Kader Resmi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR-SCOPJE
    TR-SCOPJE's avatar
    Erkek

Hava alanlarında o bahsettiğin fikre yakın bir yüz tanıma programı kullanılıyor. Biometrik foto ile yüzün bir haritası çıkartılıyor belli yüz bölgelerinin pixel kodları yükleniyor program datasına. Eğer biri aranıyorsa o program veri tabanından aynı pixel kodlarını eşleştirerek kişiyi buluyor. Bir de bu taramanın geometrik yani kişinin yüz şekilleri ile alakalı olan şekli var...

Yargılamak için bilmek, bilmek için anlamak, anlamak için dinlemek gerekir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Natro da hosting paketlerinde disk alanı limitsiz yazıyor programı yazıp sunucuya upload etsek nasılsa sınırsız yazıyor karşılayamazlarsa dava açar tazminatla tüm tbt ye hosting alırız :D

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Serverlardan bahsediyoruz sen hosting diyon :D 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı
    piskopatix bunu yazdı

arkadaslar simdi birakin maymun muhabbetinide anlayan biri yazsin iste kucuk biseyler 10 x 10 pixel birsey siyah beyazla bakalim ne sekiller cikcak.      ulu seyhimize sesleniyorum yaz deney babinda biseyler :D

hocam 10x10 luk bişi yazim onda sıkıntı yokta 10x10 luk resimde ne görücez :D yapmışken bi server tutalım bide zombi programlarlar tek algoritmadan herkes üretim servera yolasın :D

Ben dedim ama kendimizi bu işin icinde bulacaz diye :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

daha önce bir yerde okudum ben bu fikri. sanki dan brown benzeri bir romandaydı. aynıydı mantık, bütün kodları kullanırsan, tanrının sureti, cennet ve cehennem de olusturulur tarzı bir seydi.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı

daha önce bir yerde okudum ben bu fikri. sanki dan brown benzeri bir romandaydı. aynıydı mantık, bütün kodları kullanırsan, tanrının sureti, cennet ve cehennem de olusturulur tarzı bir seydi.

Ne güzel ben buldum diye seviniyordum hay ya :D hocam varmıdır kaynağı bi göstersen

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Marslan
    Marslan's avatar
    Erkek

sonra  sonra bu resimler

Hemen başlıyoruz planımız

1. önce 512 bit şifrelemeyi kıralım hesaplardan paraları aşıralım

2.  bu paralar adeta bir metropol büyüklüğünde(şimdilik daha fazla küçültmeye gerek yok) bilgisayar icat edelim ki bu bilgisayar milisaniyede milyar değil trilyon değil katrilyon değil kentrilyon değil aklılnızın alabileceği bir büyüklükte işlem yapsın

3. sonra resimleri üretelim

4. sonra bunları seçmesi için tüm dünya insanlarına dağıtalım(her halde her birisine ömürlerinin sonuna kadar bakacakları birer albüm çıkar)

5. sonra bunları galeri yapıp internetten yayınlayalım(düyada yaratıldığından bu yana çekilmiş bütün resimleri toplasak yanında ne kadar küçük kalır bunun hesabıa size kalmış)

sonra ne yapacağız  ? 

başlamak bitirmenin yarısı çoktan yarıya geldik :-)

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    Marslan bunu yazdı

sonra  sonra bu resimler

Hemen başlıyoruz planımız

1. önce 512 bit şifrelemeyi kıralım hesaplardan paraları aşıralım

2.  bu paralar adeta bir metropol büyüklüğünde(şimdilik daha fazla küçültmeye gerek yok) bilgisayar icat edelim ki bu bilgisayar milisaniyede milyar değil trilyon değil katrilyon değil kentrilyon değil aklılnızın alabileceği bir büyüklükte işlem yapsın

3. sonra resimleri üretelim

4. sonra bunları seçmesi için tüm dünya insanlarına dağıtalım(her halde her birisine ömürlerinin sonuna kadar bakacakları birer albüm çıkar)

5. sonra bunları galeri yapıp internetten yayınlayalım(düyada yaratıldığından bu yana çekilmiş bütün resimleri toplasak yanında ne kadar küçük kalır bunun hesabıa size kalmış)

sonra ne yapacağız  ? 

başlamak bitirmenin yarısı çoktan yarıya geldik :-)

Bence bunu senaryo diye satalım :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

yıldız teknik'e kuantum bilgisayarlar kurulacak, kurulduğunda herkes faydalanabilecekmiş. Orda yaptıralım bu işlemi, fakat sorun bilindiği üzere resimleri kontrol etmek, tabi bilgisayarla da güzel bir programlama ile kısmen yapılsa da estetik duyguları yok aletlerin. Boyutu küçülterek kombinasyonu azaltırız

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Hacılar lisede permutasyon kombinasyon öğrendiniz tahmin ediorum, programcı olmaya gerek yok.

sadece siyah beyazı temsil eden 1 bit olsa

10x10 resim için 2 üzeri 100 byte gerekecektir yani 1267650600228229401496 GB Alan.

Siz bana o diski alın ben size yazayım kodu yazmakta bişi yok

ulan ben 50 mb ye nasıl ulaştım :/ benim hesapta yanlışlık var heral 10x10 dan

Turkish Special Task Forces - Türkiye Fps oyunları derneği. tstfclan.com
Toplam Hit: 9053 Toplam Mesaj: 91