folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder İlk Tahribat"Inız ?

İlk Tahribat"Inız ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WeBCiN
    WeBCiN's avatar
    Erkek
    VALLA BEN

BİZİM ORDA HAMAM VARDI BELEDIYE ÇOPLUK KAMYONUN U BURAYA PARK EDERSİ HAMAMIN ONUNE BENDE 10 YAŞİLARINDAYDIM BİNDİM ARABAYA VİTESLE BİLMEM PEDALLARLA OYNARKEN

ARABA HAMAMMA GEÇ Tİ

ZUHAZUHAUZHAUZUHA

ŞİMDİ 20 YAŞ

BANA BİŞİ OLMAMAISTI KIMSEDE BU ARABAYI KIM YAPTI DİYEDE SOTMÖAMASITI

ZUHAZUHAZUZAA

sizin risk dedikleriniz benim için bir fırsattır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hitbaytar
    hitbaytar's avatar
    Erkek
    ilkokuldaykene ypatıgım bi tahribatı anlatayım size :D
    şimdi bi kış akşamı 3-4 arkadaş bi yeşillğin üstüne yattık karsıdada araba yolu var a.g neyse , başladık arabaların camlarına taş atmaya yollarda feci kaygan.Bazıları durdu felan baktı kimse yok ortalıkta basıp gittiler.Sonra bi tane cip geldi.Taşı bi attık tak arabanın ön cam aşşa ind.Şöför de kadınmış a.g arabayı kaya kaya durdurdu bizde hemen topukladık tabi.Valla sonra noldu bilmiom:D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ombra
    ombra's avatar
    Erkek
    ulan araba dedinizde aklıma geldi biz 3 arkadaş elimizde boncuk atan tabancalarla arabalara atıyoduk normal yoldu ama arabalar çok hızlı gelmiyodu bizde resmen arabaları mermi yağmuruna tutuyoduk neydi o 20 dk resmen gelen geçen arabayı taradık sonra bi adam us diye bi çocuk vardı onu tuttu bizde bizim kankiyle kaçtık(şimdi diyorum keşke kaçmasaydık ama döt korkusu işte) adam demiş buna lan ne atıyoun bi yandan da kulağını tutmuş demiş seni öldürür birazda sövmüş. bide bunun işeme huyu vardır sürekli altına eder adam yakaladığında altına etmiş alıyodu (biz kaçtık dediysek ewe değil biraz aşağıya kaçtık )
    adam gidince hemen yanına gittik baktık işiyo bi yandan alıyo zaten adam bunu altına ettiğinden bırakmıştır. (o zaman çocuğun yaş 11-12) sonra biz eve gittik koptuk gülmekten yunusta zaten kendi ewine gitmişti

NOT:bu olayda en büyük tahribatım Yunusa oldu..

Bide saat gece 11-12 falandı elimde su vardı azına kadar dolu arkadaş dediki bunu arabaya fırlatamazsın bende idaaya girdim tabi arabanın camına fırlattım kaçış o kaçış arkamıza bile bakmadık tek duyduğumuz fren sesiydi zaten 5 kayme vercekti bende istemedim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatih66
    fatih66's avatar
    Erkek
    ben yazları köye gittiğim zaman civciv ve ördek yavrularını boazlarından tuvalet borularına asardım. tavukların üzerinde zıplardım 12 yaşımda bıraktım. şimdi nezaman gitsem millet tavuklarını saklar. belki başka şeyler yapmamdan da korkuyolardır. 8)

F.K.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    freefalcon007
    freefalcon007's avatar
    Erkek

ben bi gece topladım bizim elemanları gittik bizim okula..

freefalcon007 tarafından 01/Nis/13 14:10 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlkIIN
    AlkIIN's avatar
    Erkek
    bızım ew ın yakınlarında tren yolu wardı ceplerımıze torpıl aldık kıs kacıran we cakamkları aldık 9 yasımdaydım tren yolunda buyuk tasları bulup raylara ıtına ıle dızdık we beklemeye basladık cok uzun bı trendı we bız torpıllerı yaktık ıcıne attyık bır kacı gırdı hepsı gırmesdı ama dızdıgımız taslar ıse ternı bole ılk tyeker gıbı olan seyı cok hafıf zıplatıyordu sese polısler geldı ızde kactık we saklandık aksama kadar polıler maheelede gezdıler sakladıgımız yerden cıkamadık bekledık durduk aksam 9 da ewe gırdık
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    ben 4-5 yaşımda kıbrıstayken ortalık kertenkele doluydu ben de nüfuslarını azaltmaya adamıştım kendimi. hala da kertenkelelere acayip hayranım yan taraftaki ormana yaz gelse bir dalacak bir daha çıkmayacam.

https://t.me/pump_upp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Sezer aqdun forumun ne kadar eski konu varsa üste taşıdın amk biraz daha araştır 2002'nin konusunu bulursun belki.

λ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Alican adlı japon balığım wardı çok sewerdim. bi gün kız arkadaşım bizim ewe gelmişti küçükken ben ona aşıktım amq sonra dediki balığı çıkartta sewelim dedi. ben faanusa elimi daldırdım çıkarttım sewiyoz felan balık çırpınmaya başladı ben korktum masadada pamuk wardı sakinleşmesi için pamuğa yatırdım. sonra dedim geri koyalım suya belki susamıştır diye. bi koydum yan yattı balık kafasına vuruyom ses çıkartmıyo amq balığı öldü kız yüzünden Ağlayan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    haueh holydemon koptum yaw :D kız yüzünden gitmiş güzelim balık. kız verdi mi bari? benim balıımı öldürcek te vermicek öldürüm o kızı :D

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
Toplam Hit: 23209 Toplam Mesaj: 103