folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İngiltereye Hicret Ettim...

İngiltereye Hicret Ettim...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı

Tahri Hicri Takvim Başlasın .

Allah belâ'nı ver'meye. ^^D`

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

@holyone su forumu mahkemelik olaylara yon vermicek sekilde ayarla içimizi dokem.. sana artık bi zararı yoksa ben yavastan konulara acılayım?? @holyone ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

@holyone bana numaranı bırak ankara olayından giden 4 arkadaşım orda vereyimm numarasını türk türktür gurbetde siker ama en azından yan yana gelme telefondan destek al :) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Amma çok adamın seks yaşamı , medeni durumu , aşk meşkiyle , asosyalliği ya da orada da yeterinÇE sosyalleşemeyeceği gerçeğiyle  ilgilenilmiş yahu 

Şimdi ben böyle deyince espri diyecekler de arkadaş sikimizin kılları pişmaniye lisede gözlük takan arkadaşla dalga geçecek kıvamda adamlar da değiliz ki amına koyim. Boyna bu konu üstünde espri mi yapılır yüksek lisans yapmış yurtdışında eğitim görmüş adamlar en cahıl anadolu köylüsü gibi göte parmak bayağı , aşağı aşağı , parya takımı ''espri si'' yapıyor sabah akşam ( tepki çekeceğimi bilerek söyleme gerekliliği hissettim ) ÇÜNKÜ sürekli oluyor adam coin konusuna bir şey yazıyor ya manitan yok evli değilsin naapçan bu paraları heheheheheh , adam atm ye kiraya vericem düşüncem var bilgisi olan var mıdır bir yol gösterse fikir verse en azından diyor ya nabıcan bu paraları ehehehehe bekar adamsın kime bırakçan serveti höhöhöh hehehehe hehehehehe

Ya da FORUMA EL AT! FORUMA EL AT! Ne konu açarsa açsın FORUMA EL AT!

Bu ne amk konuyu da evriltiyorsunuz böyle olunca ( ha ben de yazarak bunu evrilttim konuyu evet ama demezsem de olmayacak adam geliyor coin konusuna bir şey yazıyor forumu düzeltsene diyorsunuz ya da evli değilsin parayı neapıcan a geliyor konu bitmek bilmiyor evlilik / sikiş / manita yaşamı adamın :)))  )

Samimiyette bir yere kadar arkadaş. Ha Aytek takmıyordur belki bu yaklaşımı benim şu an kızdığım kadar dahi amma gerçekten de fazla FUZULİ tavırlar arkadaşlar yahu?

Bir de sabah akşam evlendim, manita yaptım kurtulamıyorum/pişmanım nasıl boşanırımlı konu açılan bir forum,  bu konuları en son en yeni açanlarında 7 8 ay evvelsine git boşanacağım diyenlere akıl vermiş ali kıran-baş kesen kıvamında evlilik aile yaşamı Allahın rahmetiyle medeni duruma bakışı ve kuranın öngörüsü hakkında :D:D:D:D:D,   '' bir de bu YİĞİD alikıran ekolünün bir diğer kesimi var sağda solda alacağını bırakmış ya da dolandırılmışa düzgünce yaklaşmak yerine üstten üstten akıl veren gidicen mekana masaya tekme vurucan bi kafa uçucan boş gitmiçen takçan beline emaneti vs.. bi bakıyorsun 9 ay sonra arkadaşlar falan filan K dolandırıldım TC nosundan anneannesini bulabilir miyiz benim gücüm anca bi yaşlı kadına yeter gideyim onla bi ön konuşma yapayım bi stekhouse menü ısmarlarım bulana gibi ''

Hayırlı olsun yeni yaşamı , rüyası , hayali , pilan porocesi gerçekleşsin umarım de Aytekin bitti gitti. Ha adama yakınsan buluş bir şeyler et beraber üret - eğlen - tanış vs.. ya da ne bileyim olması gerekenler bunlar sanki

LaNCeLoT tarafından 27/Haz/21 01:39 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtlar tasma takmaz....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun yeni yaşamın , rüyan , hayalin , pilan porocen gerçekleşsin umarım :)

ankara anlaşması mı hocam?

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    ltcelik bunu yazdı

AShdjasghasgdjasgd espri iyi ha helal asdjashdkasjhd

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Hos geldin :) 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek

okyanus ötesine gitmiş şıh hazretleri :)

sırıtma la.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    ltcelik bunu yazdı

AShdjasghasgdjasgd espri iyi ha helal asdjashdkasjhd

Oha :D

anca gidersin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

@HolyOne kimse söylememiş ilk öncelik benim olsun.

Şimdi şeyhimizin bulunduğu topraklar önce Türkiye idi ve şimdi İngiltere olduğu için kutsal topraklara gelip tavaf etmek gerekir. Ama biliyorsun her kutsal toprak ziyareti gibi bunda da izin, davet olayları var. Bi davet göndersen de tavaf edebilsem.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
Toplam Hit: 23678 Toplam Mesaj: 151
ingiliz muhipleri god bless the queen london londra