folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder İlk Tahribat"Inız ?

İlk Tahribat"Inız ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    ilkokul 5. sınıfta bizim ilçenin dışındaki askeriyenin arkasıına gittik sigara içmeye arkadaşlarla.. arkada da tanklar için yer yapılmış..daldık içine bi baktık dünya kadar mermi a.q.. bunları götürelim barutuyla isimlerimizi falan yazarız dedim.. birden arkadaş çagırdı bakın burda ne var dedi..Gittik bazuka mermisi vardı bitane..sonra baya bi uzaklaştık askeriyeden...tepeye çıktık bazuka mermisini ve 50-60 taneye yakın biksi mermisini aldık ateşimizi yaktık..sonra hepsini ateşin içine attık ve koşmaya başladık
    on dakika sonra birden o kadar büyük bi patlama oldu ki yakınındaki ağaçlar falan hep yanmaya başladı..a.q dedim boku yedik..millet ilçeyi pkk falan bastı sandı..asker amcalar başladı bizi taramaya..allahtan çok film izlerdik o zamanlar..Siper falan derken adamlar yanımıza geldiler..teslim olun falan hepimiz ellerimizi kaldırdık..bizi gören yüzbaşı ilk önce sırıttı ardından pası dövdü bizi a.q. babalarımız falan da devreye girdi olay kapandı.. ama o mermileri falan oraya atan rütbelilerin de hepsi cezalandırdı..suç bizde mi abi**
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

Removed...

hikaye
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    Bende yazicaktim ama doguhan'in konuyla alakasiz,gereksiz Hacked! mesajindan sonra hevesim kacti)) Yazariz bir zaman..

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek
    bende küçükken biraz kabadayılığım vardı a.q gelen gideni dövüyordum sonra bir ara 3 tane piç dediler gel senle taso oyniyalın dediler bende tamam dedim a.q

ben de oynamasının iyi biliyorudm şansımda vardı ama çacuk dedi haho arkada ne oluyor benimim arkama bakmamla o.ç aldı tüm tasoları kaçtı bende kovaladım onu 250m olimpiyat koşusu sanki çocuğu yakaladım hem kendi hem onun tasolarını aldım sonra çocuk vede 2 arkadaşı bende dükkanın önünde babam ve arkadaşları gaste okuyor ama bizden haersizler u baktım çocuk geldi adamlar önce birini yolldı dövüş başlarsa diğerleride çaktırmadıan gelecekti i çocuk geldiği gibi ben ona gişitim tak küt diğerleride ben çocuğu dövünceye kadar karşıya gelemedi çünkü gelin konvoyu geçtii:D:D:D:

adamlar geldi, onlarıda dövdüm atbii aradabenden bab baba die sesler çıkıyormuş:D:D:
    adamlar orada mağlup 2-3 gün sonra ben mahhallenin abisigidiyordumki baktım öndne 3 kişi çıktı dedim ben döverim onları baktım arkadada 3 kişi a.q dedim ne yapiimen abi yapmayın yağ felan o.ç ler dinlemedi ki giriştiler bana ama fazla dayak yemdim bir kafa 5-*6 tane tekme ha + gözde biraz morluk:D kaçmasaydın daha kötüsünü yapacaklardı:d

işte gerçi bu tahribat olmuyor dayak yeme sahnem:D:D:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek
    başka bir hikayem ben daha küçüktüm ateşli şeylere bayılırdım:D:D a.q dayımın çakmağı tam önümde dayanamadım çaktırmadan yürtüüm sonr her kes odadayken içerisi kalabalık .
    ben kanepenin arkasına grdim kanepede daha yeni sayılır a.q kenepeyi yakıyorum biraz alevlendi ben hemen çıktım oradan hala ateş yanıyor baktım biraz dayım felan diyor yaw buralardan ateş kokusu geliyor sonrada bir bakıyorlare bizim kaneme tren gibi duman çıkarıyor halla halla söndürdüler ilk önce kimse sormadı kim yapmış işte nasıl çıkmış sonra misafieler giittii babam 6 kardeşiz bizi sorguya aldı kim yaptıı be n de çaktırmıyom sonra abiim kalleş abe:D:Ddedi baba çakmak ondaydı demekki beni görmüüş babamla baş başa kaldık beni odaya sokta ya allah tabi ortalık kararıyor tak-küt-pat -ax-uy -anne-nninee-dede bağırıyom sopa bende kırıldı ninem olmasaydı demir devreeye girebilirdi zaten o gündne sonra yakma girişimlerimi evde asla yapyordum çünkü damada yapıyorum benim bide dam hikayemm var:D
    o daha beter.... devamı sonra
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    msn yi açtım sabahleyin ipnelik değilmi a.q 20 tane kız WAr hepsini sövdüm sildim msn yi kapattım varmı daha berbat tahribat
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToRReSs
    ToRReSs's avatar
    Erkek
    şimdi bi sürü warda nerden hatırlıyımm...ben 2 tane anlatıyımm..

1)biz ortaokuldan mezun olduk okullar kapandıı akşam bizim elemanları topladım werdim hepsinin eline 1 sprey boya dedim yazın içinizde ne warsa (=
    biri yazmış faşo zeki(zeki müdür)
    biri yazmış kek gülay (sınıf öretmeni taş gibi hatundur 22 yaşındaydı yeni gelmişti paso ağltıyoduk karıyı bize yıl sonu balosu yapmadı)
    sora yazmışlar umumi hela büyük 500 kçük 250-motor gülay mothafucka gülay-gülay amını özledim-bu okulun a.q fln

2)gene aynı akşam aldık gittik gülayın ewe torpilleri yerler çamur torpil çamurun içine koyarsın cama attık 7 tane fln torpil hepsi yapıştı sora hepsi 1 patlar cam şangırt indi aşaa bizde 1 topuk yaptık 5 dakka depar 20 dk sora fln geri döndük polis fln dolmuş heryer =)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    yaw ilk tahribatımı hatırlamıyom ama en iisini anlatim..

12-13 yaşlarındayım.. ergenliğe yeni girmiş heycan dolu bi gençtim o zamanlar :D bir ramazan akşamı, tonlarca misafir bize iftara gelmiş,ev tıklım tıklım, benim de canım sıkılıyo napsam da bi ipnelik yapsam.. sora aklıma geldi, bende ezan okuyan bi program wardı, pc nin sesini son ses açtım, zati benim oda da biraz uzaktı salona, iftara 3 dk kalmış, sora açtım ezan sesini bi baktım bütün millet yumulmuş yemeklere, sora benim pc nin ezan bitti.. 1 dk sora gerçek ezan başladı tabi o arada ben gülmekten kopmaktaydım :D sora anlaşıldı, o gece sabaha kadar babamdan dayak yedim :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LGA
    LGA's avatar
    Erkek
    küçükken babamın kucağına işedim çok tahrip oldu adam :D :D

Lçizgiçizgiçizgi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ombra
    ombra's avatar
    Erkek
    Bunu zaten yazmıştım...

Senesini tam hatırlamıyorum galiba 2-3 sene önceydi biz sitede 3-4 arkadaş torpil patlatmayı çok severdik ama öyle atıp kaçma değil sabah 6"da kalkar sitenin ortasındaki sahada yada kumda torpil patlatırdık yada geçenin bir yarısı ama sonra siteden şikayetler gelince bizde atladık bisiklete yanımızda 2 kutu torpil bir sürü kibrit aldık Sitenin yukarısındaki köyekümesteki tavuklara atardak sonra tavuklar çok korkardı vb. öyle bir sürü şey yaptık sonra nasıl oldu da oldu 2 kutu torpil bitit ama biz de kibrit daha vardı onunla oynuyorduk sonra arkadaş otlar vardı onu yaktı biz hemen üzerine basarak söndürdük sonra ben de yakmak istedim ama tutuşturamadım sonra ver beceriksiz dedi yaktı snra aramızdan biri dediki biraz dursun sonra birden alevlendi o ara köyün çocukları maç yapmak için geldiler bizde hemen bakkaldan su almaya gittik bizde para az vardı o yüzden 1 lt"lik su aldık ne kadar söndürcekse sonra tam gidiyorduk o çocuklar bi adama işt bunlar dediler adama en yakın bendim adam bize küfür etti bizde hemen suyu attık kaçtık en arkada bendim ama göt korkusundan en öne geçtim sonra siteye gittik hemen itfayeyi aradık itfaye gitmiş zaten sonra hemen üzerimizi değiştirdik çünkü her yeri siyah olmuştu 1 hafta sonra arabayla gittik baya yanmış ama üzülmedim çünkü zaten yakıyorlarmış ama biz ek olarak yanındaki büyük ağacı ve taze yeşillikleri yaktık o kadar ama tek üzüldüğüm şey topladığımız ayçiceklerini orda unuttuk

bide ben küçükken halıyı yakmıştım(nasıl yaktığımı ben bile hatırlamıyorum annem diyo sen yakyın ama halının bi köşesi böle baya bi yanık) evin halısını annem onu çatı katına koymuş orda unutmuş geçen gün atacaktı ben dedim atma hatıra olur dedim dinlemedi attı.

bide ben yaz olunca sıcakla beraber sapıtıyorum. Torpil poatlatma adam dövme normalde olsa asla durup dururken dövmem ama yazlıkta bazı zengin p*çlere uyuz oluyorum. her neyse bi keresinde kumsalda akşam yürüyoduk. ateş yakmışlar bizde ateşe doğru gidiyoduk takdiye önüme kocaman en hormonlusundan patates düştü. ama atan kumsaldan değildi sitedendi her yeri kemirilmişti bende iğrenmedim, tutup fırlattım bide sinirlendim deli gücüyle. Sonra 2 dk içinde 4-5 çocuk geldi. bi tanesi omzunu tutuyodu(Allah'tan kafaya gelmemiş). Dediler siz mi attınız bende siz atmasaydınız bizde atmazdık dedim ulan baktım arkadan takviye geliy adamların vın turizimden kaçtık. sonra bunlar bize torpil atıyo bizde boş dururmuyuz kumsalda birbirimize atıyoruz ama hiç biri gelmiyo bizimkilerde onlara gitmiyo. sonra derken benim aklıma cinlik geldi biz hemen geri çekildik 20 dk sonra bu itler ateşin başında dururken ben çaktırmadan ateşin içine 2 tane torpil attım atmamla 2 side bom oldu. sonra araştırdık o ipneler atmış gerçekten.

Bide arka siteden bi kızın ensesine yumurta atmıştık terastan sonra ailesi biz oradı tabi biz kaçmıştık. Sonra bizim siteye geldiler yönetici duyuru yaptı baya bi sövdü ipne hasan(hasan yönetici) sonra biz yumurtayı attıktan sonra arkadaşa gittik 3 kişiydik sonra bizimkilerle arkadaşımın ailesi geldi bizim yaptığımızı anlamışlar birazcık kızdılar bize

daha aklımda var onlarıda aklıma gelenlerle anlatcam
Toplam Hit: 23223 Toplam Mesaj: 103