folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kanaltürk"Ün Satılmasını Tuncay Özkan Ağlayarak Anlattı. :(

Kanaltürk"Ün Satılmasını Tuncay Özkan Ağlayarak Anlattı. :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    haytaTayfa
    haytaTayfa's avatar
    Erkek

hiç te acınılacak bi durum yok ortada :D ..dünya malı uçan halı diyo sago :D

Binaaneleyh, üzerine gonuşmaya değmez.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    -----------------------------

olayı yalnızca akp karşıtlığı olarak yorumlama.sokağa dökülün diyorsun,2-3 adamla sokağa mı dökülünür?bunlar fikirlerini söyledi,onlara karşı birilerini sokağa çıkarmadı afferin şak şak şak,bu nedir?olması gereken birşeyi yapmış,yanlış yapmamış diye herifi alkışlamayın.

Ben ne diyorum sen ne diosn ben burda tayyip iyi yapmış diye savunma yapmıorm o tuncay denen herifin yaptığının milleti bölmekten başka bi bok olmadığını anlatmaya çalışıyorm.. Eğer akp taraftarları sokağa çıkarsa ne olacağını ben bile tahmin edemiyorum gerçekten iki tarafta birbirine çok diş bilemiş belli... Kesin kan çıkar o kadarını söyleyeyim...

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilkut
    ilkut's avatar
    Erkek

Asenadan beter kıvırıyor adam...

www.gencsiviller.net
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek

ZoRKaYa bunu yazdı:

AntiOksidan bunu yazdı:

olayı yalnızca akp karşıtlığı olarak yorumlama.sokağa dökülün diyorsun,2-3 adamla sokağa mı dökülünür?bunlar fikirlerini söyledi,onlara karşı birilerini sokağa çıkarmadı afferin şak şak şak,bu nedir?olması gereken birşeyi yapmış,yanlış yapmamış diye herifi alkışlamayın.

Ben ne diyorum sen ne diosn ben burda tayyip iyi yapmış diye savunma yapmıorm o tuncay denen herifin yaptığının milleti bölmekten başka bi bok olmadığını anlatmaya çalışıyorm.. Eğer akp taraftarları sokağa çıkarsa ne olacağını ben bile tahmin edemiyorum gerçekten iki tarafta birbirine çok diş bilemiş belli... Kesin kan çıkar o kadarını söyleyeyim...

ee nolsun,akp  demokrasinin imkanlarında faydalanarak demokrasiyi yok etsin,sahip olduğu faşizm hakkını kullansın ölemi,halkta  birleşip bu gdişe dur demesin,bunu mu istiosun,bende bizkaçkişiyiz hareketinin içindeyim,bizkaçkişiyiz hareketinde kesinlikle akp yandaşlarına karşı cephe alma söz konusu değil,sadece akp hükümeti eleştiriliyor,akp hükümetinin yaptıklarının yanlış olduğu söyleniyor,ve yaklaşık 1 buçuk milon üyesi var şuan,aramızda tübanlısıda var,işçiside var memuruda var patronuda var zenginide fakiride var

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

onur35 bunu yazdı:

ZoRKaYa bunu yazdı:

AntiOksidan bunu yazdı:

akp  demokrasinin imkanlarında faydalanarak demokrasiyi yok etsin,

Bi dk bi dk kim demokrasiyi yok ediyor ya :| Asıl demokrasiyi yok eden Akp'yi kapatmaya çalışan zihniyettir! Bu halk Akp'yi seçmiştir ve bu seçime kimse karşı koyamaz... Biz Akp'yi iktidara getirdi die bu millete söven gerizekalı diyenleri de biliorz ondan sonra bana milliyetçiyiz tarzında laflar söylemeyin... Eğer bu vatanın ekmeğini yiyorsan bu vatanın başbakanına da saygı göstereceksin! En azından adama saçma sapan sebeplerden parti kapatma davası açmayarak!

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek

onur35 bunu yazdı:

ee nolsun,akp  demokrasinin imkanlarında faydalanarak demokrasiyi yok etsin,sahip olduğu faşizm hakkını kullansın ölemi,halkta  birleşip bu gdişe dur demesin,bunu mu istiosun,bende bizkaçkişiyiz hareketinin içindeyim,bizkaçkişiyiz hareketinde kesinlikle akp yandaşlarına karşı cephe alma söz konusu değil,sadece akp hükümeti eleştiriliyor,akp hükümetinin yaptıklarının yanlış olduğu söyleniyor,ve yaklaşık 1 buçuk milon üyesi var şuan,aramızda tübanlısıda var,işçiside var memuruda var patronuda var zenginide fakiride var

İşte bizim anLatamadığımızda bu sanki bizLer birer ırkçıymışız gibi görüLüyoruz Oysa ki bizkaçkişiyiz hareketi onur35'inde dediği gibi yandaşLarı hedef aLmaz sadece akp hükümeti eLeştiriLir..Ne zaman bir konu açıLsa AKP  iLe iLgiLi direk kişiye yöneLik oLarak değişiyor oysa ki orada Hükümet söz konusu...Bu yüzden bundan sonraki konuLarda bari kişiye yöneLmeyin birbirimizi eLeştirmeyeLim sen öyLesin sen şöyLesin diye sadece Konu hükümet oLsun...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

ZoRKaYa arkadaşım, bence yanlış düşünüyorsun...

Ne yazık ki şu an başbakanımız olan Recep Tayyip Erdoğan, zaten istediğini yapıyor. Kimi yaptıkları medyaya sızıyor, kimileri sızmıyor...

"Ama tayyip televizyonda iyi yedi tahriklere kapılıp sokağa inmeyin... İnin a*ına koyun şunların da diyebilirdi" - ZoRKaYa arkadaşım, adam zaten sessiz sedasız yapacağını yapıyor, milleti meydanlara indirip bir de miting yaptırıp uyandırmak ister mi sence?

"Eğer akp taraftarları sokağa çıkarsa ne olacağını ben bile tahmin edemiyorum" - Arkadaşım, zaten AKP ye oy verenlerin yarısından fazlası bir çuval kömüre veya bir somun ekmeğe verdiler. Şu an AKP ye oy verenlerin hemen hemen hepsi de pişman. Şu an AKP karşıtları sokaklara inse, karşılarında emin ol AKP yanlısı olarak bir kişi bulamayacaklar. AKP yanlısı olarak dikilecek kişiler de şeriat gönüllüsü beyni yıkanmış kişiler...

"Akp karşıtı olanların karşıtı illa şeriatçımı olacak :S Ben şeriatçımıyım bırak Allah aşkına..." - Arkadaşım, AKP şeriat getirmeye çalışıyor. Hatta şeriattan daha kötü, dini kullanarak hizmet ettiği kişilere devletimizi kendi elleri ile veriyor. Şeriati getirenlere karşı olanlara karşı olmak demek, şeriatin getirilmesini istemek demektir. Ya şeriati isteyen taraf olursun, ya da istemeyen taraf. Ortası yok bunun, boşu boşuna kendini parçalama...

"Böyle şylerin alayı ortalığı karıştırmak için yapıldı mk... Yok neymiş cumhuriyet elden gidiomuş yok neymiş şeriat geliomuş..." - Şeriatten ziyade asıl tehlike göz göre göre devletimizin satılması...

Aynı konudaki önceki mesajları okuyun arkadaşlar. 8. ve 9. sayfalarda bazı arkadaşlara yazdığım birkaç yazı mevcut. Oraları okuyun lütfen, ondan sonra yazı yazın. Aynı şeyleri tekrar tekrar yazdırıp laf kalabalığı yaptırmayın...

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

RaNGeR bunu yazdı:

ZoRKaYa arkadaşım, bence yanlış düşünüyorsun...

Ne yazık ki şu an başbakanımız olan Recep Tayyip Erdoğan, zaten istediğini yapıyor. Kimi yaptıkları medyaya sızıyor, kimileri sızmıyor...

"Ama tayyip televizyonda iyi yedi tahriklere kapılıp sokağa inmeyin... İnin a*ına koyun şunların da diyebilirdi" - ZoRKaYa arkadaşım, adam zaten sessiz sedasız yapacağını yapıyor, milleti meydanlara indirip bir de miting yaptırıp uyandırmak ister mi sence?

"Eğer akp taraftarları sokağa çıkarsa ne olacağını ben bile tahmin edemiyorum" - Arkadaşım, zaten AKP ye oy verenlerin yarısından fazlası bir çuval kömüre veya bir somun ekmeğe verdiler. Şu an AKP ye oy verenlerin hemen hemen hepsi de pişman. Şu an AKP karşıtları sokaklara inse, karşılarında emin ol AKP yanlısı olarak bir kişi bulamayacaklar. AKP yanlısı olarak dikilecek kişiler de şeriat gönüllüsü beyni yıkanmış kişiler...

"Akp karşıtı olanların karşıtı illa şeriatçımı olacak :S Ben şeriatçımıyım bırak Allah aşkına..." - Arkadaşım, AKP şeriat getirmeye çalışıyor. Hatta şeriattan daha kötü, dini kullanarak hizmet ettiği kişilere devletimizi kendi elleri ile veriyor. Şeriati getirenlere karşı olanlara karşı olmak demek, şeriatin getirilmesini istemek demektir. Ya şeriati isteyen taraf olursun, ya da istemeyen taraf. Ortası yok bunun, boşu boşuna kendini parçalama...

"Böyle şylerin alayı ortalığı karıştırmak için yapıldı mk... Yok neymiş cumhuriyet elden gidiomuş yok neymiş şeriat geliomuş..." - Şeriatten ziyade asıl tehlike göz göre göre devletimizin satılması...

Aynı konudaki önceki mesajları okuyun arkadaşlar. 8. ve 9. sayfalarda bazı arkadaşlara yazdığım birkaç yazı mevcut. Oraları okuyun lütfen, ondan sonra yazı yazın. Aynı şeyleri tekrar tekrar yazdırıp laf kalabalığı yaptırmayın...

Şu anda Akp daha da güçlenmiştir sen yanlış düşünüyorsun demiyorum yanlış biliyorsun diyorum... Çünkü Akp'ye oyverenler seneye oy vermeyeceğim demiyor aksine oy vermeyenler seneye Akp'ye oy vermeyenin diyor... Yani bi dahaki seçimlerde Allah'ın izni ile Akp olursa en az %50... Akp'nin şeriatı getirmesi gibi bi olasılık, fetoşun gelip cumhurbaşkanı bıdı bıdı olması fln sadece kuruntu olamayacak şeyler... Ayrıca iki çuval kömür veriyor dediğini bu güne kadar hangi hükümet yaptı :S O yardımlar sadece seçim zamanı olmadı Akp'nin yönetimde olduğu her yıl oldu...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

RaNGeR bunu yazdı:

Hocam okuyan yokki Allah aşkına :7 Okuyanda okuduğunu anlamıyor zaten..

İllaki tek tek kelime kelime kafalarına vurucan, Lafın tamamını söleincede eşşekliklerini anlayamıyolar.

2 yazı okusalar cehennemlik olucaklarını sanıyolar galiba :l

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek

ZoRKaYa bunu yazdı:

onur35 bunu yazdı:

ZoRKaYa bunu yazdı:

AntiOksidan bunu yazdı:

akp  demokrasinin imkanlarında faydalanarak demokrasiyi yok etsin,

Bi dk bi dk kim demokrasiyi yok ediyor ya :| Asıl demokrasiyi yok eden Akp'yi kapatmaya çalışan zihniyettir! Bu halk Akp'yi seçmiştir ve bu seçime kimse karşı koyamaz... Biz Akp'yi iktidara getirdi die bu millete söven gerizekalı diyenleri de biliorz ondan sonra bana milliyetçiyiz tarzında laflar söylemeyin... Eğer bu vatanın ekmeğini yiyorsan bu vatanın başbakanına da saygı göstereceksin! En azından adama saçma sapan sebeplerden parti kapatma davası açmayarak!

sen ne saçma sapan sebebinden bahsedion hoca yaa,kapatma davasının maddelrinden birisi ülke rejiminin tehlikeye sokulması,mnp,msp,rp ve akp hepsi birbirini takip eden partilerdir,ve akp de kapatılacaktır,ayrıca tayyip in "demokrasi amaç olamaz bize göre demokrasi araçtır"dediğini de bi cümleyle hatırlatmış olayım sana

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
Toplam Hit: 12506 Toplam Mesaj: 107