folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder İnsanoğlu Geçmişe Göre Daha Hızlı Evrimleşiyor!

İnsanoğlu Geçmişe Göre Daha Hızlı Evrimleşiyor!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

@shockman

Şimdi Harun bir bilim adamı değildir önce onda bir anlaşalım...İkincisi evrim teorisi çürütülmemiştir...

Mutasyon vardır...Evrim karşıtlarının ağızlarından düşürmedikleri rastlantısal mutasyon söcüğü nedeniyle evrimi rastlantısal bir süreç olarak görüyolar..Şöyle düşünün, diyelimki rasgele dağılmış mutasyonlar var ama bunlardan sadece belirli bir yönde gidenler seçilimle avantajlı kılınıyor...

@Mayrip

Darwin'e cahil falan demişsin ama bu adammı cahil yoksa bu kadar yıldır bu adamın teorisini çürütemeyenler mi cahil?

Her Hakkım Saklıdır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    teorisini çürütenleri herkes iyi biliyor. o yüzden boş şey bunlar.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    mayrip bunu yazdı:
    -----------------------------
    Kendinizi avutmayın boşuna çürütme diye bişey yok :D

Her Hakkım Saklıdır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

HolySeclorum bunu yazdı:
    mayrip bunu yazdı:
    Kendinizi avutmayın boşuna çürütme diye bişey yok :D
    Peki Kardeşim sence İnsan kadar Mükemmel bir varlığın, Doğal Seleksiyon denilen yollar la, Maymun yada bazı Darvincilerin dediği gibi Mikrobik tek hücerelilikten Denizden çıkmış olarak, Doğal etkilerinde Mutasyonu ile, Zamanla insana Dönüştüğünü, Söylemek yada bu düşünceyi savunmak İnsana hakaret olmamaktamıdır. ?

Bu arada Harun yahya Bilim adamı demek istememiştim Sürçtü, İlim Adamıdır.

Vede Evrim Teorisi Teoride kalmış Bunca yıl geçmesine Rağmen Teoriden başka bişey olamamış belkide dünyadaki Tek teori gibidir. Hiç bir zaman Bilimsel ispat yapamamıştır, Her zaman Zihinsel dimağa hitap edecek, İllüzyonik Sonuçları inandırıcı felsefe ile insanlara anlatmıştır, Hikaye gibi dersem sanırım hakaret olmaz düşünebilen insanlara, İyi yada Kötü hepimiz insanız Doğamızda var Düşünüyoruz nihayetinde. ;)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    evrimleşiyoruz öyle mi  benim kanadım niye çıkmıyo xD uçmak istiyorum amk kendimi de zorluyorum diyorum çünkü ewrim zorunlu şartlarda gerçekleşir diyor yyaa darwin :F eeee nerde lan benim kanatlarım :F

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

abi şuanda bu konu ile birbirininzin bir nevi inancını sorguluyorsunuz :D
    bu tartışmanın ve ve bu evrim konusunun kesin bir cevabı yok o yüzden o kadar insan çözememeiş bu problemi siz hiç çözemezsiniz :D tartışmanın kavgaya dönüşebileceğini düşünüyorum o yüzden isteyen istediğine inanır herkes kendi inancını sorgulasın diyorum.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    la_brasil
    la_brasil's avatar
    Erkek

tesadüfe bakın ki bu sabah evrim teoremi ile ilgili bir kitap okumuştum ama burada ne okuduğumu bazı arkadaşlar karşıt görüşleri savunacağı için yazmayacağım.

burada tek yapılan yanlış davranış karşıda ki kişinin savunduğu veya benimsediği fikre önyargılı yaklaşarak tamamen muhalif bir tutum sergilemektir.

bırakın kim neye inanıyorsa inansın forumda yazdığınız mesajla adamın fikrini değiştiremezsiniz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

ilk hayat suda başladı tek hücreli canlılar ve bunlar gelişerek çok hücrelilere dönüştüler ve giderek gelişmeye devam ettiler sonuçta hepimiz böyle vaar olduk karşı olan çoktur ama bazı gerçekleri değiştiremessiniz belki 1000yıl sonra zaman makinesi diye birşey icat edilirse size kanıtlarız =)

buarada evrim teorisinde anlaşılmayan birşey var

insanlar maymundan gelmedi aynı ailedeniz ama biz insanız yani maymundan gelmedik ama sonuçta onlardan daha basit ken geliştik şimdi bi arkadaş demiş 50sene sora su olcakmı

eger sen hepsini içip bitirmessen olucak =)

nese bu arada tartışmak isteyen varsa sonuna kadar tartışırım gerçeklerden kaçılmaz dimi =)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lkereng
    lkereng's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    la_brasil bunu yazdı:

tesadüfe bakın ki bu sabah evrim teoremi ile ilgili bir kitap okumuştum ama burada ne okuduğumu bazı arkadaşlar karşıt görüşleri savunacağı için yazmayacağım.

burada tek yapılan yanlış davranış karşıda ki kişinin savunduğu veya benimsediği fikre önyargılı yaklaşarak tamamen muhalif bir tutum sergilemektir.

bırakın kim neye inanıyorsa inansın forumda yazdığınız mesajla adamın fikrini değiştiremezsiniz.

yazmışsın Sana katılıyorum Ben burda ne kadar anlatsam boş Diyeceğim çok söz war ama zaman harcamaya değmez bu şahıs için

Doğada binlerce delil war

Darwininde yaptıkları belli:Maymun kafatasını al,insan çenesiyle bütünleştir. alsana insanın ewrimleşme süreci

darwin bir tane balığın insan ewrimleşmesi die bahseder Bu balık halanda okyanus derinliklerinde yaşayan bir canlı olduğu ortaya çıkar

Gelelim kur-anı kerim e

kuranıkerimde şşuanda bile yeni yeni bulunan(günümüz teknolojisiyle) şeylerden(uzaydaki oluşum,denizin katmanları vs..) bahseder.taaki o kadar eski bir zamanda bunların bilinmesi imkansızdı.Demkki neymiş Kuran Allah ın sözüdür

Birde Dna war tabi

Dna denilen şey rastgele oluşmaz.DNA da bulunan bilgiler Dünyanın en büyük kütüphanesinden(ansiklopedi vs.) bile çok bilgi wardır

Dna nın rastgele oluşması demek "bir yığın hurdanın bir hortum sonucu birbiriyle karışmasıyla Bir jetuçakğın meydana gelmesi gibi bişeydir"

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

lkereng53
     sölediklerinden bişi anlamadım  bana sadece şunu söle sence 1günde mi oluştu bu insanlık ?

evrim hayatın ta kendisi bağnazlar neye inanırlarsa inansınlar umrumda deil bilim tek gerçekdir.

Toplam Hit: 7086 Toplam Mesaj: 75