folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder İlk Tahribat"Inız ?

İlk Tahribat"Inız ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lazkopat_blade
    lazkopat_blade's avatar
    Erkek
    Amcamın temprasının kaportaya dag bisikletiyle çıktım pişmanım

yeni yeni bisiklet surmeye calısıodum babamda bana dag bisikleti almıs kucuk bmxi surmeyi ogrenince ona gececektim bekleyemedim temprayı herkez bilir ön tarafını amcam iice kaldırıma yanaştırmış babamla beraber arabanın karsısında oturuolardı bende onlerinde surmeyi ogrenmiştim onlara gosterecektim ya tamm surmeyi ogrendimde durmayı ogrenemedigimden arabanın on kaportaya cıktım kaldırımın ustunden dırek arabaya once yawaslama sonra durma ardındanda dusme yasayıp en sonunda kaportacının diregemi girdiniz sorusuyla babamların guluslerini hatırlıorum :D

Sen Tut milyarlarca sperm arasından birinci ol sonra gel tütün eksperi ol hayatımın a.k
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    babamı ezdim pek te pişman diilim

6sınıft falanım arabayı otoparktan bn cıkaracam arabayı 2.defa falan alıom neyse cıkarırken tabe ajemiyim babam uzakan bana gel gel gel gel sag yap gel falan dio bnde yawas yawas cıkıom o sıırada noolduysa oldu babam "tmm yeter inde bana wer artık dedıgı zaman bn gaiba debriajdan ayagımı mı cekmısım noolmus araba istop etti 1 metre falan ileri gidip durdu babamda o sırada bana dogru gelıo adamın aygını zikmişim bn bayagi moraardı bacagi mosmor oldu boyle patlican gibi 2-3 ay sekteledı doktor da içişey yok dedi

çocuktum,büyüdüm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek
    yaşımı hatırlamıyomda 10 yada 12 arası... bizim karşı sitenin bebeleri benden nefret ediyollar nese :) bende bu kodumun yamyamlarına kılım balkonun altından geçiyollar kafalarına misket neyim atıyom yarıyom neise büfeden 1-2 çokomel aldım eve geliyom bunlar karşıdan geliyor yaşları 13-14 dediler misket bulduk seninmi bende mal gibi atladım he benim onlar diye.. teşekkürler nerde buldunuz felan filan bunlar beni bir dövdüler sahaya alıp :) kafa göz nese sora and içtim hepiniz a.q diye.. kuzenlerde bize gelmişlerdi 1-2 gün sora 2 tane kuzenim var teki 15 tekide 16 yaşında felan yane şimdiden galibiz.. :) bir kuzenim bebeleri yakaladı tutuyo diğer kuzenimde torpil var kız kaçıran falan.. baktım sağımda doğalgaz borusu.. :) yeni döşüyolar o saman cinlik ben tutuyom boruyu :) kuzen arkadan torpili koyuyo ateşliyo bebelerin üstüne :) sapıo bitanesi tutmuyo ama bebeler yusuf yusuf ağlıyo manyak bir intikamdı unutamam hayatım boyunça :) :)

sırıtma la.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bu koku yayan ot u okuyunca aklima geldi...lise2deyiz...bir fasist bir humeynici bir sosyalist(ben) cok iyi arkadasiz ucumuz...bahar gelmisti dedim boyle hareketsiz olmaz gelin biraz piclik yapalim okulun bahcesinde o ezince pis kokan bitkilerden var gittik oradan 4-5 yaprak kopardik...sinifa geldik tenefus...ben dedim siz bahaneyle su siniftakilerileri disari cikarin falan...sinif bosaldi daldim sinifa eziyorum yapraklari...sonra caktirmadan koridorda ezdim...neyse cok gecmedi...millet disari kaciyor...sonra zil caldi herkes iceri girecek...neyse derste edebiyat cok kil bir kari giriyor derse uyuz amk...neyse kokudan durulmuyor tabi...ben gazi veriyorum kim yapmis yav olmaz ne bu kardesim....o arada hoca muduru ve silah arkadaslarini cagirdi...mudurun gozunde ilk supheli benim aslinda gecmiste piclik cok :)....sonra bizi siraya dizdi...kaldirin ayaklarinizi dedi...aha sictik dedim mudur daha tecrubeli cikti....neyse butun sinifi disari cikardi bana ogretmen sandalyesini verdi gir lan sinifa 45 dakika burada beklicen ceza dedi sinifta o kokunun icinde 45 dakika bekledim....ama salakmiyim ben...3-5 tana tikky kiz vardi...aklima onlarin cantasi geldi actim cantalari kurcaliyorum tabi aradigimi buldum parfum :)....kravati cikardim parfumu basiyorum kravata sonrada burnuma tutuyorum sonra sinifa bosalttim parfumu 3-4 dakika hava duzeldi hatta mis kokmaya basladi 3 tane sirayi birlestirdim uzandim bir guzel...en son beni uyandirdiklarini hatirliyorum bi guzel uyku cekmistim :)....

----------------

birde orta 2 deyim...birtane cocukla ters gidiyoruz birbirimize ama o got alttan almiyor neyse..ben sesimi cikarmiyorum amk yurtcuyuz gotune cop sokup dans ettiririz istesem...neyse birgun mac yapiyoruz...bu gotveren birsey yokken "anani...." demezmi off amk zaten anne yok benim sartalle tinnnnn....cocuga kafayi birgommusum tekme tokat sonra cocuk yere dustu burnunu tutuyor nasil kan bosaliyor amk sonra yeni kale direkleri getirmislerdi 7.sinifta yepyeni daha onlara asildim sallaniyorum kale esnedi bir biraktim cocugun beline bagiriyor ama benim gozum donmus dovuyorum hala...sonra iceri zili calmis mudur falan cikmis ama okul bizi seyrediyor hocalar arkadaslar girdi araya ben hem agliyorum hemde hala dovuyorum...o arada cocuga bir paket tuvalet selpagi getirdiler anca kani temizler :)...sonra mudurun odasina goturduler beni mudur pis bir dayak atti bana...ben orada ne soyledim bilmiyorum ama neyse okul cikisi oldu cocuk yedi sulalesini cagirmis amk onu birak amcasi babasi dedes anasi hepsi gelmis...daha agzimi acmadan...bana bir girdiler kafami saga ceviriyorum 2 yumruk kafa sola savrulurken 3 yumruk ordan alttan ustten saftimi kaydirdilar o arada cavusla taylanda pis dayak yedi tabi ama fazla degil ben safti dagittim ...amk boyle dururmu mu yurda gidiyoruz safti kaydirmisiz...yurda 100metre kala en az 100 kisi bize kosuyor ne oldu falan neyse yurda gidip bir guzel temizlendik...tam 270 tane yetim amk 7yasindan 18 yasina kadar ve yasi dolup cikan 22-23-24 yaslarinda eski yurtcular toplandik....sadece 7-18 yas olan tam tamina 270 kisiyiz...oglenci devrede olan ogrencileri gidip okullarindan cagirdik pis kavga edecez belli...sonra gidiyoruz millet bize bakiyor polis falan gordu ama durdurma yetkisi yok yurt cocuklarinin dokunulmazligi vardir polis tokat falan atsa aciga alinir...neyse cocugun evini biliyorum sokaklari kare seklinde 4 guruba ayrildik ben 6-7 arkadasla cocugun evinin onune gittim zaten beni gorunce bide kendi coplukleri ya asagi indiler hepsi sopalar kurekler falan ellerinde :)...bir islik 4 koseden bizim cocuklar sokaga akiyor amk it gibi tirstilar serefsizler haysiyetsizler oglun yasindaki cocugu dedeni cagirip dovdurmek nasil birseymis gorun....kadinli erkekli cok pis dayak attik ama oyle boyle degil evlerin camlarindan tut sokagi savas alanina cevirdik ...polis geldi bizde buyuklerden 5-6 kisi olayi ustlenip karakola gitti ifade falan derken oaly kapandi...sonrada o kavga ettigim cocukla can ciger arkadas oldum :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    çook seneler önce yaptığım bi salaklığı anlatıyım size mezarlıkta geçiyor yine olay a.k
    bu salça kutuları var onların altına torpil koyup patlatıom neyse mezarın duvarına koyayım öyle daha güzel görürüm hemde biraz fazla yükselir dedim tabi yukarıda elektrik tellerinin olduğunu akıl edemedik :D neyse 2 tane torpilin fitilini birleştirdim yaktım bommm elektrik tellerinde salça kutusu a.k cazır cozur dedi bi baktım bi patlama sesi geldi tabi bunlar olurken ben arazi oluyorum etraftan ne kadar çabuk kaçarsak o kadar iyidir :D sonra tekçiler ve polisler geldi neyse gıcık kaptığım ib çocuk vardı zaten ipne ispiyon etmiş beni :D polis geldi a.k ben gayet soğukkkanlıyım polis soracak ne oldu diye sordu a.k ne oldu burada dedi bende yav bu hamza iti mezarlığın üstünde tenekenin altına torpil koydu patlattı polis amca dedim manyakmı ne bu çocuk zatn hiç sevmiom dedim polisde göt oldu yedi hemen :D annesine sölemişler çocuğun akşam babası ile box yapıyordu en son duyduğuma göre :D
    -------------------------------------
    günlerden bir gün hafta sıonu daha sıçöırtmayız tabi bende ipnelik var tyeyzeoğlunu taktım peşime dedimki ahmet gel la senle köye gidelim dediki bugün otobus kalkmaz dedi ne otobüsü olm bisiklet varya a.k altımızda dedim 50 km bisikletle gidicez a.k yolda köpek kaynıo :D küçüüm daha kafam basmıyor o kadar neyse gazı verdim tamam dedi sabah çıktık akşam 9 da döndük ölmüşüz ana yorgunluktan a.k zaten 35 km kadar falan gitmişiz geri döndük göt yemedi sonra :D neyse bizimkiler bizi arıor tabi bizim teyzeoğlu temiz bir sopa yedi çığlıklarını 100 metreden duyuodum Allah sizi inandırsın babam yok tabi gelmemiş daha eve :D çok şanslıyım annem üç beş bağırdı çağırdı işte bende vurdum kafayı yttım :D babam sinirden köpürüyodu tabi ama ben mışıl mışıl uyuyom sanıyorlar :D ne uyucam a.k numara yapıom ertesi gün oldu öyle unuttular filan :D
    ----------------------------------------

bu favorim :D

bunu hiç unutmam işte :D
    bizim şişko tam abaza bi arkadaş var 7-8 kişi kantinde toplanmışlar neyse ben kantinden bi kola aldım dedilerki içine akıtalım şuna içirelim dediler bende güvenemedim 7-8 kişiyiz kesin biri ipnelik yapar bunların disiplini boylarız dedim neyse çıktım okulun arkasında doğru gittim yasin diye ark geldi :D oda dedi gel ikimiz yapalım diye tamam dedim verdik kolayı çocuğa 500 ml. ler yeni çıkmıtı o zaman neyse salladı bu içine çay gibi oldu kola a.k :D neyse içer gibi yapıyor bu şişkonun yanına geldik bide top oynamış a.k hanzosu terlemiş çocuk su içse kilo alıyor a.k :D neyse zaten biz al iç demye kalmadı verin onuda ben içim dedi ii al dedik bizde o içti yanında bi çocuk vardı lan şişko azda bana bırak dedi oda içti tabi biz yarılıoz okulun ortasında millet bize bakıyor nie gülüyor nbunnar diye :d yasin ionesi söleyecek diye çok tırsmıştım a.k hep bana şantaj yapardı sölimmi diye :D bende siktir git söle kola seninse sidik senin a.k derdim bende :D
    hey gidi günner hey yine yazıcam böle aklıma geldikçe.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek
    Bu gune kadar kimseyle sağlam bi kavga etmedim ama.ilk okulda 8 . sınıfta kızın biri bişi dedi yani baya uzun bi mevzuydu kı zbende iriydi iğren. bi şekilde kız dan tiskindim ondan sonra gözüm karadı kızın kafay bi yumruk attım kız direk bayıldı.arkamı döndüm geçtim sırama oturdum eçvremde millet nabtın falan diyo lan ben adamı böyle yabarım bana bulaşmayın arkadaşa hak edene ders,ni vermek bize düştü işte alın a.q diye saydım üztüne bi sürü kız ertesi gün gelmedi özel hastaneye gitmişler.Sonradan çok korktum bişimi olduki diye ama kızları zaten fazla sevmıyorum a.q ona pislikmişcesine nefret duyunce sonu böyle oldu a.q ama bişi olmadı... İnsan verdiğim bi tahrıbat aha
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    bizim sınıfta bi ürt vardı..onu 2 gunde 3 kez dövmüştüm.bi daha artistlik yapmamaıştı.

dövme nedenm:: milliyetçi konusmalar yaparken amck amck konusmasıydı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    Antioksidan ..mcık ..mcık konusma nasıl oluyor milliyetçi konusmalarda merak ettim harbiden ciddiyim bak sorumda
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek
    şahsi ilk tahribatım kendimi bulmam olmustur ogunden beri ben bendeyim o gun tbt yi fark ettiğim gundur.

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    okuldayız eski dokuzlar bunlar ülkücü ayağı felan bizim sınıfa geldiler 2.5 sınıf birleşmiş. bizim arkadasın tekiyle papaz olmuş bu ibneler. neyse papaz oldulardı biz de bi önceki gün bunların kata gidip bi gezdiydik kapılarının önünde. oğlan geldi bizim arkadasa dün dedi bizim kapnın onune gelmissiniz noldu dedi arka taraf kaalbalık biz 15 erkek sınıfta işte bizim arkads şey dedi şimdi sen geldin ben dün niye sizin kata geldim mi diye soruyon dedi?

Oğlan evet demeye kalmadı arkadas buna kafayı bir gömdü baktım sıralar havada ucusmaya basladı, sıralar değişti ya şu tek kişiliklerden lan etraf bi baktım a.q kimse kalmamıs millet birini almış sonra bi baktım bizim arkadasın 2 katı boyutunda oğlan cüsse olarak da iki kat bizim oğlana dalacak karsı karsılayar olayı görmemle birlikte sıraların üstünden oğlana bi uçan tekme attım ikimizde yere düştük sonra bunun kafadan tuttum piç nefeste alamıyor vur a.q vur vur baktım oğlan sarı bişi kıpkırmızı oldu neyse bıraktım gitti kaçtı sonra sınıftaki diğerlerine dalmaya başladık sınıfın bi köşesinde arkadasın köyden getirdiği elmalar vardı kaptığım gibi onları fırlatmaya basladım artık kime dek gelirse bu arada biz 15 kişiyoz onlar nerden baksan 3 kat fazlalar bizde bazı girmeyenler de var da kafadan bi 30 kişiyle dövüşüyorduk. neyse bu bebeleri dısarı cıkartmayı basardık koridorda hocalar felan daha yeni geliyor millet küfür basıyor kime dekgelirse vuruyos oğlan tekine felan kaloriferin üstüne cıkıp baya iyi tekme savurduydum bizim tarihçiye felan da gelmiş de neyse o da arada kaynadı. işte öyle bi dövdüydük sınıfa girdiğimizde sıra felan kalmamıs defter kitap yerde toz duman atraf neyse bu kavganın ikinci bölümü de var.

sınıf basmaya gelenlere piç müdür bi bok yapmadıydı sürtük.

Hoop.
Toplam Hit: 23233 Toplam Mesaj: 103