folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder İnsanoğlu Geçmişe Göre Daha Hızlı Evrimleşiyor!

İnsanoğlu Geçmişe Göre Daha Hızlı Evrimleşiyor!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lkereng
    lkereng's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Abendrot bunu yazdı:
    -----------------------------
    holyseclerum sen bana bi tane ara fosil kanıt göster tamam diyecem..sanırım hiç fosillere felan bakmamıssın ?? =) bundan yüz binlerce yıl önceki arı karınca sinek hamam böceği kertenkele hala aynı duruyor şu andada =)
    Arkadaş doru sölüyor

ewrim teorisinde darwinin yaptıkları belli zaten

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Abendrot bunu yazdı:
    holyseclerum sen bana bi tane ara fosil kanıt göster tamam diyecem..sanırım hiç fosillere felan bakmamıssın ?? =) bundan yüz binlerce yıl önceki arı karınca sinek hamam böceği kertenkele hala aynı duruyor şu andada =)
    Nasıl değimedi 400 milyon yıl önce yaşamış deniz akrebi fosili bulundu Almanya'da boyu 2,5 metre...

Her Hakkım Saklıdır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lkereng
    lkereng's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı:

hala aynı olabilir çünki onlar evrim süreçlerini nerdeyse tamamlamışlar başka bişi yapmıyorlar hep aynılar değişen bizleriz insanlar nasıl basit likten şimdiye evrimleştik aynen öle =)

ewrim süreçleri geçirmeden önceki halini fosil olarak bana göster

sabahtan beri darwinin yaptıklarından bahsediyoruz

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    bosverin isteyen istedine inansin zaten eger böle giderse gelicek nesil belki hiç ölmez ama biz ölücez gibi (teknolojiye bağlı) eer ölürse anlar gerçeği  =) konu çok uzadı nasıl başörtü diye birşey sonradan çıkarıldı (müslümanlıkta olmayan bişi) bazıları da kendileri kendilerine istediklerine inaniyor. bugunluk bu kadar chat yeter yarin dewam ederis
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lkereng
    lkereng's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

HolySeclorum bunu yazdı:
    Abendrot bunu yazdı:
    Nasıl değimedi 400 milyon yıl önce yaşamış deniz akrebi fosili bulundu Almanya'da boyu 2,5 metre...
    ona bakarsan bir balık fosili bulundu Hep o balık kanıt olarak gösterildi Ama sonunda Günümüzde o balığın okyanusun derinliklerinde yaşayan bir balık türü olduğu ortaya çıktı

Ayrıca o kertenkelenin nesli tükenmiş bir tür olmadığı ne malüm Günümüzdede pekala bir çok tür yok oluyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    puff hala aynışey kardeşim isteyen istedine inansin konu başlığı adam sana bişi kanıtlamıo olan bişey evrim in daha da hızlandını sölüyor boşuna ben hala size laf yetiştirmeye çalışıyorum =)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    nasıl olsa nesli tükenmiş bir akrep çeşididir o akrep hatta akrebe benzeyen belkide başka bir canlıdır, fosil yapının iç organları yokturki nasıl analiz etsinler.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lkereng
    lkereng's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı:
    puff hala aynışey kardeşim isteyen istedine inansin konu başlığı adam sana bişi kanıtlamıo olan bişey evrim in daha da hızlandını sölüyor boşuna ben hala size laf yetiştirmeye çalışıyorum =)
    ben konuya birşey demedim ben senin ve senin gbi düşünenlere cvp werdim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    hala analiz dio ya =) konuyu dagitmayin pls.. adam bilgi vermek için yazmış siz tartişma yarattınız
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    connectus_erectus
    connectus_erectus's avatar
    Erkek
    HolySeclorum bunu yazdı:

@shockman

Şimdi Harun bir bilim adamı değildir önce onda bir anlaşalım...İkincisi evrim teorisi çürütülmemiştir...

Mutasyon vardır...Evrim karşıtlarının ağızlarından düşürmedikleri rastlantısal mutasyon söcüğü nedeniyle evrimi rastlantısal bir süreç olarak görüyolar..Şöyle düşünün, diyelimki rasgele dağılmış mutasyonlar var ama bunlardan sadece belirli bir yönde gidenler seçilimle avantajlı kılınıyor...

@Mayrip

Darwin'e cahil falan demişsin ama bu adammı cahil yoksa bu kadar yıldır bu adamın teorisini çürütemeyenler mi cahil?

ilk söylediğin doğru, harun yahya bilim adamı değil evrim de çürütülmedi buraya kadar doğru, 

burayı gerçekten merak ettiğim için soruyom yanlış anlama, şimdi anladığım kadarıyla evrim raslantısal değil diyosun, ve belli bir seçilimden bahsediyorsun(ben öyle anladım) o zaman bir seçilim varsa bi de bunu seçen olmayacak mı? ya da ne biliyim o zaman evrimi de düzenleyen kontrol eden bir güç olacak, hem zaten raslantısal değil demişsin.İşte burayı anlayamıyom genel olarak.

Toplam Hit: 7068 Toplam Mesaj: 75