlayip yetimhanenin arka duvara dayanip sessizce duvarin ustunden imalathanenin tuvalet penceresinden iceri dalariz.(iceri girip les gibi kokuyu duyunca wc oldugunu anladik)...neyse zaten yapi olarak kucuguz ya girmekte sikinti cekmedik...amk icerde ne kadar seker sucugu var pencerden yurdun icini firlatiyoruz...hemen bitisik duvarl atinca yurda dusuyor...ben maras sucugu denilen kahverengi cevizli sucuga bayilir poset poset atiyoruz ...tezgah resmen bosaldi...neyse yurda donup sucuklari demir atolyesine goturup sakladik...ertesi gun oldu...ekibi topladik posetlere ayiriyoruz sucuklari...neyse ufakliklara caktirmadan sicana kadar yedirdik tabi bizde yumulduk...haci gotu dagitti boylelikle....sonra olay bitermi amk got haci polise bildirmis ve yurtculari supheli gostermis vay pust...tabi mudurluk anonsu ile cocuklar bahcede siraya girdi haci dun gelip sucuk soranlara bakacak onlar supheli yani biz..:)...bakti bakti salak cikaramadi bizi :)...sonra herhalde yurttan degildi o cocuklar dedi...olay o sekilde kapandi....hatirladigim ilk heyecanim buydu....

birgunde devlet baba bize para verdi ama mudur para vermedi...bizde ufak bir ticaret yapip yoldan gecen eskiciyi durdurup banyo binasinin ustundeki 6-7 tane yepyeni gunes enerjilerinin kac para edecegini sorduk...adamla anlasip gunes enerjilerini eskiciye satmistik...bu olayla birlikte mudur delilendi....mudur banyo binasina geldiginde bir diger ekipte mudurun odasindaki kalorifer peteklrini sokmustu....cok piclik yapardi serefsizlere karsi :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    keolerea
    keolerea's avatar
    Erkek
    Bu baya iyi...8 veya 9 yaşlarındayım hep sokakta oyun oynarım işte bi erkek çocuğu neyapar a.q. kedi taşlar torpil patlatır falan filan neyse bi gün işte gene sokaktayım arkadaşlarla bi tane kedi sıkıştırmışız taşlıyoruz oradan bi kız yapmayın diye atladı ben de tabi sen sus diyerekten elimdeki taşı kıza fırlattım (iyiki taş küçüktü) kızın ön iki süt dişi krıldı...

GEMİDE FRAGMAN ; http://www.youtube.com/watch?v=uoZrImWRO3M
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RooTTeR
    RooTTeR's avatar
    Erkek
    lise 1 de iken sigara içiyorduk ama kımse bılmedıgınden gizli gizli tabi.Bi gün benim kanka gökhan ile paket aldık işte.İçecek mekan arıyoduk..bahçesınde agaclar olan terkedılmıs bi ev carptı gozumuze.girdik içtik.yatagın uzerınde muskalar gorduk aq korkudan yusuf yusuf olduk zaten cıkarken yatagın uzerıne atmısım izmariti.oda alev almıs.2 katlı bina cayır cayır yandı yarım saat ıcınde :D allahtan terkedılmıstı..zaten mıllet yıkılsın yada yakılsın dıye bakıolardı.Çünkü ürkütücü idi beya.. 5 itfaie kamyonu calıstı onu söndürmek için aq :D allahtan evden kacarken biri görmedide ispiyonlamadılar.yoksa yarra yerdik.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    :) Madem tarla dediniz bende tarladan başliim :P

Ben amcaoğluyla Kayseri'de bizim evlerin önünde tarlalar var orada tarlanın içinde ekinlerin arasında koşturuyoz..
    Ekinler öyle büyümüş ki boyumuzu geçiyor a.k :)
    Benim ayağım takıldı bi düştüm ekin yere yapıştı dümdüz oldu kalkmıyor:)
    Aklıma cinlik geldi a.k :) Yattım ekinin üstüne yuvarlan dur :D
    Zigzag çizerek yol , ev, garaj fln yapmıştık amcaoğluyla daha o zaman 6 yaşındaydım :P
    Sonra bi baktım amcam bize doğru koşuyor :) Biz bi kaçtık amcam bizi yakaladı kulakları çekti kıçımıza tekme .. Çok sinirlenmiştim a.k :)
    Tarlanın sahibi biz Antalya'ya taşındıktan sonra haberi olmuş :) Sonra onun oğlu da bizim iş yerinde çalışmaya gelince öğrenmiştim..
    Tarladan mahsül alamamışlar gitmişti onca ekin, arpa, buğday :))
    Bu 1 :)

-

Ehem 2.si de :

11-12 yaşlarında tam hatırlamıyorum..
    Mahallede oturduk meydanda arkadaşlarla muhabbet ediyoz..
    Bitane şişman iri yarı çocuk var a.k kızlar falan var artistlik taslıyor kızları güldürecem die saçmalayıp duruyor..
    Başladı bu işte Allah yağmur yağınca aslında işiyor falan demeye (tövbe tövbe)
    Biz amcaoğluyla(yine aynı şahıs :) ) buna bir sinirlendik..
    Onların da mahallede bir tane boş evleri vardı..
    Gece sapanları aldık.. Hava soğuk kar maskesi falan derken karanlığa büründük..
    Sonra ev mahallenin ortasında saat 22:30 - 23:00 arası :)
    Biz başladık tek tek camları indirmeye.. Bütün camları indirdik ama hiç sağlam koymadık..
    Ertesi gün çocuklar meydanda evi seyrediyo :) Bize dediler sen kırmışsın fln biz çaktırmıyoz :P
    Sonra o ev gençlik evi olduydu amk :) Darma duman ettiydik bakım fln yapmadılardı.. Evde karı fln s...iolardı :) Daha çok hatırladıkça anlatırım :P

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    başka bi tahribat daha geldi aklıma onu da yazam.
    gene izmir / gaziemirde aynı mahalle. sokaktaki en büyük abi benim 11 yaşıma rağmen o ara. mahallede hepisi aynı sınıfta olmak üzere 8 yaşında 6 delikanlı var. hepsi bana kürt abi dio tabi. yani nick mick ayağından değil hepsi kürt abi diyodu cidden :D bunlara dedim gelin beyler çete olalım. gıcık aldığımız adamları deli edelim, piskopat edelim, paranoyak edelim, zıçtıralım altlarına. tamam abi dediler. bir ggece herkes siyah bir mont ayarladı. mahallede 15 yaşında bi 8. sınıf piçi var acaip yakışıklı ve mahallede her zaman en dilber kızlarla geziyo. siyah montlar tabi şubat akşamlarından biri siyah eldiven ve siyah bere. bende de siyah bi gözlük gece gece :D gittik torpilleri aldık. evde tam zengin evi. çocukta şimdiki tabirle tikky. ev sitenin en seksi evi :D etrafı boş arsa. çocuklara komutan gibi emir veriyom sen buraya sen buraya deye. herbirine de bi boncuk tabanca. 5 torpil. bide kod isim vermişim götlere :D benimkide kürt abi :D dedim emir verince atın. hepisi attı aynı anda askeriye zaten devriye aracını gene çağırdı gece vakti projektörle arsaya bakıyo saldırı var sandı :D bende de büyük bi taş etrafına bi not bağlı bahçeye attım.
    "ayağını denk al zengin piçi bütün hatunlar sana kalmaz."

ertesi günü anası babası geldi okula. beni ayakkabıdan tanıdılar. müdür abla bi temiz dövdüydü :D tabi sora topluca çocuu dövmeye gittik ayrı şey.
    o bebelere vereceğim poketaso borcum hala var :D bi ara urarsam vericem

kendinize ayığ olunuz
Toplam Hit: 23232 Toplam Mesaj: 103