folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İngiltereye Hicret Ettim...

İngiltereye Hicret Ettim...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı
    patron_38 bunu yazdı

Holy dayı shoreditch e git yol tarif ediyim dalston dan 149 a bin Liverpool streete doğru ilerle liverpool streete girmeden rainbow var gündüz vakti git ama alışınca geceleride gidersin , ortam yaparsın :) ama oraya uğramadan Londradan dönme 

Hocam konum atsana 

Londra ya çalışma/yerleşmene sevindim @holyone Aytek başarılar dilerim. Biraderim de 60-61prince Square da yaşıyor 8-10 yıl VS tekrardan başarılar . 

Muhteşem yer hyde park 2 adım yanında , ne işle meşgül 

yan cizdim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

beni evlatlık olarak almazsan sana minecraft daki sütlerimi helal etmiyorum.

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Ben de saldım tryi bugün itibariyle. Abd vizesi cıktı bugün 8 ay master sonra da bir yazılım firmasına girip cpt yapacam 2 yıl. 

Trde güyya iyi maaş alıyoruz. Araba alacaksın 300k ev alacaksın 1m. Sokarlar öyle iyi maaşa. Devleti doyuruyoruz burda baska bir sey degil. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı

Ben de saldım tryi bugün itibariyle. Abd vizesi cıktı bugün 8 ay master sonra da bir yazılım firmasına girip cpt yapacam 2 yıl. 

Trde güyya iyi maaş alıyoruz. Araba alacaksın 300k ev alacaksın 1m. Sokarlar öyle iyi maaşa. Devleti doyuruyoruz burda baska bir sey degil. 

Devleti doyurmuyorsun sadece bir aileyi ve çevresindeki yalakları doyuruyorsun, gidin güzel kardeşim hepiniz gidin daha güzel bir yaşama layıksınız, islamcılar ile yaşanmıyor.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek

Napiyosun Seyh nasil gidiyor?

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

iyi yapmışsın

zerre imkanım olsa 1 saniye düşünmem giderim..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

hocam merak ettiğim neden ingiltere senidemi bu kralicenin derincileri yonlendirdi sen farkına varmadan nasıl gelişti ingiltere sürecin _?

@holyone soruma cevap alamadım? 

neyse seyhim orda bi ihtiyacın olur basın dara düşerse ara bu arkadası:

+44 7869 089890

adı fatih 5 yıldır orda.. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    whopper bunu yazdı

Devleti doyurmuyorsun sadece bir aileyi ve çevresindeki yalakları doyuruyorsun, gidin güzel kardeşim hepiniz gidin daha güzel bir yaşama layıksınız, islamcılar ile yaşanmıyor.

islamcılara lafım yok hocam gercekten bak islamcı dediğimiz gercek insanlar bu akp tafyası deil zaten cevremde cok namazında ibadetinde işinde faiz vs kullanmayan insanlar var he belki alıstıkları düzenden dolayı fırsat bulsalar dicem ama zenginlerde ama adamlarda gram sapma yok feto salagının tek yaptıgı hata herkesi islamcı sanıp bunları büyütmesi oldu sonra cingen isine dondu .. aldı yetkiyi gördüler etkiyi :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

@cybermole

2 arkadaş bana dediler ki Ankara anlaşması bu ay bitiyormuş biz başvuruyoruz. Dedim benim bir diğer arkadaşa götüreyim sizi o nasıl başvuruluyor bilir hemde İngilterede firması var bağlantıları var.

Sonra 3. arkadaşa gittik o dedi ki ben de başvuruyorum, 4. bi arkadaş var o Ankara anlaşmasıyla İngiltereye gitti yerleşti, 4. arkadaşla telekonferans yaptık.

Herkes çok gaza geldi, ben düşündüm taşındım ülkeden kaçma gibi bi isteğim yok fakat 1 sene güzel bir macera olur diye düşündüm

Business plan yapıp Business Person visa için başvurdum.

Sonra bu 2 arkadaşa evrakları doldurmak zor geldi, 3. arkadaş da evrakları doldurdu vizesini aldı ama ona da karantina otelinde kalmak zor geldi bunlar gelmediler.

Ben de uçağa atlayıp geldim, evimi tuttum oturuyorum hikaye bu :)

Yani Türkiyede çok çektim, siyasi mülteci olarak geldim gibi bir cevabım yok ben hayatı günlük yaşıyorum canım değişiklik istedi geldim

HolyOne tarafından 19/Ağu/21 03:13 tarihinde düzenlenmiştir

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

@cybermole

2 arkadaş bana dediler ki Ankara anlaşması bu ay bitiyormuş biz başvuruyoruz. Dedim benim bir diğer arkadaşa götüreyim sizi o nasıl başvuruluyor bilir hemde İngilterede firması var bağlantıları var.

Sonra 3. arkadaşa gittik o dedi ki ben de başvuruyorum, 4. bi arkadaş var o Ankara anlaşmasıyla İngiltereye gitti yerleşti, 4. arkadaşla telekonferans yaptık.

Herkes çok gaza geldi, ben düşündüm taşındım ülkeden kaçma gibi bi isteğim yok fakat 1 sene güzel bir macera olur diye düşündüm

Business plan yapıp Business Person visa için başvurdum.

Sonra bu 2 arkadaşa evrakları doldurmak zor geldi, 3. arkadaş da evrakları doldurdu vizesini aldı ama ona da karantina otelinde kalmak zor geldi bunlar gelmediler.

Ben de uçağa atlayıp geldim, evimi tuttum oturuyorum hikaye bu :)

Yani Türkiyede çok çektim, siyasi mülteci olarak geldim gibi bir cevabım yok ben hayatı günlük yaşıyorum canım değişiklik istedi geldim

bak burası çok önemli

Yav he he
Toplam Hit: 23681 Toplam Mesaj: 151
ingiliz muhipleri god bless the queen london londra