folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İngiltereye Hicret Ettim...

İngiltereye Hicret Ettim...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

@cybermole

2 arkadaş bana dediler ki Ankara anlaşması bu ay bitiyormuş biz başvuruyoruz. Dedim benim bir diğer arkadaşa götüreyim sizi o nasıl başvuruluyor bilir hemde İngilterede firması var bağlantıları var.

Sonra 3. arkadaşa gittik o dedi ki ben de başvuruyorum, 4. bi arkadaş var o Ankara anlaşmasıyla İngiltereye gitti yerleşti, 4. arkadaşla telekonferans yaptık.

Herkes çok gaza geldi, ben düşündüm taşındım ülkeden kaçma gibi bi isteğim yok fakat 1 sene güzel bir macera olur diye düşündüm

Business plan yapıp Business Person visa için başvurdum.

Sonra bu 2 arkadaşa evrakları doldurmak zor geldi, 3. arkadaş da evrakları doldurdu vizesini aldı ama ona da karantina otelinde kalmak zor geldi bunlar gelmediler.

Ben de uçağa atlayıp geldim, evimi tuttum oturuyorum hikaye bu :)

Yani Türkiyede çok çektim, siyasi mülteci olarak geldim gibi bir cevabım yok ben hayatı günlük yaşıyorum canım değişiklik istedi geldim

hocam başvuru yaparken ne iş yapacağını beyan etmen gerekiyormuş sanırım ve o işi yapman gerekiyormuş.

sen ne iş yapıcam diye gittin, neler yapıosun şu an orada?

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek

Holy dayı gittinmi verdiğim adrese feedback bekliyoruz

yan cizdim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kUz3y
    kUz3y's avatar
    Erkek

MI5 ve MI6 peşinde şeyh.

Arayan yok, Soranı skim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cihan
    Cihan's avatar
    Erkek

Nasıl başvurdun reis.

Bizde gidelim- yaş 31 ve bir çocuğum var. Alsalar giderim.

wordpress & sözlük
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

lanet olsun her yer göçmen dolmuş, içimde hiç hicret aşkı kalmadı, belki bir beş sene sonra avustralyayı düşünürüm diyorum küresel iklim değişikliği gözümü korkutuyor dur bakalım diyorum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_mali
    asi_mali's avatar
    Erkek

Gidebilecek olsam bu ülkelerden birine giderdim.Bakalım zaman ne gösterecek.

Denmark
    New Zealand
    Netherlands
    Germany
    Norway
    Czech Republic
    Sweden
    Finland
    United Kingdom
    Japan

asi_mali tarafından 21/Kas/21 00:33 tarihinde düzenlenmiştir

http://www.tahribat.com/forum/2017-mart-turkiye-ekonomik-krizi-223734/13 http://www.tahribat.com/forum/ulke-ekonomisi-doviz-ve-zamlar-genel-konu-224852/9 https://www.tahribat.com/forum/ulke-ve-dunya-gundem-konusu-6-256260/79 https://www.tahribat.com/forum/ulke-ve-dunya-gundem-konusu-7-256352/65#msg3357950
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    patron_38 bunu yazdı
    weskeyy bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı
    patron_38 bunu yazdı

Holy dayı shoreditch e git yol tarif ediyim dalston dan 149 a bin Liverpool streete doğru ilerle liverpool streete girmeden rainbow var gündüz vakti git ama alışınca geceleride gidersin , ortam yaparsın :) ama oraya uğramadan Londradan dönme 

Hocam konum atsana 

Londra ya çalışma/yerleşmene sevindim @holyone Aytek başarılar dilerim. Biraderim de 60-61prince Square da yaşıyor 8-10 yıl VS tekrardan başarılar . 

Muhteşem yer hyde park 2 adım yanında , ne işle meşgül 

Turizm ile uğraşıyordu TR de evlilik ile gitti boşandı evlendi tek yaşıyor üniversite de okuyor resepsiyon işi yapıyor ama bir sürü iş koşturuyor ekstra bol bol geziyor şimdi stockholm den londra ya uçuyordu aklına esmiş İngiltere den başka bir ülkeye yerleşmek istiyorum okul olmasa diye. Okul  bitince ocak filan abd ye hawai,Kaliforniya, nevada turuna gidicem dedi.ingiltere olmaz ama Rusya veya abd ye şansım olsa şu an bile giderim.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek

Ben de düşünüyorum ve  öncelikle bir ayak basmak için nasıl iş bulunur merak ediyorum. Vasıflı vasıfsız farketmez.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Meslekler farklılık gösterebilir ama genel olarak ielts toefl kaç puan olursa iş buluruz?

Nautilus tarafından 22/Kas/21 14:15 tarihinde düzenlenmiştir

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=nGotWzy8Spg

Şeyh İngiltere'ye gittin bizi unuttun. 

mkyb tarafından 22/Kas/21 18:32 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 23682 Toplam Mesaj: 151
ingiliz muhipleri god bless the queen london londra