folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İngiltereye Hicret Ettim...

İngiltereye Hicret Ettim...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berkanterol
    berkanterol's avatar
    Erkek

Yakında ben de oraya geçiyorum :)

Güncel Spor Haberleri - Futbol Haberleri - Basketbol Haberleri https://sesvers.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Boris
    Boris's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    kaygusuz bunu yazdı

Ey şeyh, 8 sene önce İngiltere'ye  hicret etme kararı için Evlilik yapacaktım. Ancak dişi kişi bizi yarı yolda bıraktı, bekle bekle nereye kadar, Yeter dedim çizik attım.

çoğu arkadaşım ya England ya American ülkeler(in)e gitti.

İngiltere'den eğer işler(im?) açılır da davet gelirse ordan, biz de gelürük yanığa, 2 çay içerük. Hayal şimdilük:) 

bizim bahtımız kapalıymış.,

çok iyi yapmışsın. Başarılar, hayatta kalmak için herşeye hazırlıklı olasın.,

Londra Museum gitmelisin. Ücretsiz. McDonald's bulabilirsin. Yemek bulamadın, anca mcdonald kurtarır seni .

@@,  ciddi ciddi, ücretsiz mi  müze'ye giriş? bre ne devletler var, alüminyum. @@,

v.a.k_ki_vay.

biz de burada Müzeye Giriş Belgesi alıyoruz, uygun yollu  ucuz olsun diye, o da her müze'ye giremiyorsun bile. Özeli var  Devleti var.  biletin, Öğrencisi var, Yetişkini var, Öğretmeni var,  Grubu var..    haybeye canım sıkıldı, alüminyum. 

o kadar şaşırdım ki, müze'nin İçeriğine dâir soru sormayı unuttum., neler var, sadece Tarihî  mi, sergilenenler Periyodik olarak Yıl içinde belli Dönemlerde değişiyor mu,? ^^D`

@Antikky , ^^`

@OverLord  

@dcpromo , ^^D`

@NighT_JudGe 

@siberturq  ^^`

@Cocaine , ^^D`

@futurist 

@Opsiyonel_Bilgiler  ^^`

@bugrahan45  ^^`

@samaccc  ^^D` 

@d3lete . ^^D`

alloo, @HolyOne?  Huu, ^^D`  " .. bir Süre uzaklaşıp iş'e-Güç'e odaklanmak istedim. .. "  ^^D`

~@~

and, last Call Our passengers to the Flight Number ..   for the board(ing) {in} ^^, .   please, go on check(in)(?) desk before. pass  through Gate safely

check your seatbelt of the flight before

and have a nice flight. ^^D` 

tıntıntınn ..

~host(ess) or steward(ess ^^`), what about the menu of  the day at Flight, ice cube'd  Âyrân ?  ^^D`

cheers,Prost, to the ur healthy Ste..Ho.. ^^D`

@Garga, nerelerdesin? ^^`

~@~

yabancı ülkelerde deniz,kara,hava Askerî müze'lerine de, her gün Giriş ücretsiz mi ki acaba?  

~

to the enthusiasts,

ekstra bilgi,

türkiye'de bulunan bu tip Askerî kurumlar için olan Özel Haftalarda, Müze'lere giriş Ücretsiz oluyor, diye biliyorum. ^^P`

, keep it in mind. 

evet birader.  orda büyük saksafonların görüntüsü muhteşem. eski elbiseler kuşanmalar vs 

https://www.museumoflondon.org.uk/museum-london

london sokaklarında yürürken adamların yüzlerce yıllık tarihi yapıları gözünde o yılları yaşıyormuşsun gibi. 

British museum bi insanın 100 yıllık muze ihtiyacını karsılar ve orasıda bedava :( ingilterede yuzde 90 ucretsiz muzeler gecen ay edinburgta koyun dolly'i ücretsiz gorduydum 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    Boris bunu yazdı
    kaygusuz bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    kaygusuz bunu yazdı

Ey şeyh, 8 sene önce İngiltere'ye  hicret etme kararı için Evlilik yapacaktım. Ancak dişi kişi bizi yarı yolda bıraktı, bekle bekle nereye kadar, Yeter dedim çizik attım.

çoğu arkadaşım ya England ya American ülkeler(in)e gitti.

İngiltere'den eğer işler(im?) açılır da davet gelirse ordan, biz de gelürük yanığa, 2 çay içerük. Hayal şimdilük:) 

bizim bahtımız kapalıymış.,

çok iyi yapmışsın. Başarılar, hayatta kalmak için herşeye hazırlıklı olasın.,

Londra Museum gitmelisin. Ücretsiz. McDonald's bulabilirsin. Yemek bulamadın, anca mcdonald kurtarır seni .

@@,  ciddi ciddi, ücretsiz mi  müze'ye giriş? bre ne devletler var, alüminyum. @@,

v.a.k_ki_vay.

biz de burada Müzeye Giriş Belgesi alıyoruz, uygun yollu  ucuz olsun diye, o da her müze'ye giremiyorsun bile. Özeli var  Devleti var.  biletin, Öğrencisi var, Yetişkini var, Öğretmeni var,  Grubu var..    haybeye canım sıkıldı, alüminyum. 

o kadar şaşırdım ki, müze'nin İçeriğine dâir soru sormayı unuttum., neler var, sadece Tarihî  mi, sergilenenler Periyodik olarak Yıl içinde belli Dönemlerde değişiyor mu,? ^^D`

@Antikky , ^^`

@OverLord  

@dcpromo , ^^D`

@NighT_JudGe 

@siberturq  ^^`

@Cocaine , ^^D`

@futurist 

@Opsiyonel_Bilgiler  ^^`

@bugrahan45  ^^`

@samaccc  ^^D` 

@d3lete . ^^D`

alloo, @HolyOne?  Huu, ^^D`  " .. bir Süre uzaklaşıp iş'e-Güç'e odaklanmak istedim. .. "  ^^D`

~@~

and, last Call Our passengers to the Flight Number ..   for the board(ing) {in} ^^, .   please, go on check(in)(?) desk before. pass  through Gate safely

check your seatbelt of the flight before

and have a nice flight. ^^D` 

tıntıntınn ..

~host(ess) or steward(ess ^^`), what about the menu of  the day at Flight, ice cube'd  Âyrân ?  ^^D`

cheers,Prost, to the ur healthy Ste..Ho.. ^^D`

@Garga, nerelerdesin? ^^`

~@~

yabancı ülkelerde deniz,kara,hava Askerî müze'lerine de, her gün Giriş ücretsiz mi ki acaba?  

~

to the enthusiasts,

ekstra bilgi,

türkiye'de bulunan bu tip Askerî kurumlar için olan Özel Haftalarda, Müze'lere giriş Ücretsiz oluyor, diye biliyorum. ^^P`

, keep it in mind. 

evet birader.  orda büyük saksafonların görüntüsü muhteşem. eski elbiseler kuşanmalar vs 

https://www.museumoflondon.org.uk/museum-london

london sokaklarında yürürken adamların yüzlerce yıllık tarihi yapıları gözünde o yılları yaşıyormuşsun gibi. 

British museum bi insanın 100 yıllık muze ihtiyacını karsılar ve orasıda bedava :( ingilterede yuzde 90 ucretsiz muzeler gecen ay edinburgta koyun dolly'i ücretsiz gorduydum 

Kadim yazıtlar ve aliensal alıntılar arasından Boris'çiğimin mesaçını zor buldum

Kurtlar tasma takmaz....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Böyle bir şansın olmasına rağmen bunca sene burada kalıp kendine eziyet etmişsin ya, ben daha sana ne diyeyim...

Neyse bir kişi daha kurtardı kendini içim burum sevinçli..

Cigu bigule :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek

hoşgeldin, londra buluşması farz oldu :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lemonata
    lemonata's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Selam arkadaşlar,

Uzun zamandır rölantide yaşadığım hayata bir heyecan katmak için Londraya hicret etmiş bulunmaktayım.

Burada 1 sene kadar kalmayı planlıyorum.

Neden derseniz zaten evden pek çıkmıyordum fakat aman şuraya girerken yorum yazarken VPN kullanayım, aman şuraya girerken secure connection kullanayım falan dertlerinden, sokakta maske takayım polis ceza yazmasın korkusundan, kalabalıktan ve cehaletten bir süre uzaklaşıp işe güce odaklanmak istedim. Rahat battı olarak da yorumlayabilirsiniz.

İngiliz tahribatçılara destekleri için tesekkur ederim simdiden hepsini telegrama topladım, atladığım varsa mesaj atsın onu da alayım.

pm gonderdim ;)

vallaha bilmiyorum.....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Bende ankara şeysinde salt basvuru yaptim ama evrakti bp ydi falan yuklemedim :D bu kadar ingiliz muhibi varsa bende mi marizlesem kendimi acaba :D ? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

bu kadar kolaycı olmayın bu cennet vatanı terketmeyin niye hemen koyveriyorsunuz bu vatan kolay mı kazanıldı pes etmeyin uğraşın eylem yapın sesinizi yükseltin vatanı koruyun ki biz tatil için vatana gelmek istersek güzel yere gelelim :D 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Prometheus bunu yazdı

bu kadar kolaycı olmayın bu cennet vatanı terketmeyin niye hemen koyveriyorsunuz bu vatan kolay mı kazanıldı pes etmeyin uğraşın eylem yapın sesinizi yükseltin vatanı koruyun ki biz tatil için vatana gelmek istersek güzel yere gelelim :D 

Bende boyle düşünürdüm. Gidenlerin kaçtığıni kolayci oldugu sanirdim. Ancak  fikrim 180 derece degisti zaman icinde. olaya terk etmek gibi degilde şu şekilde bakabilirsin :

Bende bu duzeni degistireyim derdim ama soyle engeller var:

Burada parasizsin. ( Essek gibi calissanda yillarca.  durustlukle bir yere gelemeyeceksin. )

burada gucsuzsun ve guvende degilsin. ( milletvekilinin serseri oglu ickili araba kullanip, senin karina çarpıp öldürecek ve mahkemeye bile gerek duymadan siritarak önünden gecip gittiginde anlayacaksin)

Burada haberlerden psikolojin bozulacak hergun stres hormonu kortizol salgilamaktan vucudun yavastan iflas edecek zaten. 

En iyisi bir sure uzaklasip guclenip gelmek. Terketmek degil  monte kristo kontu gibi vaktini beklemek diyelim.:)

Terk edip geri donmemek, unutmak degil asla.

İngiltere’de, Westminister Katedrali’nin bodrumunda, bir din adamının mezar taşı üstünde şu sözler yazılıymış:
    "Genç ve özgürken, düşlerim sonsuzken, dünyayı değiştirmek istedim.
    Yaşlanıp akıllanınca, dünyanın değişmeyeceğini anladım.
    Ben de düşlerimi biraz kısıtlayarak sadece ülkemi değiştirmeye karar verdim; ama o da değişeceğe benzemiyordu.
    İyice yaşlandığımda artık son bir gayretle, sadece ailemi ve kendime en yakın olanları değiştirmeyi denedim.
    Ve ölüm döşeğinde yatarken, birden fark ettim ki önce kendimi değiştirseydim, ailemi ve yakınlarımı da değiştirebilirdim. Onlardan alacağım cesaret ve ilhamla, ülkemi daha ileri götürebilirdim. Kim bilir belki dünyayı bile değiştirebilirdim."

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

5 yıl yaşamış biri olarak, ne için gittin bilmiyorum ama çok sıkışırsan başına bir iş gelirse bilgimiz olsun. 

Toplam Hit: 23612 Toplam Mesaj: 151
ingiliz muhipleri god bless the queen london londra