İphone 4S Mi? Galaxy S3 Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

LG ye uzuldum nan :)

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı

Galaxy s3 kullanıcısıyım. Android özgürlüktür. Bunu unutma.

Bu yazdıklarından sonra şunu ekliyorum artık anlayana ;

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ErotikPanda bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı

Eywallah hocam sınırsız özgürlüğün yanı sıra özgürlüğü bedava yaşayabiliyoruz. Android gibisi varmı yaa. Ekim ayında s3 e android 4.1 yükseltmesi gelecek. Bide o zaman görücez :)

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

İphone 4s al sende onu istiyorsun aslında kendini kandırma :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    opusdei bunu yazdı
    ErotikPanda bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı

Eywallah hocam sınırsız özgürlüğün yanı sıra özgürlüğü bedava yaşayabiliyoruz. Android gibisi varmı yaa. Ekim ayında s3 e android 4.1 yükseltmesi gelecek. Bide o zaman görücez :)

bunu ne amaçla koydun merak ettim ? :)

hayatında sistem nedir bilmeyenler sistem eleştirir olmuş.

androide 2 satır kod yazmayan adam burada android siker havalarında. IOS olmasa android olur muydu? bunu sorun kendinize.Sonra ios uygulamarını androidde çalıştırmaya çalışın, developerlara mail atıp "abi bize de yap beaeaeae" diye ağlayın. genel android kullanıcı profili budur.

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SharpShooter bunu yazdı
    ErotikPanda bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı

hasta msıın hocam? bu ne salak bi grafik? :)

bunu buraya koyanın ya zekası yok ya da ios kullanmamış. ios kullandıysa zekası yok demektir.

Neyse konuyu ticarete dökelim. Amerikdan sim free iphone 5 siyah getirttim. 2000 liraya veriyorum. Sudan ucuz. 670 usd maliyeti oldu bana. Ama satışım 2000 TL. Cihaz kayıtsızdır. Alan arkadaş pasaporta kaydını kendi yapar.

Sizi düşünüyorum sevgili iphone severler. Türkiyede 5 ekimde satşa giriyor. Ön siparişler 3299 TL. Siz kazıklanmıyorsunuz ama bende azcık kazanayım dimi. Hem unutmayın Türkiyeye gelmeden kullanıyor olacaksınız. Bir süre çok havalı olursunuz :D

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    SharpShooter bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı
    ErotikPanda bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı

androide 2 satır kod yazmayan adam burada android siker havalarında. IOS olmasa android olur muydu? bunu sorun kendinize.Sonra ios uygulamarını androidde çalıştırmaya çalışın, developerlara mail atıp "abi bize de yap beaeaeae" diye ağlayın. genel android kullanıcı profili budur.

hayatında 2 satır kod yazanda kendini bi sikim zanneder olmuş.

Adam gibi yazalım dedik iyice bok ettiniz. banane amk developer san ?

Bak güzelim iphone 3gs kullandım, iphone 4 kullandım ( arkadaşımdan 2 haftalığına almıştım ) ne yapmaya kalksam para istiyo siktimin aleti ?

banane sen kod yazmışın yazmamışın bilader ? ben kullanıcıyım ben istediğim anda istediğimi indirip yükleyemiyosam sikmişim iphone unu ?!?!

Samsung android, ve s2 kullandım ve kullanıyorum. İstediğim anda istediğim şeyi yükleyip kullanıyorum ücretli ne kadar pro  varsa muhakkak aynısının ücretsiz 50 tanesini bulursun.

Androidin iphone u geçemeyeceği tek şey benim için dokunmatiğidir başka hiçbir sikime yaramaz iphone

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

abicim canım kardeşim ben demiyorum iphone 5 çıkar çıkmaz alınmalı kaçmaz diye.

o tamamen görmemişlik,eziklikle alakalı.

ben burada dikkat edersen işletim sistemlerini tartışıyorum. Sonuçta s3 alsa android, iphone alsa ios kullanacak.

telefon işletim sistemiyle sınırlı bunu bi ayıralım. telefondan ziyada işletim sistemini tartışmak lazım.

bana bi android geliştiricisi gelsin konuşalım şurada. Android kullanıcısı alışkın bi tableview ın donarak hareket etmesine. siz de haklısınız ne diyim  :D

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ErotikPanda bunu yazdı
    SharpShooter bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı
    ErotikPanda bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı

hayatında 2 satır kod yazanda kendini bi sikim zanneder olmuş.

Adam gibi yazalım dedik iyice bok ettiniz. banane amk developer san ?

Bak güzelim iphone 3gs kullandım, iphone 4 kullandım ( arkadaşımdan 2 haftalığına almıştım ) ne yapmaya kalksam para istiyo siktimin aleti ?

banane sen kod yazmışın yazmamışın bilader ? ben kullanıcıyım ben istediğim anda istediğimi indirip yükleyemiyosam sikmişim iphone unu ?!?!

Samsung android, ve s2 kullandım ve kullanıyorum. İstediğim anda istediğim şeyi yükleyip kullanıyorum ücretli ne kadar pro  varsa muhakkak aynısının ücretsiz 50 tanesini bulursun.

Androidin iphone u geçemeyeceği tek şey benim için dokunmatiğidir başka hiçbir sikime yaramaz iphone

daha koyduğun resimden haberin yok.

o uygulama geyik uygulama, sabah uyanamayanlar için eğer erteletmek istersen para ver diyor, bu sayede erken kalkabiliyorsun.

abi hiç zekanız yok yemin ederim, zerre varsa hiç bir şey bilmiyorum.

SharpShooter tarafından 24/Eyl/12 12:53 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

Windows Phone en iyisi :)

Toplam Hit: 11195 Toplam Mesaj: 130