İphone 4S Mi? Galaxy S3 Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

hakikatten enteresansınız. Daha adamın nasıl biri olduğunu bilmeden, ne istediğini bilmeden karar vermişsiniz... Onca testi siktir edip galaxy s3, iphone 5'i bile siker diyorsunuz.

Apple, iPhone 5 ile 4 ve 4s'te ki hatalarını, youtube'daki testleri vs.. ciddiye aldığını kanıtladı. Sadece bu bile ne kadar sağlam bir şirket olduğunu gösterir. İlginç adamlarsınız... Bi herif gelsin ne istediğini, teknoloji ile nasıl arası olduğunu yazsın sonra konuşursunuz.

---

Nedir bu Apple'ı kullananlara karşı çekememezlik kıskançlık. Con con bebeymiş. Nokia'da amele malı , samsungda kompleksli sonradan görmelerin malı sizin teorinizle. Eziklerin malı. KEndini ispatlamaya çalışanların malı bu mu ?

Harbi saçmalıyorsunuz... Bi önceki sayfadaki yorumuma bakarsan 4s'in s3'e göre daha zayıf kaldığını söyledim. Fakat teknoloji ile arası iyi değilse hiç bızdıklamasın diyorum.

İsteğe göre cevap değil ; kafanıza göre cevap veriyormuş. NEymiş ekranı büyükmüş. Herif belki kocaman telefon istemiyor ?? Ekranı büyükse iPAd siker atar. iPad mi alsın ? Telefon lan bu.. Genişliği ebesinin amı gibi yapmak bi avantaj mı ? Belki  adam istemiyor büyük ekran.

İşiniz gücünüz içinizdeki kompleksi çıkarmak. Apple = con con bebesi, tikky olayını çözemediniz gitti.

Sizin etrafınızdaki insanlar aptalsa, hepsi gösteriş meraklısıysa sizde sorun var... 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

ya zumsuk yemin ediyorum baydın artık

bigün cebinde bi iphone felan patlasada kurtulsak amk..!

destination@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı

hakikatten enteresansınız. Daha adamın nasıl biri olduğunu bilmeden, ne istediğini bilmeden karar vermişsiniz... Onca testi siktir edip galaxy s3, iphone 5'i bile siker diyorsunuz.

Apple, iPhone 5 ile 4 ve 4s'te ki hatalarını, youtube'daki testleri vs.. ciddiye aldığını kanıtladı. Sadece bu bile ne kadar sağlam bir şirket olduğunu gösterir. İlginç adamlarsınız... Bi herif gelsin ne istediğini, teknoloji ile nasıl arası olduğunu yazsın sonra konuşursunuz.

---

Nedir bu Apple'ı kullananlara karşı çekememezlik kıskançlık. Con con bebeymiş. Nokia'da amele malı , samsungda kompleksli sonradan görmelerin malı sizin teorinizle. Eziklerin malı. KEndini ispatlamaya çalışanların malı bu mu ?

Harbi saçmalıyorsunuz... Bi önceki sayfadaki yorumuma bakarsan 4s'in s3'e göre daha zayıf kaldığını söyledim. Fakat teknoloji ile arası iyi değilse hiç bızdıklamasın diyorum.

İsteğe göre cevap değil ; kafanıza göre cevap veriyormuş. NEymiş ekranı büyükmüş. Herif belki kocaman telefon istemiyor ?? Ekranı büyükse iPAd siker atar. iPad mi alsın ? Telefon lan bu.. Genişliği ebesinin amı gibi yapmak bi avantaj mı ? Belki  adam istemiyor büyük ekran.

İşiniz gücünüz içinizdeki kompleksi çıkarmak. Apple = con con bebesi, tikky olayını çözemediniz gitti.

Sizin etrafınızdaki insanlar aptalsa, hepsi gösteriş meraklısıysa sizde sorun var... 

Haci yanlis anlamada Elalem bok yiyor diye ben bok yiyemem :)

Apple demi calisiyorsun anlamadim ama bi okadar severim seni :)

Bu tür yorumlarini gordugum zaman..

Aklima Windows vs linux tarzi yorumlarin geliyor :) ( linux u overdin. )

Simdi Hepsini bir koseye atmissin. Apple yi ovuyorsun.

umarim ileride apple yi koselere atip baska birsey ovmessin :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

kimse kusura bakmasın ama iphone ve ios varken samsung ve android demek biraz ayıp kaçar, iphone5 ile apple'a daha bir aşık oldum, zaten iphone5'in mükemmelliği sizi bu kıyaslamanın içine sokmuş...

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı

:) windowstan girip ; "abi açık kaynak süper ya harika ötesi , mükemmel işler var" demek garip tabi ki. 

Baştanuca kapalı sistemlerin getirdiği kararlılık hiçbir zaman android'de olmayacak.

---

@ LNAU : Hocam iyice araştır. Teknolojiyle aran nasıl vs.. bir sürü şeyi test etmen lazım. ARkadaşlar çok hızlı diyor da ; hızlı diye alıp kullanamadığı için gidip iPhone alan bir sürü kişi tanıyorum.

Teknolojiyle aran nasıl ?
    Telefondan beklediğin şey nedir ?

Yani sağlam otomobil istersen gidip volvo alırsın. Konfor istersen mercedes, sürüş zevki için porche yada bmw...

iPhone'un kamerası s3'e göre daha avantajlı. Bol bol fotoğraf çekeceksen dikkate al derim. (tabi şarj konusunda iPhone'un sıkıntısı var, galaxy s3 nasıldır bilmiyorum. Daha büyük boyutlu olduğu için şarjının daha fazla dayanacağını düşünüyorum)

Öteki türlü ben beleş uygulamalar isterim falan dersen , teknolojiyle aram iyi dersen galaxy s3'ü düşün derim. Yani açık kaynağın ekmeğini yersin. Bir sürü projeler geliştirilecektir. NE bileyim televiyonu kotnrol edeyim ; yok helikopterimi telefondan kotnrol edeyim gibi zevklerin varsa galaxy s3

Bu arada 4s'in muadili galaxy s2'dir. iPhone 5 ile Galaxy S3 dersne hız gibi bir sürü konuda açık ara önde olacaktır 5.

---

Yani şuraya bakarsan ;

http://www.youtube.com/watch?v=hDnk82G0mzY

yada şuraya ;

http://www.youtube.com/watch?v=73gI4ov78Og

iPhone 4s'in galaxy'den üstün olduğunu görürsün (kamera konusunda).

Buradan diğer karşılaşmalara bakabilirsin (ingilizce) : http://www.theinquirer.net/inquirer/review/2189843/apple-iphone-4s-vs-samsung-galaxy-s3-head-head-review

Kısaca : dizayn ve performansta 4s ( donanımını seven, yazılımını yapar mantığı ile çok daha verilmli); bağlantı, şarj ve işletim sistemi ve kamera için s3'e vermiş.

Fakat yukarıdaki videolarda ve benchmark testlerinde iPhone 4s'in kamerasının galaxy s3'ten daha iyi olduğu görülüyor.

--------------

Dediğim gibi kimisi açık kaynağı bir avantaj olarak alıyor kimisi dezavantaj. Senin istediklerin önemli.

Galaxy'nin şarjı , ve android'in linuxtan aldığı güç avantajlı yanları.

iPhone'un kararlılığı, kullanılm kolaylığı, kamerası avantajları yanları.

-

Fakat ; eğer galaxy s3 vs 4s diyorsan ; galaxy s3 al derim. s2-4s aynı kulvarda. iPhone 5 alacaksan ya avrupadan al getir, yada biraz daha bekle. Çünkü 3.200 lira mı demişler. Coşmuşlar.

Bu iki videoya bakıp 4s in kamerası diyen kişnin alnını karışlarım git biraz fotograf çek derim. 3 yıllık fotografçıyım böyle saçmalık görmedim :D

http://yanduvar.blogspot.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı

---

Haci yanlis anlamada Elalem bok yiyor diye ben bok yiyemem :)

Apple demi calisiyorsun anlamadim ama bi okadar severim seni :)

Bu tür yorumlarini gordugum zaman..

Aklima Windows vs linux tarzi yorumlarin geliyor :) ( linux u overdin. )

Simdi Hepsini bir koseye atmissin. Apple yi ovuyorsun.

umarim ileride apple yi koselere atip baska birsey ovmessin :)

Eskiden linux'u övdüğüm tüm konularda hala linuxu övüyorum. Değişen şey isteklerim. Tasarım, kullanım kolaylığının daha önemli olduğuna karar verdim. Önceki mesajlarımı okursan objektif karşılaştırma yapıp , ne istediğini sordum.

Diğerleri ben ne kadar Apple seviyorsam, adamlarda o kadar nefret edip; nefretle yaklaşıyor. Adama yalış şey seçtirecekler. Samsung galaxy'i döver. Nede döver ? NErde döver ?

Abuk subuk 3-5 tane temel kalıpla yorum yapıyorlar. Eğer gerçekten doğru birşey önereceklerse objektif yaklaşacaklar. Kaç tane teknolojiden anlamayan adam galaxy s3'ü çok övdüler (bu sitedeki fanlar gibi adamlar) diye gidip galaxy alıp sonra satmak için çırpındı biliyor musun ? 15 kişiden fazla duydum etrafımda.

Olay isteğe göre cihaz sunmakta. Emin ol bu adamların yaptığı saçma fanlık benim yaptığım fanlıktan daha beter durumda. Hayır adamlar kalkıp büyük ekran var abi süper demiş. HErif belki sevmiyor ? 

Teknoloji bilmeyen adama arch linux süper abi demek gibi birşey. Anlamadım gitti.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

Eklemede yapayım keskinlik, renk dolgunluğu gibi şeyleri hiçe sayıp sadece zoom çarpanıysa eğer göz önüne aldığınız, geniş açı fotograf daha iyi fotograftır

http://yanduvar.blogspot.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

Kusra bakmayında hertürlü apple derim niye mi ios şuan en stabil mobil işletim sistemi android gibi ota boka hata vermiyo yada çökmüyo bide s3 ün kullanımı zor tek elle kullanmak sorun ama iphone öyle degil tek elinle rahatca kullanabiliyorsun ve suan iphone 5 inde donanim olarak bayagı hizlandigini soyleyebiliriz apple hem isletim sistemnini hemde donanimi kendi ürettigi icin uyumluluk en ust duzeyde 

Dipnot: eskiden bende android samsung s serisi fiye tuttururdum taki apple kullanana kadar arkadas hersey stabil ya bide kurcalamak istiyorum diyosanda cak jailbreaki pasa pasa kurcala ben oyle yapiyorum acikcasi :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T-Bag
    T-Bag's avatar
    Erkek

Oppo find 5 züker atar :)

Oyun yeni başlıyor...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    Ccaglayan bunu yazdı

Kusra bakmayında hertürlü apple derim niye mi ios şuan en stabil mobil işletim sistemi android gibi ota boka hata vermiyo yada çökmüyo bide s3 ün kullanımı zor tek elle kullanmak sorun ama iphone öyle degil tek elinle rahatca kullanabiliyorsun ve suan iphone 5 inde donanim olarak bayagı hizlandigini soyleyebiliriz apple hem isletim sistemnini hemde donanimi kendi ürettigi icin uyumluluk en ust duzeyde 

Dipnot: eskiden bende android samsung s serisi fiye tuttururdum taki apple kullanana kadar arkadas hersey stabil ya bide kurcalamak istiyorum diyosanda cak jailbreaki pasa pasa kurcala ben oyle yapiyorum acikcasi :)

what da fuck..!!

http://shiftdelete.net/iphone-4-aslinda-nereli-31345.html

destination@tahribat.com
Toplam Hit: 11237 Toplam Mesaj: 130