İphone 4S Mi? Galaxy S3 Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek
    NmC bunu yazdı
    Gharzvog bunu yazdı
    Ka1nsha bunu yazdı
    Gharzvog bunu yazdı
    Ka1nsha bunu yazdı

iphone 5 mi s3 mü deseydin yine s3 derdim abi her zaman açık kaynak kod :)

Açık kaynak kod lu olmasının senin acından faydası ne ?

imeiyi bile öğrenemediğim telefonu ben akıllı telefon diye almam hocu.

imei nasıl öğrenemiyorsun ios da yav ? ayarlar > genel > hakkında karşında imei :)

herkesin diline açık kaynak kodlu, bu yüzden android tercih ediyorum lafı dolanmış. sorunca da neden açık kaynak kodlu istiyorsun diye, cevabını veremiyor. sebebini, cevabını bilmediğin şeyi niye istiyorsun (genel anlamda hocam, üstüne alınma.)

yazılım mı geliştiriceksin, ücretsiz uygulamalar mı indireceksin. neden yani, açık kaynak kodlu diye android tercih etmenin sebebi nedir. açık kaynak kodlu olunca telefon ultra smart mı oluyor. cidden bilmiyorum da soruyorum.

Cihazda root yetkisi alınca istediğin tarzanlığı yapabiliyosun hocam.

Örnek vermek gerekirse, faceniff diye bi program var aynı wifi de açık olan feysbuk hesaplarına erişip duvarlarına yazı yazabilirsin :) Veya ne bileyim wifi kill ile ağdaki herhangi bir kişiyi ağdan atabilirsin. Sistem dosyalarına erişebildiğin için her türlü font tema vs arayüzü istediğin gibi şekillendirme şansın var. Çeşit çeşit rom lar mevcut, telefonunun arayüzünü çok çok kullanışlı hale getirebiliyorsun.

Bende Ideos X5 var, MIUI rom kurulu, standart rom ile arasındaki uçurumu görsen şaşarsın.

Falan filan feşmekan... :))

Jailbreak li iPhone ile kıyasladığın zaman ne fark var hocam ?

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

konuya girmeden

kesin zumsuk damlar bu konuya dedim  :D adam seviyor apple

telefon olarak kullanıcam dersen iphone  bir çok anlam da ezici farkla iphone 

ama ben kurcalarım yüklerim kaldırırım kastırırım dersen s3

bana sorsan galaxy s2 mi iphone 5 mi diye ben s2 derim

bu secim aslında tarz meselesi  yerinde olsam almadan olan birilerinde iyice bir kurcalarım öyle alırım 

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

iphone ios yazılımını windows 7 ye   androidi de windows xp ye benzetiyorum. Bana göre herşey fabrikadan hazır gelmemeli cihaz benimse girip çıkamayacağım yer olmamalı. Bu şuna benzer ben pc almışım illa vista kullanacam gibi. Ben akıllı telefon denildi mi a dan z ye hükmetmek isterim her türlü ayarını değiştirebilmeliyim. Ne bileyim en basitinden mp3 yüklüycez neymiş i tunes lazım. S3 akar diyorum başkada bişi demiyorum :) 

watervay tarafından 23/Eyl/12 23:17 tarihinde düzenlenmiştir

Syntax error..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Absolutely s3

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

Tercih meselesi paşam.. bu soru sorulmaz.. alırsın eline iki aleti bakarsın denersin ha dersin ben bunu kullanabiliyorum.. ben ne bileyim senin telefondan ne beklediğini.. 

bir araç vardır mercedes 100.000$ 

bir araç vardır Rolls Royce 10000000000000000000000000000000000000000000$ 

ama siksen götümü koymam o rolls royce a çirkin abi araba :D zevk meselesi işte bu.. 

örnekte.. 

mercedes iphone 

rolls royce s3 ü sahnelemiştir.. :D 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

yil olmus 2012..

hala ios mu android mi tartismasi yapilior :)

hem s2 hem 4s kullanicisi olarak..

tabiki Android :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

yil olmus 2012..

hala ios mu android mi tartismasi yapilior :)

hem s2 hem 4s kullanicisi olarak..

tabiki Android :)

yıl olmuş 2012, andorid in daha güzel olduğunu idda edipte açıklayamayan insan dolu piyasada :) senin için söylemedim hocam :)

bana sorsanız neden ios yada android diye ben bir açıklama yapamam, ama böyle sağdan soldan duydukları saçma sapan şeyleri idda edipte o şekilde millete de kabullendirmeye çalışanları gördükçe bir garip geliyor bana :)

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

hocam iphone  4si kullandım. galaxy s3 de ..  iphone 5 ide test amaçlı 2 gün kullandım. 

s3  her türlü siker atar. neden mi ?

1- custom rom ve kernel  ( 7. sınıfa giden cocuk bile yapabiliyo artık )  anasını sikersin ortalın rootlayınca hız performans felan filan.

2- Fiyat uçurumu

3- iphonların türkiyede asla kullanamıcan özellikleri

4-bataryan 2 sene sonra sikildi zaman değiştirememen

5- 6 -7 -8 -9 -10  diye milyon tane şey sayarım

bu arada sümsük hocam kusurama bakma ama apple manyağı olmuşsun. 

iphone gene zilyon tane satar nasıl mı  asla  hiç bi özellini kullanmayı zengin con con bebeler alır hava olsun diye

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

İphone 3s mi  galaxy s3 mi desen belki kararsız kalabilirdim ama,

şakamı yapıyorsun hocam,

o dandik alet ile iPhone 4s i aynı cümle içinde nası kullanırsın?

evet tam olarak böyle düşünüyorum, iki alete de sahip birisi olarak :\

Ehl-i Byte
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    VEXTA bunu yazdı

hocam iphone  4si kullandım. galaxy s3 de ..  iphone 5 ide test amaçlı 2 gün kullandım. 

s3  her türlü siker atar. neden mi ?

1- custom rom ve kernel  ( 7. sınıfa giden cocuk bile yapabiliyo artık )  anasını sikersin ortalın rootlayınca hız performans felan filan.

2- Fiyat uçurumu

3- iphonların türkiyede asla kullanamıcan özellikleri

4-bataryan 2 sene sonra sikildi zaman değiştirememen

5- 6 -7 -8 -9 -10  diye milyon tane şey sayarım

bu arada sümsük hocam kusurama bakma ama apple manyağı olmuşsun. 

iphone gene zilyon tane satar nasıl mı  asla  hiç bi özellini kullanmayı zengin con con bebeler alır hava olsun diye

seksta hocam heee hee... Sırf concon bebelerine satıyor zaten. Başka bi bok yok iPhone da.

Hani galaxy s3'ün eline performansta, sağlamlıkta, dizaynda yine vermemiş... Sadece pahallı ondan gidiyor haklısın... Onca profesör, CEO, şirket sahibi, üst düzey yönetici, bilim adamı iPad, iPhone almaklıkla salaklık ediyorlar.

Aslında haklısın ferrari, porsche alanlarda salak. Güzelim clio varken sırf pahallı diye alıyor concon bebeleri. audi a3'ler falan ne sağlam, ne performanslı. Sırf fakirlere hava atmak için alıyor bu conconlar...

---

dünyada ne kadar salak adam var ya.. Herif (mark zückerberg, yahoo ceosu vs..) ceo olmuş, şirket sahiib olmuş o yüzden hava atayım diye macbook alıyor, iphone alıyor. Vallahi gerizekalı bu adamlar. Koskoca facebook'un ceosu, yahoonun ceosu olmuş ama hala concon ya..

Sizin kadar aklı yok bu adamların... Mail falan atta adamlar daha fazla kazıklanmasın. İbneler birde internete fotoğraflarını koymuşlar apple cihazlarıyla. Tam conconlar...

Toplam Hit: 11218 Toplam Mesaj: 130